Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

monitoring pojazdów korzystający z systemu gps

95 odpowiedzi w tym temacie

#81 pawello098

pawello098

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 15:14:10

Na pewno nie skłaniałbym się ku niczemu, co oferuje firma ochroniarska typu Konsalnet, czy Solid, bo wciskają ludziom słaby sprzęt.

Lepiej szukać firmy, która zajmuje się tylko i wyłącznie monitoringiem GPS. 

#82 ~juri9032~

~juri9032~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 01:47:17

Widzę tutaj wiele pozytywnych opinii na temat firmy Transmobil. Możecie powiedzieć mi coś więcej? Bo właśnie się zastanawiam. Chciałbym posiadać system GPS do floty 8 samochodów, nie za wielkich, takie małe busy dostawcze. Jak to się sprawuje każdego dnia? Są jakieś nawet, drobne kłopoty?

#83 ~Eleora~

~Eleora~
  • Goście

Napisano 01 luty 2018 - 18:14:40

Na pewno nie skłaniałbym się ku niczemu, co oferuje firma ochroniarska typu Konsalnet, czy Solid, bo wciskają ludziom słaby sprzęt.

Lepiej szukać firmy, która zajmuje się tylko i wyłącznie monitoringiem GPS. 

Moze i nie jestem ekspertem i nie znam sie na najnowszych generacjach sprzetu, ale to co oferuje mi irma Konsalnet w zupelnosci mi wystarcza. Wszelkie alarmy domowe, a w tym czujniki ruchu spisuje sie bardzo dobrze

#84 pawello098

pawello098

Bywalec

• PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 14 marzec 2018 - 14:48:38

Moze i nie jestem ekspertem i nie znam sie na najnowszych generacjach sprzetu, ale to co oferuje mi irma Konsalnet w zupelnosci mi wystarcza. Wszelkie alarmy domowe, a w tym czujniki ruchu spisuje sie bardzo dobrze

Oczywiście, że tak, ponieważ zapłacili Ci, żebyś to napisała :P poziom marketingu tej firmy świadczy tylko o tym, jak bardzo jest to badziewne.

#85 ~Podwykonawca~

~Podwykonawca~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 23:54:45

Widzę, że na tej liście brakuje chyba najlepszego systemu, z którego korzystałem (a testowałem wszystkie), czyli SATIS GPS. Ma chyba najwięcej funkcjonalności i działa absolutnie bez zarzutu, jeździ na nim moja flota 15 samochodów, zniknęły całkowicie problemy z ich rozliczaniem.

Dziwne bo u mnie satis zaniża odczyty przebiegu o około 5 procent. Jestem podwykonawcą w dużej firmie logistycznej i zawsze na satisie tracę. Instalator opowiadał mi, że w kilku firmach kierowcy zastrajkowali w związku z nieuzasadnionym obcinaniem kilometrów przez satis. Ich mapy są tak nieczytelne, że nawet z pomocą google maps trudno wyłapać miejsce, gdzie satis oszukuje. Generalnie im więcej kręcenia, tym większe straty w kilometrówce. Nie wiem skąd taki chór zachwytu.Na innych samochodach jestem opięty przez DS Locate, Flotmana i oba te systemy są uczciwsze i bardziej czytelna niż satis.

#86 pawello098

pawello098

Bywalec

• PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 10 kwiecień 2018 - 10:18:32

Dziwne bo u mnie satis zaniża odczyty przebiegu o około 5 procent. Jestem podwykonawcą w dużej firmie logistycznej i zawsze na satisie tracę. Instalator opowiadał mi, że w kilku firmach kierowcy zastrajkowali w związku z nieuzasadnionym obcinaniem kilometrów przez satis. Ich mapy są tak nieczytelne, że nawet z pomocą google maps trudno wyłapać miejsce, gdzie satis oszukuje. Generalnie im więcej kręcenia, tym większe straty w kilometrówce. Nie wiem skąd taki chór zachwytu.Na innych samochodach jestem opięty przez DS Locate, Flotmana i oba te systemy są uczciwsze i bardziej czytelna niż satis.

O proszę, wreszcie jakaś opinia, a nie tylko wpisy reklamowe. A jak u nich wygląda platforma do monitoringu? Logowanie przez przeglądarkę, czy trzeba coś instalować na kompie?

#87 ~Beholder~

~Beholder~
  • Goście

Napisano 06 maj 2018 - 14:38:55

Korzystam od roku w firmie z usługi firmy konsalnet w kwestii monitoringu pojazdów. Na początku byłem sceptyczny ale zdecydowanie to poprawiło kontrolę zużycia paliwa w moich autach. Dodatkowo pomogło mi podnieść jakość obsługi. Samą firmę oceniam bardzo dobrze. Nie miałem z nią żadnych problemów.

#88 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 02:00:48

Mam duże doświadczenie w branży transportowej, dlatego szybko zauważyłem podejrzanie szybko rosnące koszty. Okazało się, że to moi pracownicy nie byli wobec mnie do końca lojalni. Dziś moje pojazdy, dzięki tej właśnie firmie są wyposażone w najnowsze, niezawodne systemy kontrolujące i koszty wróciły do normy. Polecam innym przedsiębiorcom, żeby także lepiej przyjrzeli się czy ich pracownicy są godni zaufania.

#89 ~Waldemar~

~Waldemar~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 03:03:18

Ja w swojej firmie już od lat korzystam z systemów Transmobil. Nie było z nimi nigdy żadnego problemu. Co jeszcze mnie przekonało to z całą pewnością cena. Nie najniższa bo i nie w tym rzecz, ale najbardziej adekwatna do jakości jeśli ją porównać do innych ofert jakie znalazłem, gdy szukałem sposobu na zoptymalizowanie kosztów swojej firmy. 

#90 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 15:26:58

A my wykorzystujemy system Flotman do monitoringu naszej floty samochodów oraz kontroli stanu technicznego i ilości zużywanego paliwa. Jak się okazało po miesiącu jego działania koszty z tym związane znacząco zmalały (czyli mieliśmy też nieuczciwych kierowców). Dzięki tej opcji oszczędzamy również mnóstwo czasu i mamy większe możliwości względem naszych kontrahentów którzy również mogą szybko dowiedzieć się gdzie jest dostawa. 

#91 Beholder

Beholder

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 04 sierpień 2018 - 14:38:26

Od 2 lat korzystam w mojej firmie z usług Konsalnetu. Myślę, że mają najlepszy monitoring pojazdów. Teraz wiem co dzieje się z moimi samochodami w firmie. Zawsze to oszczędności.https://www.konsalne...i/indywidualni/

#92 ~Jacus64~

~Jacus64~
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 10:19:21

Już bardzo długo mam firmę spedycyjną i w tym długoletnim stażu współpracowałem z wieloma firmami posiadającymi tego typu sprzęt. Mam więc spore porównanie i zdecydowanie transmobil wypadł najlepiej.

#93 ~Jacus64~

~Jacus64~
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 10:19:43

Już bardzo długo mam firmę spedycyjną i w tym długoletnim stażu współpracowałem z wieloma firmami posiadającymi tego typu sprzęt. Mam więc spore porównanie i zdecydowanie transmobil wypadł najlepiej.

#94 ~Jakubi~

~Jakubi~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 13:34:32

Ja natomiast jestem za Flotman i na ten moment nie mam podstaw aby zmienić zdanie, ponieważ działa w pełni poprawnie od monitoringu gps po integrację z giełdami zleceń. Teraz moim zdaniem jeżeli chcemy prowadzić konkurencyjny biznes to takiego rozwiązania po prostu nie może zabraknąć. 

#95 ~emil898~

~emil898~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 16:37:52

Ja zdecydowałem się na monitoring GPS od Transmobil, ponieważ zależało mi na tym, aby w całym systemie była kontrola użycia. Wszystko działa świetnie, nie trzeba się niczego obawiać, awarii też żadnych nie ma, więc myślę, że to dobra decyzja, aby zainwestować w monitoring GPS dla swojej firmy.

#96 ~maciek9302~

~maciek9302~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 16:18:03

Widzę tutaj wiele pozytywnych opinii na temat firmy Transmobil. Możecie powiedzieć mi coś więcej? Bo właśnie się zastanawiam. Chciałbym posiadać system GPS do floty 8 samochodów, nie za wielkich, takie małe busy dostawcze. Jak to się sprawuje każdego dnia? Są jakieś nawet, drobne kłopoty?

Transmobil to naprawdę świetna firma i świetni specjaliści, jeśli chodzi o system GPS. Mozesz śmiało pytać ich o całą ofertę. 8 samochodów to już coś i trzeba je jakoś zabezpieczyć.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych