Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Motywacja do nauki

motywacja do nauki nauka do nauki szybka nauka

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 11:03:10

Potrzebuje motywacji do nauki...

Czy macie jakiś pomysł jak się skutecznie zmotywować? Co sprawi, że będę chciał usiąść do książek i się uczyć? 

Głównie chodzi mi tutaj o motywację do nauki języków obcych. Jak wy się motywujecie? 

#2 ~stuentciak~

~stuentciak~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 11:44:41

Mnie najbardziej do nauki motywują efekty :)

Tak więc może warto się zastanowić nad tym co sprawi, że zaczniemy się szybciej uczyć? \Wtedy będziemy mieli szybkie efekty i problem motywacji do nauki rozwiązany :)

#3 ~doświadczony~

~doświadczony~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 11:50:39

Nie wiem jak bardzo jesteście elastyczni jeśli chodzi i sposoby na szybka naukę ale pochwalę się swoim: Fruiti Super Koncentracja.

A piszę specjalnie że nie wiem jak bardzo jesteście elastyczni bo jak wspomniałem o tym u siebie na uczelni to mnie wyśmiali  - dopóki kilku nie sprawdziło efektów na własnej skórze. 

Działa to tak, że słucha się specjalnej sesji codziennie przynajmniej raz przed nauką i możliwości nauki, koncentracji podczas nauki się zwiększają - dzieki temu można uczyć się nawet do 4 razy szybciej (nie od razu - po jakichś 3 tygodniach).

Znajdziecie sporo w internecie o tym programie bo jest on dość popularny. Podsumowując mnie takie szybkie wyniki w nauce po zastosowaniu tego bardzo motywowały do nauki :)

#4 ~Motywacja Mariusz~

~Motywacja Mariusz~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 11:56:42

A co sądzicie o tych wszystkich suplementach do nauki? 

Tabletki Sesja, Plusz na koncentrację itd - czy to motywuje do nauki? 

Jak je oceniacie? 

#5 ~Prorok~

~Prorok~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 12:03:32

Mnie najbardziej do nauki motywują efekty :)

Tak więc może warto się zastanowić nad tym co sprawi, że zaczniemy się szybciej uczyć? \Wtedy będziemy mieli szybkie efekty i problem motywacji do nauki rozwiązany :)

Efektem jest ZARADNOŚĆ ŻYCIOWA.

Przykład:

Pracował u mnie najlepszy student na roku, kolega. Gdy do mnie zawitał to miał problemy alkoholowe. Gdy zaś chciałem go zwolnić to płakał że się rzuci z wieżowca.

I co?

Wypieprzyłem go na zbity pysk.

Jestem pewny, że ci co się uczą dla efektów skończą marnie.

#6 ~Prorok~

~Prorok~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 12:06:38

Fruiti Super Koncentracja.

:)

Lepszy arszenik. Dla wyścigowych szczurów, szczurze-knurze.

#7 ~Michałll~

~Michałll~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 12:31:52

Nie wiem jak bardzo jesteście elastyczni jeśli chodzi i sposoby na szybka naukę ale pochwalę się swoim: Fruiti Super Koncentracja.

A piszę specjalnie że nie wiem jak bardzo jesteście elastyczni bo jak wspomniałem o tym u siebie na uczelni to mnie wyśmiali  - dopóki kilku nie sprawdziło efektów na własnej skórze. 

Działa to tak, że słucha się specjalnej sesji codziennie przynajmniej raz przed nauką i możliwości nauki, koncentracji podczas nauki się zwiększają - dzieki temu można uczyć się nawet do 4 razy szybciej (nie od razu - po jakichś 3 tygodniach).

Znajdziecie sporo w internecie o tym programie bo jest on dość popularny. Podsumowując mnie takie szybkie wyniki w nauce po zastosowaniu tego bardzo motywowały do nauki :)

Poczytałem troszkę o tym i faktycznie ludzie piszą że to działa...  Kupiłem z przesyłka na maila - ciekawe za ile dojdzie. 

#8 ~asasas~

~asasas~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 12:33:30

A co sądzicie o tych wszystkich suplementach do nauki? 

Tabletki Sesja, Plusz na koncentrację itd - czy to motywuje do nauki? 

Jak je oceniacie? 

Ja brałem Sesję kiedyś przed nauka i działanie podobne  do kawy...Pobudza na godzinę czy 2 ale później jest taki spadek że już po nauce i trzeba brać kolejną tabletkę...

#9 ~Monisiunia~

~Monisiunia~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 12:41:48

Michałll - daj znać czy doszło CI i jak to wygląda bo też jestem tym zainteresowana 

#10 ~Michałll~

~Michałll~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 12:48:09

Już  mi doszło na - mail z paczką do pobrania. 

Pobrałem - trzeba rozpakować i działa wszystko bez problemu. Jak posłucham to dam znać jakie efekty, na razie wygląda bardzo ciekawie :)

#11 ~Rolanda~

~Rolanda~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 13:04:49

Dla mnie motywacja do nauki nie jest potrzebna - trzeba zrozumie to, że w naszych czasach jak ktoś nie będzie się uczył, nie będziesz się w czymś specjalizował to będzie nikim. 

nie chce w przyszłości martwić się o pieniądze dlatego się uczę - to dla mnie największa motywacja do nauki, także do nauki języków obcych. 

#12 ~rex~

~rex~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 10:28:52

Moim zdaniem motywacja do nauki jest bardzo ważna i każdy powinien o to dbać bo w końcu chodzi o nasz rozwój osobisty... 

#13 ~Justyna stuentka~

~Justyna stuentka~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 08:49:03

Kupiłam 3 dni te Sesje i faktycznie poprawiają koncentrację w nauce - słucham całą sesję czyli około 20 minut przed nauką tylko ran i zapmiętuję średnio 2 razy więcej - wystarczy, że raz przeczytam tekst i pamiętam z niego bardzo dużo nawet na dzień kolejny :)

#14 Wannabe

Wannabe

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 22 marzec 2014 - 16:06:03

Potrzebuje motywacji do nauki...

Czy macie jakiś pomysł jak się skutecznie zmotywować? Co sprawi, że będę chciał usiąść do książek i się uczyć? 

Głównie chodzi mi tutaj o motywację do nauki języków obcych. Jak wy się motywujecie? 

Polecam przejść się do urzędu pracy, postać w kolejce i zasymulować rejestrację jako bezrobotny.

Popatrzeć na tych ludzi, na niezwykłą chęć w oczach obsługujących cię stażystek a także multum interesujących ofert pracy.

#15 ~Jacek Widnik~

~Jacek Widnik~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2014 - 09:34:00

Witam

Kupiłem i działa nawet bardzo działa - a ktoś może wytłumaczyć w jaki sposób to tak bardzo podnosi nasze możliwości koncentracji i nauki? 

#16 ~student prawa Lublin~

~student prawa Lublin~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2014 - 11:56:22

Używam już tydzień czasu - tak się składa że mam zaległy egzamin z  prawa a to nauka na pamięć w 100% i te sesje fruiti świetnie zdają egzamin :)

Uczę sie szybciej i zapamiętuję znacznie więcej  - rewelacja :)

#17 ~stahl~

~stahl~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2014 - 18:33:52

Witam

Kupiłem i działa nawet bardzo działa - a ktoś może wytłumaczyć w jaki sposób to tak bardzo podnosi nasze możliwości koncentracji i nauki? 

Spamerzy są coraz bardziej wyrafinowani w swych działaniach.

Jeśli to coś co nazywa się sesja czegośtam jest środkiem zwanym lekiem bądź suplementem proszę o skład

1.Skład

2.Zasada działania

3.Metodologia testów klinicznych

Jeśli w tej "okazyjnej" cenie sprzedawany jest nagranie dźwięków, to gdzieś już czytałem o synchronizacji półkul mózgowych dźwiękiem- nazywało się to iDoser i było całkowicie darmowe do pobrania z internetu, widocznie teraz ktoś postanowił coś podobnego sprzedawać za pieniądze

#18 ~Antek pojętny~

~Antek pojętny~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 06:17:23

Witam

Lewa półkula mózgu (kobieca) ZAPAMIĘTUJE

Prawa półkula mózgu (męska) TWORZY MYŚL

Zgodność naturalna nie występuje pomiędzy półkulami, one ciągle się kłócą, są w stanie wojny. Wynikiem ich wojny są DECYZJE ŻYCIOWE podejmowane na każdą chwilę CZASU.

Synchronizacja sztuczna, polega na tym, że prawa pólkula mózgu upodabnia się do lewej, i człowiek przestaje myśleć, a za to ma powiększoną pamięć (dwie półkule niewieście).

Młodzi ludzie niestety, kosztem usilnej pracy będą bezpłodni biologicznie i psychicznie. To będą takie cywilizacyjne ŚMIECI.

#19 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 06:25:21

Synchronizacja sztuczna, polega na tym, że prawa pólkula mózgu upodabnia się do lewej, i człowiek przestaje myśleć, a za to ma powiększoną pamięć (dwie półkule niewieście).

Młodzi ludzie niestety, kosztem usilnej pracy będą bezpłodni biologicznie i psychicznie. To będą takie cywilizacyjne ŚMIECI.

DWIE TAKIE SAME KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

#20 ~Josephon~

~Josephon~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 08:56:09

Spamerzy są coraz bardziej wyrafinowani w swych działaniach.

Jeśli to coś co nazywa się sesja czegośtam jest środkiem zwanym lekiem bądź suplementem proszę o skład

1.Skład

2.Zasada działania

3.Metodologia testów klinicznych

Jeśli w tej "okazyjnej" cenie sprzedawany jest nagranie dźwięków, to gdzieś już czytałem o synchronizacji półkul mózgowych dźwiękiem- nazywało się to iDoser i było całkowicie darmowe do pobrania z internetu, widocznie teraz ktoś postanowił coś podobnego sprzedawać za pieniądze

Ja korzystałem z tych idoserów kiedyś ale one robione są amatorsko z tego co wiem, ludzie robią swoje dosery i wrzucają za darmo.

Sama synchronizacja mózgu to nie jest żaden lek czy suplement diety, na wikipedii można więcej poczytać: cytat: 

"Robert Allan Monroe (ur. 30 października 1915, zm. 17 marca 1995) – amerykański parapsycholog, autor trylogii dotyczącej doznań określanych mianem "poza ciałem" (OOBE – Eksterioryzacja), w której opisuje swoje doznania w tym odmiennym stanie świadomości. Robert Monroe mieszkał w Wirginii, był biznesmenem, posiadaczem własnej stacji radiowej. Byłracjonalistą, jednakże to, co go spotkało w 1958 roku, zmieniło jego pogląd na świat. W 1958 doświadczył swoich pierwszych podróży "poza ciałem". Strach, który na początku odczuwał, z biegiem czasu przerodził się w ciekawość, która popchnęła go do dalszych eksploracji tego odmiennego świata. W późniejszym okresie Robert Monroe założył własne centrum badawcze Instytut Monroe, w którym opracował zestawy nagrań dźwiękowych zwanych Hemi-Sync (ang. Hemispheric Synchronisation – synchronizacja półkul). Owe dźwięki umożliwiają synchronizację fal mózgowych, pozwalając na osiągnięcie odmiennych stanów świadomości, m.in. OOBE. Zmarł w wieku 80 lat śmiercią naturalną."

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: motywacja do nauki, nauka, do nauki, szybka nauka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych