Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Motywacja do nauki

motywacja do nauki nauka do nauki szybka nauka

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Josephon~

~Josephon~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 08:56:46

Spamerzy są coraz bardziej wyrafinowani w swych działaniach.

Jeśli to coś co nazywa się sesja czegośtam jest środkiem zwanym lekiem bądź suplementem proszę o skład

1.Skład

2.Zasada działania

3.Metodologia testów klinicznych

Jeśli w tej "okazyjnej" cenie sprzedawany jest nagranie dźwięków, to gdzieś już czytałem o synchronizacji półkul mózgowych dźwiękiem- nazywało się to iDoser i było całkowicie darmowe do pobrania z internetu, widocznie teraz ktoś postanowił coś podobnego sprzedawać za pieniądze

Ja korzystałem z tych idoserów kiedyś ale one robione są amatorsko z tego co wiem, ludzie robią swoje dosery i wrzucają za darmo.

Sama synchronizacja mózgu to nie jest żaden lek czy suplement diety, na wikipedii można więcej poczytać: cytat: 

"Robert Allan Monroe (ur. 30 października 1915, zm. 17 marca 1995) – amerykański parapsycholog, autor trylogii dotyczącej doznań określanych mianem "poza ciałem" (OOBE – Eksterioryzacja), w której opisuje swoje doznania w tym odmiennym stanie świadomości. Robert Monroe mieszkał w Wirginii, był biznesmenem, posiadaczem własnej stacji radiowej. Byłracjonalistą, jednakże to, co go spotkało w 1958 roku, zmieniło jego pogląd na świat. W 1958 doświadczył swoich pierwszych podróży "poza ciałem". Strach, który na początku odczuwał, z biegiem czasu przerodził się w ciekawość, która popchnęła go do dalszych eksploracji tego odmiennego świata. W późniejszym okresie Robert Monroe założył własne centrum badawcze Instytut Monroe, w którym opracował zestawy nagrań dźwiękowych zwanych Hemi-Sync (ang. Hemispheric Synchronisation – synchronizacja półkul). Owe dźwięki umożliwiają synchronizację fal mózgowych, pozwalając na osiągnięcie odmiennych stanów świadomości, m.in. OOBE. Zmarł w wieku 80 lat śmiercią naturalną."

#22 ~mojamoisja~

~mojamoisja~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2014 - 12:24:04

Fajne te nagrania, czy ktoś może wie na jakiej zasadzie dokładnie to działa? 

Faktycznie czuć efekty juz po kilku dniach, ciekaw jestem tej metody 

#23 ~Do nauki~

~Do nauki~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 10:56:13

Nie wiem jak bardzo jesteście elastyczni jeśli chodzi i sposoby na szybka naukę ale pochwalę się swoim: Fruiti Super Koncentracja.

A piszę specjalnie że nie wiem jak bardzo jesteście elastyczni bo jak wspomniałem o tym u siebie na uczelni to mnie wyśmiali  - dopóki kilku nie sprawdziło efektów na własnej skórze. 

Działa to tak, że słucha się specjalnej sesji codziennie przynajmniej raz przed nauką i możliwości nauki, koncentracji podczas nauki się zwiększają - dzieki temu można uczyć się nawet do 4 razy szybciej (nie od razu - po jakichś 3 tygodniach).

Znajdziecie sporo w internecie o tym programie bo jest on dość popularny. Podsumowując mnie takie szybkie wyniki w nauce po zastosowaniu tego bardzo motywowały do nauki :)

Czy można je łączyć razem czyli stosować 2 lub 3 sesje pod rząd? 

#24 ~anka studentka~

~anka studentka~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2014 - 08:58:25

Nie wiem jak bardzo jesteście elastyczni jeśli chodzi i sposoby na szybka naukę ale pochwalę się swoim: Fruiti Super Koncentracja.

A piszę specjalnie że nie wiem jak bardzo jesteście elastyczni bo jak wspomniałem o tym u siebie na uczelni to mnie wyśmiali  - dopóki kilku nie sprawdziło efektów na własnej skórze. 

Działa to tak, że słucha się specjalnej sesji codziennie przynajmniej raz przed nauką i możliwości nauki, koncentracji podczas nauki się zwiększają - dzieki temu można uczyć się nawet do 4 razy szybciej (nie od razu - po jakichś 3 tygodniach).

Znajdziecie sporo w internecie o tym programie bo jest on dość popularny. Podsumowując mnie takie szybkie wyniki w nauce po zastosowaniu tego bardzo motywowały do nauki :)

Jak długo czeka się na przesyłkę na płycie CD ?

#25 WesolyRomek

WesolyRomek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 30 wrzesień 2014 - 12:59:50

mi pomaga też czytanie zagranicznych portali tematycznych z dziedzin, które lubię. pełno słówek wpada "przy okazji". tyczy się to również filmików na youtube :)

#26 doprzodu

doprzodu

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 27 październik 2014 - 13:48:22

w suplementy motywujące nie wierzę, ale wierzę w motywację ;) jest taka darmowa aplikacja internetowa itrampolina.pl. tam się wybiera nawyki, które chce się wykonać. codziennie odchacza się co zostało wykonane, dostaje się za to punkty, można też za to zdobyć wirtualny medal ;) są tam też filmiki motywacyjne, też dają takiego 'kopa', że chce się chcieć

#27 jureknowaczyk

jureknowaczyk

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 27 październik 2014 - 19:52:55

mnie podczas studiów motywowało postawienie sobie określonego celu. Zapisanie go. Powieszenie na tablicy korkowej, przez co ciągle po powrocie do domu na niego patrzyłem. 

Polecam też daną drogę do celu rozpisać na mniejsze zadania, dzięki czemu zobaczymy i będzie nam łatwiej osiągnąć dany cel :) 

Powodzenia! 

#28 sheldon

sheldon

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 28 październik 2014 - 21:14:45

Ja mam podobnie tylko że zamiast tablicy nakładam słuchawki na uszy i słucham wykładów kilka razy.  Z reguły sam się nagrywam a czasem korzystam z gotowców na pledu.pl. Jak wiem że muszę się czegoś nauczyć czy coś zrobić to muszę i koniec.

Użytkownik sheldon edytował ten post 28 październik 2014 - 21:15:46

#29 doprzodu

doprzodu

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 29 październik 2014 - 14:53:34

To właśnie zamiast tej korkowej tablicy czy też jakiegoś notesu itrampolina ;) ja nie miałabym nawet gdzie jej powiesić... Poza tym, jak się nie wchodzi na stronę 3 dni to wysyłają powiadomienie na maila z zapytaniem: co sie dzieje? i przypominają, że systematyczność jest kluczem do sukcesu, więc to tak dodatkowo motywuje, żeby nie było wstyd ;)

#30 twojtyp

twojtyp

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 30 październik 2014 - 11:55:41

Mój sprawdzony sposób:

- policz ile będziesz musiał zapłacić za poprawki

- pomyśl co byś sobie za to kupił

ZACZNIJ SIĘ UCZYĆ :P  po co dawać kasę uczelni skoro sam lepiej ją zainwestujesz

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 12:50:03

Polecam blog mojego przyjaciela, timetochange pl
Naprawdę warto poczytać

:)

#32 marion090

marion090

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 06 maj 2015 - 12:29:33

polecam kursy i szkolenia, ciekawe oferty znajdziecie na stronie rekrutacyjna rewolucja. pl :))

#33 ~Dante44~

~Dante44~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 09:01:35

Jestem w trakcie programu panów Króla i Gajosa – Wyzwanie90dni i wrażenia są pozytywne. Dostałem praktyczne porady jak zacząć zmiany w swoim życiu, a nie jakieś teoretyczne złote myśli których pełno w różnych systemach rozwoju osobistego. Prowadzę dziennik, jasno wyznaczyłem sobie cele i krok po kroku je realizuję. Polecam!

#34 ~martinn~

~martinn~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 09:11:06

Polecam program Wyzwanie90dni. Prowadzą to ludzie z dużym doświadczeniem w coachingu czyli Król i Gajos. Świetne materiały zupełnie za darmo można dostać na starcie. Mi najwięcej dało to, że zacząłem w pełni wykorzystywać swój czas, nie przelewa mi się już tak przez palce jak kiedyś. Mogę w ciągu dnia zrobić kilka razy więcej rzeczy, mam więcej czasu dla żony którą wcześniej mocno zaniedbywałem na rzecz pracy i firmy.

#35 m@ra

m@ra

Bywalec

• PipPipPip
  • 64 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 19:05:41

Z chęcią poczytam. Lubię takie motywacyjne poradniki.

#36 Kujawianka

Kujawianka

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 11 grudzień 2019 - 23:24:51

Dla mnie najbardziej zmotywowani są studenci Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego w Łodzi. Studiowanie przez Internet wymaga samodyscypliny.A studenci to zwykli ludzie już po przejściach, mamy z małymi dziećmi, młodzi ludzie z małych miejscowości lub zza granicy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: motywacja do nauki, nauka, do nauki, szybka nauka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych