Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

muzyka, zespoły, sale prób, koncerty w Grójcu

muzyka zespoły zespół sala prób koncerty imprezy przeglądy zespołów kapele granie artyści

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 kosmos

kosmos

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 sierpień 2012 - 10:23:24

Witam,

Pytanie kieruję do ludzi grających muzykę i śpiewających w zespołach. Napiszcie co sie tutaj dzieje w kierunku grania muzyki, czy tu działają jakieś zespoły oprócz srednia 50 i sekcji dętej GOKu? Czy jest tu sporo zespołów młodych i starych które tłuką gdzieś po garażach i nie mają się gdzie pokazać? Sam gram w zespole i generalnie mam wrażenie że w Grójcu i okolicach nic sie nie dzieje. Może udało by się tu zorganizować jakąś cykliczną imprezę w stylu Przegląd Zespołów Rockowych z Grójca i okolic itp...

czekam na odzew

kosmos

Użytkownik kosmos edytował ten post 27 sierpień 2012 - 10:24:04

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 11:07:25

z choinki sie urwałeś?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 13:21:46

z choinki sie urwałeś?

No i nie rozumiem po co to pytanie. Ktoś chce uzyskać konkretną informację, być może nawet wychodzi z fajną inicjatywą, wartą zastanowienia się nad nią, ale zawsze znajdzie się ktoś negatywnie nastawiony. Nawet jeśli nic takiego w grójcu nie funkcjonuje, jestem pewna, że przy odrobienie zaagnażowania można to zmienić. Pozdrawiam:)

#4 kosmos

kosmos

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 03 wrzesień 2012 - 09:09:35

odświeżam temat

#5 ~kuba~

~kuba~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 17:30:41

czy wie ktoś moze cos na temat zespołu aviator?lub kamerton?

#6 osieczek.pl

osieczek.pl

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 06 styczeń 2013 - 17:49:32

......ta susza też mnie martwi, nic się nie dzieje poza narzekaniem, bardzo chętnie wesprę tą inicjatywę merytorycznie i technicznie.

pozdrawiam

#7 ~grajek~

~grajek~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 23:42:55

Ale przecież był taki przegląd organizowany przez stowarzyszenie WGR oraz Łukasza Rejera (syna dyrektora GOKu). Nazywał się GOFER.

Z okolicznych zespołów rockowy i okołorockowych to ja kojarzę następujące:

Icona
Średnia 55
Sektor A
Manhattan 44
Navigator
The Gem Stones
Uwaga Stopień

I chyba jeszcze by się coś znalazło. Będzie w niedziele finał WOŚP w GOKu więc te zespoły się pokażą. Niestety na wsparcie ze strony Ośrodka Kultury nie mają co liczyć, bo pan Rejer nie zwykł płacić grójeckim zespołom nawet grosza za koncerty, w dodatku robi wielką łaskę że pozwoli zagrać. Nie udostępnia żadnej sali prób dla zespołów, nie promuje ich (tak jak to np. jest w Błędowie, gdzie zespół Gem Stones jest wspierany finansowo przez gminę). Poza tym w Błędowie, Mogielnicy, Białobrzegach, Tarczynie... wszędzie lokalnym zespołom płaci się za ich koncerty. Nie są to wielkie pieniądze, ale 1000 złotych na zespół się znajdzie. A w grójcu GOK nie daje ani grosza.

#8 qqto

qqto

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 09 styczeń 2013 - 13:15:02

widzę że osieczek.pl coś proponuje.. to zebrać kilka kapel. dać im miejsce. Sprzęt pewnie mają to dowiozą.

Sam chetnie bym posiedział gdzieś i posłuchał jak graja na żywo...

Proponuję poszukać czegoś o Reaktor w Warce. tam co jakiś czas robią koncerty. To i pewnie maja namiary na kapele z okolic.
Pop, Rock, Metal, Folk, czy Hip-Hop. można to wszystko pokazywać ... Bo ludzie mają różny gust i zawsze sluchac - widz się znajdzie.

Użytkownik qqto edytował ten post 09 styczeń 2013 - 13:16:17

#9 ~****~

~****~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 19:19:32

Fajny pomysł

#10 ~Przemek K.~

~Przemek K.~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2013 - 10:39:18

A ja jestem zdania, ze w Grójcu jest sporo młodzieży która trochę muzykuje. Problem w tym, ze nie mają gdzie grać. W Grójcu nie ma żadnej sali prób a i GOK robi problem by udostępnić miejsce. Chcą organizować koncerty młodych kapel,a nie dają nic od siebie. Wiadomo, ze te zespoły gdzieś muszą ćwiczyć a nie każdy ma możliwość pograć sobie w domu:) Z przykrością muszę stwierdzić, ze zespoły które coś sobą prezentowały uciekły od współpracy z GOKiem i ćwiczą/grają w innych miastach mimo, że nie mają po drodze. A szkoda...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: muzyka, zespoły, zespół, sala prób, koncerty, imprezy, przeglądy zespołów, kapele, granie, artyści

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych