Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

#MuremZaOwsiakiem

111 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 22:01:23

tak, kąpiel w kiślielu czy błocie i wyzwalanie w sobie w ten sposób endorfin jest zdrowsze niż siedzenie na forum i wylewanie swoich frustracji i zianie nienawiścią do każdego kto z innej opcji. Potaplaj się w błocie a zobaczysz jakie to pozytywne, nie przypadkiem mówi się że dzieci albo są brudne albo nieszczęśliwe

Podejrzewam ze wielu ludzi nie wiedzialo ze czesc z tych pieniedzy przeznaczane byly/sa na organizacje festiwalu. Wiele pieniedzy przechodzi rowniez przez spolki Owsiaka i jego rodziny. To nie jest "jasna sprawa". Przyznam sie szczeze, ze przez wiele lat nie wiedzialem ze m.in. ta kasa ze zbiorek finansuje festiwal. Obecnie jest mi to obojetne, bo nie zrzucam sie na to, ale kiedys robilem to nieswiadomie.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 22:06:02

To co mam być naiwny jak gęś i ufać wszystkim ludziom ja nie ufam bankom, sprzedawcom , policji nigdy nie ufałem swoim pracodawcą i nigdy nie zaufam swojej żonie jeśli kiedykolwiek będę mieć

Żonie zaufasz, bo inaczej nie ożeniłbyś się z nią... z resztą się zgadzam, trzeba zachować czujność i obdarzać ograniczonym zaufaniem.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 22:06:04

Podejrzewam ze wielu ludzi nie wiedzialo ze czesc z tych pieniedzy przeznaczane byly/sa na organizacje festiwalu. Wiele pieniedzy przechodzi rowniez przez spolki Owsiaka i jego rodziny. To nie jest "jasna sprawa". Przyznam sie szczeze, ze przez wiele lat nie wiedzialem ze m.in. ta kasa ze zbiorek finansuje festiwal. Obecnie jest mi to obojetne, bo nie zrzucam sie na to, ale kiedys robilem to nieswiadomie.

ale to jest coś pięknego Ci młodzi ludzie czują się potrzebni docenieni i mają chwilę szcześcia dla siebie, a przecież o to chodzi w życiu żeby umieć dawać dobro ale również je brać

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 22:24:52

ale to jest coś pięknego Ci młodzi ludzie czują się potrzebni docenieni i mają chwilę szcześcia dla siebie, a przecież o to chodzi w życiu żeby umieć dawać dobro ale również je brać

Rozumiem i nie mialbym nic przeciwko, lecz wolalbym zeby glosno i wyraznie w spotach reklamowych WOSP bylo o tym wspominane. Ani slowa o tym nie ma i nie bylo.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 08:28:52

coś pięknego? owszem o ile świadome lub nieświadome narażanie najmłodszych przez brak zapewnienia odpowiednich warunków i bezpieczeństwa może być piękne.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 08:48:54

i niech nikt nie idzie do kina na film "Dom który zbudował Jack" LVT bo obudzą się w was demony i nawzajem się powyżynacie.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 10:30:37

Jak ci to obojętne to po jaki ch*** głos zabierasz? Wypad z tematu. Jak zrobisz ułamek tego co robi dla ludzi Owsiak wtedy możesz się wypowiadać w temacie. Sprawa jest bardzo jasna bo nic Owsiakowi kontrole nie zarzucają i za nic go nie ukarano. Wypad z tematu.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 10:51:57

Jak ci to obojętne to po jaki ch*** głos zabierasz? Wypad z tematu. Jak zrobisz ułamek tego co robi dla ludzi Owsiak wtedy możesz się wypowiadać w temacie. Sprawa jest bardzo jasna bo nic Owsiakowi kontrole nie zarzucają i za nic go nie ukarano. Wypad z tematu.

Nie moge wypowiadac sie? Cenzura? Nie wolno poruszac niewygodnych tematow? Tak wyglada wlasnie lewacka tolerancja represywna. Wszystko jest dobrze do czasu, gdy mowisz to co chca uslyszec. Jak zaczynasz mowic nie po ich mysli to jestes wrog i ich mowa milosci przeradza sie w mowe nienawisci z najbardziej wyszukanymi haselkami...

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 10:55:42

Wolność słowa. Mówię o swoich odczuciach. Nie byłem świadomy na co idą pieniądze przeznaczone przeze mnie. Myślę, że wielu ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy, bo informacje na ten temat są niepełne.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 11:03:57

Zgadnij od kogo się uczę? I cieszę się, że jeszcze jest wolność słowa. Jeszcze.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 11:27:53

Zgadnij od kogo się uczę? I cieszę się, że jeszcze jest wolność słowa. Jeszcze.

Twoje urojenia.

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 12:30:16

Wolność słowa. Mówię o swoich odczuciach. Nie byłem świadomy na co idą pieniądze przeznaczone przeze mnie. Myślę, że wielu ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy, bo informacje na ten temat są niepełne.

Nie jesteś pewny, ponieważ nie masz chorego dziecka. Ja widzę te pieniądze w każdym szpitalu. Z tego co słyszę to PiS o d jakiego# czasu rozlicza Owsiaka. I nic. Jedynie nagonka. Mojemu dziecku potrzebne jest badanie MR, mam czekać prawie rok. Dziwne, że rząd nie ma pieniędzy na leczenie, natomiast lekką ręką daje miliony Rydzykowi. Tu nikogo nie interesuje, gdzie idą pieniądze.

#33 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 12:37:36

Proponuję zobaczyć na FB ile nas jest, rodziców wdzięcznych WOŚP. Nie masz chorego dziecka? Nie zrozumiesz.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 12:53:17

Wam sie mowi jedno, a rozumiecie drugie.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 12:53:56

A ty zrobiłeś choć ułamek tego co robi dla ludzi Owsiak, że się wypowiadasz w temacie? I dlaczego naskakujesz na człowieka? Ma prawo się wypowiedzieć - tym bardziej, że napisał, że kiedyś zrzucał się na WOŚP.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 12:58:08

Proponuję zobaczyć na FB ile nas jest, rodziców wdzięcznych WOŚP. Nie masz chorego dziecka? Nie zrozumiesz.

Mam rozumiec przez to, ze gdyby nie wosp to szpitale bylyby puste? Pani nie czyta ze zrozumieniem tego, o czym napisalem.

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 13:56:00

W nie jednym szpitalu byłam (Kielce, Warszawa) i widzę sprzęt na którym są serduszka. Można tak powiedzieć, że gdyby nie WOŚP to szpitale byłyby puste...i chyba nie będzie to przesadą. Bo chyba starego zużytego sprzętu nie liczymy. Można ludziom wmówić wiele, ale jeżeli ja to wszystko widzę?

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 16:20:20

W nie jednym szpitalu byłam (Kielce, Warszawa) i widzę sprzęt na którym są serduszka. Można tak powiedzieć, że gdyby nie WOŚP to szpitale byłyby puste...i chyba nie będzie to przesadą. Bo chyba starego zużytego sprzętu nie liczymy. Można ludziom wmówić wiele, ale jeżeli ja to wszystko widzę?

99% przeciwników nie jest przeciwnikiem przepięknej inicjatywy jaką jest WOŚP tylko jest przeciwnikiem Pana Owsiaka który sam jest największym nieszczęściem tej szlachetnej akcji...

Jaki procent zebranych funduszy poczowszy od 2009 roku owsiak przeznacza na zakup sprzętu a jaki pochłaniają firmy obsługujące fundacje i kto jest w ich zarządach... napiszesz to porozmawiamy. Czekam.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 18:39:00

99% przeciwników nie jest przeciwnikiem przepięknej inicjatywy jaką jest WOŚP tylko jest przeciwnikiem Pana Owsiaka który sam jest największym nieszczęściem tej szlachetnej akcji...

Jaki procent zebranych funduszy poczowszy od 2009 roku owsiak przeznacza na zakup sprzętu a jaki pochłaniają firmy obsługujące fundacje i kto jest w ich zarządach... napiszesz to porozmawiamy. Czekam.

Wiele robi dobrego a mniej kosztuje niż pisiewicze i misiewicze

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 18:46:00

Tak jest. Dokładnie tak jest.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych