Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

monitoring pojazdów korzystający z systemu gps

108 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 21:31:34

Podzielam zdanie poprzedników. Jak dla mnie najlepszy monitoring GPS ma firma PetSoft. Mi chodziło przede wszystkim o niezawodny monitoring pojazdów z sondą paliwową w stosunkowo niskiej cenie. Jak dla mnie PetSoft ma świetny system kontroli poziomu paliwa w baku. Ich ofertę można znaleźć na http://www.monitorin...daStandard.aspx. Właśnie ten model z sondą dokładnie mamy w firmie i sprawdza się rewelacyjnie, heh teraz jest nawet w promocyjnej cenie więc tym bardziej warto. 

#22 ~harry~

~harry~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2013 - 21:42:24

PetSoft to chyba najlepsza firma na Polskim rynku oferująca monitoring pojazdów. Przeglądałem różne oferty przed podjęciem decyzji który monitoring będzie Nam odpowiadał. PetSoft udostępnił mi wersję demo monitoringu, który sprawdził się w 100%

#23 ~Ptyś~

~Ptyś~
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 08:32:21

Ja mam na monitoring-gps.net 20 samochodów i jest OK. Najbardziej cenię sobie kontakt z supportem firmy. Jakiekolwiek pytania czy wątpliwości rozwiązywane są od ręki. Dostęp do strony jest stabilny i ciągły. No i ceny mają raczej nie do pobicia. Jak porównywąłem z innymi to czasami okazywłąo się że tu jest 1/3 ceny.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2013 - 18:54:46

Od jakiegoś czasu prowadzę wypożyczalnię skuterów. Ostatnio miałam taką sytuację, że klient wypożyczył sprzęt, zostawił dokumenty - wszystko wg umowy, ale niestety sprzęt już do mnie nie wrócił, a spisane dane okazały się fałszywe (mimo, że spisywałam je z dowodu!). Policja już działa, ale niestety trwa do dosyć długo i są nikłe szanse na odzyskanie sprzętu. Zastanawiam się, jak ochronić się w przyszłości przed tego typu zdarzeniami? Może zakup jakiegoś urządzenia co lokalizacji obiektów? Gdzieś wyczytałam o takim urządzeniu: alfatronik.com.pl/?pages=lok2_wiecej . Korzystał ktoś z niego?

Zobacz jak poradził sobie właściciel wypożyczalni sprzetów wodnych z Krynicy xDxD http://zdjeciazmiejs...zennagoraco.ct8 .pl/

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 13:16:59

Jestem instalatorem systemów GPS, współpracuje z różnymi firmami.
Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś od strony technicznej i o różnych "haczykach" w umowach zadzwoń a na pewno doradzę jakiś odpowiedni system dopasowany do twoich potrzeb.
Współpracuje z kilkoma różnymi firmami z branży GPS, jestem inżynierem elektroniki z kilkuletnim doświadczeniem w tej dziedzinie.

INSTALATOR GPS
tel. 515 430 877

#26 ~Sejten~

~Sejten~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 14:48:07

Widzę, że na tej liście brakuje chyba najlepszego systemu, z którego korzystałem (a testowałem wszystkie), czyli SATIS GPS. Ma chyba najwięcej funkcjonalności i działa absolutnie bez zarzutu, jeździ na nim moja flota 15 samochodów, zniknęły całkowicie problemy z ich rozliczaniem.

#27 Marlon

Marlon

VIP

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 12338 postów

Napisano 23 grudzień 2013 - 16:42:00

Najważniejsze aby po założeniu nadajnika w samochodzie nie informować o tym potencjalnych złodzieji poprzez naklejki na szybach, bo oni dobrze wiedzą gdzie one są montowane i je usuną a wtedy taki nadajnik guzik pomoże...

#28 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2014 - 20:10:58

Z tą naklejką to trafna uwaga. My korzystamy z rozwiązań firmy SMA. Monitoring GPS służy nam nie tylko do ochrony przed złodziejami, ale także kontrolowania pracy i optymalizacji kosztów. Bardzo fajne rozwiązanie, dużo można dzięki niemu zyskać. 

#29 kunoem

kunoem

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 11 luty 2014 - 13:56:55

Finder jest chyba najciekawszy z tych co słyszałem ale nie jestem pewny bo się na tym nie znam :)

#30 ~Robertos~

~Robertos~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2014 - 09:51:19

Ja moge polecić AutoGuard - ich monitoring GPS to jedno z lepszych rozwiązań - i do osobówek o do ciągników. U mnie sprawdfziło się jako zabezp[ieczenie przeciw kradzieży taż.

#31 Marlon

Marlon

VIP

• PipPipPipPip
  • 12338 postów

Napisano 06 kwiecień 2014 - 13:51:12

Najlepiej monitoring GPS wykupić w którejś z agencji ochrony. W wypadku zagrożenia lub kradzieży wyślą załogę interwencyjną w miejsce gdzie aktualnie znajduje się pojazd...

#32 ~Soilwork~

~Soilwork~
  • Goście

Napisano 05 maj 2014 - 14:51:54

Osobiście skłaniałbym się ku monitoringowi Satis Gps. To najlepsza opcja pod względem funkcjonalności, ceny i jakości spośród wymienianych w komentarzach. Pozdrawiam

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2014 - 11:06:05

To żadna moda tylko obowiązujący standard, trudno o jakąś większą firmę nie korzystającą z takiej technologii. Sam jestem właścicielem średniej wielkości przedsiębiorstwa - mam w swoim garażu ponad 40 pojazdów, co jest relatywnie małą liczbą - przy czym od około roku korzystam z monitoringu SATIS GPS i nie wyobrażam sobie pracy bez niego.

#34 ~WU~

~WU~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 09:25:05

A ja uważam, że CMA pod względem funkcjonalności bije wszystkie na głowę!

#35 ~wroniecki~

~wroniecki~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2014 - 10:50:02

jeśli używacie yanosika jako apliakcji to producent tej aplikacji wprowadził nową apkę właśnie dla firm i tez tak sie nazywa Yansoik dla Firm, zaczynam test tego rozwiązania w swojej firmie 

#36 ~emil~

~emil~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 14:38:34

a yanosika dla firm testowaliście? oferta jest ciekawa i mają popularnego yanosika w zestawie, czyli ostrzeganie na drodze za free 

#37 erykk

erykk

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 04 styczeń 2015 - 21:53:43

Znam tylko klasyczną wersję, czyli appkę na smartfona. Jest bardzo przydatna, więc pewnie oferta dla firm też jest dobra :D

#38 bielskia

bielskia

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 11 marzec 2015 - 11:05:08

Nigdy nie informujcie że macie zainstalowane nadajniki monitoringu - znam przypadki kiedy złodzieje je usuwają.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2015 - 12:13:57

Ja do darmowcy aplikacji nie mam przekonania.

#40 elvarddi83

elvarddi83

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 kwiecień 2015 - 07:57:52

Monitorowanie floty to dobra opcja, dużo wypożyczalni z tego korzysta na różne sposoby.

Użytkownik elvarddi83 edytował ten post 13 kwiecień 2015 - 07:58:49

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych