Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

monitoring pojazdów korzystający z systemu gps

107 odpowiedzi w tym temacie

#101 pawello098

pawello098

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 71 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 13:46:03

Same reklamy, zero konkretów.

#102 ~Radosław~

~Radosław~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 11:27:11

Osobiście skłaniałbym się ku monitoringowi Satis Gps. To najlepsza opcja pod względem funkcjonalności, ceny i jakości spośród wymienianych w komentarzach. Pozdrawiam

Witam,

Pracowałem jakiś czas temu w SATIS-ie. Rozwiązanie, zgadzam się jest jedno z najtańszych...lecz wiem dlaczego...poprostu stosują najtańsze podzespoły, karty, elektronikę. Do dzisiaj się zastanawiam jak ta Firma prosperuje. Prezesem jest b.zdolny człowiek o niesamowitych umiejętnościach , lecz bojący się własnego cienia i nie wychodzący do ludzi, czyli tzw. papierowy Prezes. Natomiast stanowisko Vice-prezesa pielęgnuje celebryta-stetryczały siwy Tadeusz B, nota-bene bez żadnych merytorycznych kompetencji. On się pokazuje, on rozmawia, on odbiera statuetki. W 2014 roku siwy nie pozwolił podpisać kontraktu bo wysypała się pseudo-serwerownia. Piszę tak bo z tego powodu straciłem kilka projektów. Kilkunastotysięcznej prowizji też nie zobaczyłem...

Serwerownia była powieszona na jednym małym laptopie. Może obecnie Tadeusz B. zainwestował w coś co znowu nazywają serwerownią,

Szanowni Państwo, jak się system SATIS GPS wysypie i nie będzie zbierał/przekazywał danych monitoringowych to na pewno wysypał się kolejny laptopik, który ma za zadanie monitorować wasze dane. Tam inwestują w siebie, ale nie w rozwój systemu czy ludzi.

Popatrzcie na stan pracowniczy SATIS GPS,...od 2 do 10 ludzi. Pierwsza liczba 2 to Prezesi, jeden pracuje drugi wygląda. No może w serwisie jest 2-3 dobrych serwismenów-bez nich ta firemka nie istnieje.

#103 ~Niko~

~Niko~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 18:04:38

Jak dla mnie to zdecydowanie TransMobil jest najlepszym wyborem. Doskonała jakość i funkcjonalność

#104 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 10:18:42

W mojej firmie całą flotę wyposażamy w systemy transmobil i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mamy stały nadzór nad pojazdami, a dodatkowo logistyka układa nam się dużo lepiej.

#105 MariuszV

MariuszV

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 lipiec 2019 - 15:52:31

Wszystko zalezy od kosztow instalacji.

#106 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 09:54:14

My w firmie korzystamy z TransMobil. Fajne jest u nich to ze robią aktualizacje na bieżąco przez co mamy cały czas aktualny system.

#107 ~Łuki~

~Łuki~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 09:49:56

Bardzo cenię sobie od niedawna rozwiązanie jakie znalazłem w TransMobil. Bardzo solidne i przemyślane urządzenia, szereg ciekawych aktualizacji i łatwość obsługi - naprawdę SUPER

#108 ~dominik~

~dominik~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 17:56:57

Od roku korzystam w firmie z opcji oferowanych przez TransMobil i jestem pod wrażeniem jakości, regularnych aktualizacji i dodatkowych funkcji. Świetne rozwiązania, doskonale dopasowane do potrzeb urządzenia. Myślę, że warto skorzystać z opcji dla swojego dobra, bezpieczenstwa i pewności.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych