Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Most w Połańcu + obwodnica

połaniec most obwodnica

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Grzesiek~

~Grzesiek~
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 19:35:20

Witam,

Czy kto wie kiedy zostanie otwarty most w Połańcu? Czy z Rzeszowa przez Mielec, Połaniec do Kielc można już będzie dojechać? Nie moge znaleźć informacji czy z Mielca do Tuszowa (gdzie podobno ma kończyć się inwestycja mostu) będzie już można dojechać obwodnicą Mielca czy jeszcze nie. Z góry wielkie dzięki za każdą informację. Pozdrawiam

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 12:00:32

Witam,

Czy kto wie kiedy zostanie otwarty most w Połańcu? Czy z Rzeszowa przez Mielec, Połaniec do Kielc można już będzie dojechać? Nie moge znaleźć informacji czy z Mielca do Tuszowa (gdzie podobno ma kończyć się inwestycja mostu) będzie już można dojechać obwodnicą Mielca czy jeszcze nie. Z góry wielkie dzięki za każdą informację. Pozdrawiam

NIGDY BO SIE ZAWALIL

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 13:10:26

NIGDY BO SIE ZAWALIL

Nie rób se jaj dzieciaku.. 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2014 - 13:13:47

Witam,

Witam .. Przejeżdżałam od strony Połańca ta obwodnicą ale nie jechałam dalej jakiś kilometr od mostu tylko, ale raczej dojedzie się dalej

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 11:54:57

A ja mam nieco inne pytanie.

Czy jadąc od Rzeszowa trzeba skręcić na Mielec w Kolbuszowej tak jak do tej pory, czy gdzieś indziej żeby dojechać do mostu.

I czy są już oznaczenia na Połaniec?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 19:58:53

12 0 12 tej  z polanca do mieelca przez most    ZGODY

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 03:10:34

A ja mam nieco inne pytanie.

Czy jadąc od Rzeszowa trzeba skręcić na Mielec w Kolbuszowej tak jak do tej pory, czy gdzieś indziej żeby dojechać do mostu.

I czy są już oznaczenia na Połaniec?

12 LISTOPADA BĘDZIE OTWARCIE MOSTU PRZEJEDZ SIĘ PROSZĘ TĄ TRASĄ BO NIE BARDZO KOJARZĘ JESZCZE ALE SĄ OZNAKOWANIA      I NIE JESTEM PEWNA ALE Z KIERUNKU MIELCA OBWODNICA PROWADZI JAK SIĘ NIE MYLĘ DO SAMEGO POŁAŃCA JAKIĘŚ 15 - 16 KM :) (DO MOSTU) POZDRAWIAM

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 03:15:18

12 LISTOPADA BĘDZIE OTWARCIE MOSTU PRZEJEDZ SIĘ PROSZĘ TĄ TRASĄ BO NIE BARDZO KOJARZĘ JESZCZE ALE SĄ OZNAKOWANIA      I NIE JESTEM PEWNA ALE Z KIERUNKU MIELCA OBWODNICA PROWADZI JAK SIĘ NIE MYLĘ DO SAMEGO POŁAŃCA JAKIĘŚ 15 - 16 KM :) (DO MOSTU) POZDRAWIAM

DOJEDZIE SIĘ Z DRUGIEGO KOŃCA MIELCA NIŻ OD BOROWEJ PRZEZ PROM

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 10:09:54

JAKIE IMIE BEDZIE NOSIL MOST I KTO JEST CHRZESNYM?

#10 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 21:14:46

Burmistrz Połańca, to dla niego brawa, on Połaniec zastał drewniany a postawił murowany. Dobry gospodarz. Pan burmistrz Jacek Tarnowski niech dalej działa.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 08:42:02

Burmistrz Połańca, to dla niego brawa, on Połaniec zastał drewniany a postawił murowany. Dobry gospodarz. Pan burmistrz Jacek Tarnowski niech dalej działa.

JAKA POBIERAJA OPLATE ZA PRZEJAZD PRZEZ MOST?  CHYBA BYLO TANIEJ PROMEM ZWYKLE ZDZIERSTWO

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: połaniec, most, obwodnica

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych