Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

monitoring pojazdów korzystający z systemu gps

107 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~dorosz~

~dorosz~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 11:31:20

Od jakiegoś czasu prowadzę wypożyczalnię skuterów. Ostatnio miałam taką sytuację, że klient wypożyczył sprzęt, zostawił dokumenty - wszystko wg umowy, ale niestety sprzęt już do mnie nie wrócił, a spisane dane okazały się fałszywe (mimo, że spisywałam je z dowodu!). Policja już działa, ale niestety trwa do dosyć długo i są nikłe szanse na odzyskanie sprzętu. Zastanawiam się, jak ochronić się w przyszłości przed tego typu zdarzeniami? Może zakup jakiegoś urządzenia co lokalizacji obiektów? Gdzieś wyczytałam o takim urządzeniu: alfatronik.com.pl/?pages=lok2_wiecej . Korzystał ktoś z niego?

#2 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2012 - 12:10:20

Od jakiegoś czasu prowadzę wypożyczalnię skuterów. Ostatnio miałam taką sytuację, że klient wypożyczył sprzęt, zostawił dokumenty - wszystko wg umowy, ale niestety sprzęt już do mnie nie wrócił, a spisane dane okazały się fałszywe (mimo, że spisywałam je z dowodu!). Policja już działa, ale niestety trwa do dosyć długo i są nikłe szanse na odzyskanie sprzętu. Zastanawiam się, jak ochronić się w przyszłości przed tego typu zdarzeniami? Może zakup jakiegoś urządzenia co lokalizacji obiektów? Gdzieś wyczytałam o takim urządzeniu: alfatronik.com.pl/?pages=lok2_wiecej . Korzystał ktoś z niego?

#3 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2012 - 12:11:48

Zapraszam serdecznie GPSmanager.pl

#4 ~Ochraniacz~

~Ochraniacz~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2013 - 12:59:08

potrzebny mnitoring do 5 aut możecie polecić coś w rozsądnej cenie?

#5 ~Jacek_K~

~Jacek_K~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 12:09:48

Najważniejsze to wybrać ofertę dużej firmy. My długo bujaliśmy się z "supertanim" pseudo monitoringiem GPS. Po zakończeniu umowy przetestowaliśmy kilkanaście systemów. Najbardziej niezawodne i posiadające duże możliwości okazały się systemy z największych firm: Flotman, Cma i Finder. Wybraliśmy jednego z nich. Dzięki tym testom mamy teraz prawdziwy system monitoringu, a nie prowizorkę...

#6 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 15:30:37

Ja się nie zgodzę, ELTE robi poki co najlepsze systemy, zresztą wszystkie wozy strażackie posiadają ich systemy. A teraz SMOK robi tanią opcje dla srednich i małych firm z wykorzystaniem ich sprzętu. Wyczytałem na stronie orange, że maja wprowadzać wersję na kartę http://www.m2mcity.o...epaidem/?back=/

#7 PetrolGda

PetrolGda

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 marzec 2013 - 08:54:13

Proponuję zobaczyć ranking GPS pod adresem http://www.ranking-gps.pl. Są tam zestawione oferty i linki do firm zajmujących się tym problemem. I wcale mała firma ie oznacza słabej jakosci usług. Wiele z nich oferuje urządzenia na testy. Najlepiej samemu ocenić a nie szukać opini w necie.

#8 ~Dario~

~Dario~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 09:05:21

Proponuję zobaczyć ranking GPS pod adresem http://www.ranking-gps.pl. Są tam zestawione oferty i linki do firm zajmujących się tym problemem. I wcale mała firma ie oznacza słabej jakosci usług. Wiele z nich oferuje urządzenia na testy. Najlepiej samemu ocenić a nie szukać opini w necie.

Coś ten ranking mi się wydaje z lekka subiektywny, patrząc na ceny to taniej wychodzi nawet ten smok prepaid z postu wyżej, a tymczasem nawet nie ma go tam uwzględnionego :)

#9 banach

banach

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 kwiecień 2013 - 14:51:35

Proponuję przejrzeć ofertę lokalizatorów marki Global Technology, zarówno cenowo jak i jakościowo wypadają naprawdę nieźle.

#10 ~tifi~

~tifi~
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 12:33:56

przed wyborem systemu warto się zapoznać z jego funkcjami, bo albo się kupi coś co nie będzie spełniało naszych wymagań, albo będziemy płacić za funkcję które nam się nie przydadzą, warto zapoznać się chociażby z taką tableą: http://www.monitorin...ta-funkcji.aspx i wtedy kupować monitoring

#11 ~Takin~

~Takin~
  • Goście

Napisano 23 maj 2013 - 12:23:09

monitoriowanie samochodu to jedno, bo postawić auto jest prosto, ale jak sprawdzić czy pracownik, który jedzie ząłatwić jaąś sprawę na mieście przy okazji nie robi sobie zajupów i nie załatwia swoich spraw?

#12 reval

reval

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 29 maj 2013 - 09:24:49

znam np. firmę LoJack, koszt jednego urządzenia to ok. 60 zł miesięcznie, w przypadku skutera niemało, ale faktycznie jest pewność, że przedmiot nie zginie

#13 polka

polka

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 07 czerwiec 2013 - 15:16:08

potrzebny mnitoring do 5 aut możecie polecić coś w rozsądnej cenie?

Najtańsze pakiety ma Monitoring GPS PetSoft z Gdańska, wg ranking-gps.pl W zależności co dokładnie potrzebujesz. Pakiety już od 399 zł za rok i ni ma innych dodatkowych opłat, zresztą zajrzyj na cennik http://www.monitorin....net/Sklep.aspx

#14 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2013 - 18:21:42

monitoriowanie samochodu to jedno, bo postawić auto jest prosto, ale jak sprawdzić czy pracownik, który jedzie ząłatwić jaąś sprawę na mieście przy okazji nie robi sobie zajupów i nie załatwia swoich spraw?

proponuję Flotis Mobile (flotismobile.pl), ściagasz apkę na smartfona i masz monitoring samochodu i pracownika, nawet ja wyjdzie z niego

#15 ~vladziu54~

~vladziu54~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 14:40:18

Polecam jak dużo osób wyżej Ja również polecam monitoring pojazdów PetSoft z Gdańska. Mam go od kilku miesięcy i nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa. Posiadam 7 samochodów i świetnie spełnia swoją role:D

#16 ~tren~

~tren~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 06:52:16

7 samochodów? o.O mała flota normalnie

a jak wam się monitoring sprawdza? jesteśmy zadowoloni? komuś zginął samochód i dzięki gpsowi go odzyskał?

#17 ~alik~

~alik~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 15:59:34

przeglądałem ostatnio oferty i najciekawszą ma firma z Gdańska. Nie dość, że cenowo przebija konkurencje to jeszcze zaoferowała zestawy do samodzielnego montażu. Jeśli tylko do tego montażu jest fachowa pomoc chociażby telefoniczna to nic tylko brać. Ktoś jeszcze porównał ofertę PetSoft ?

#18 ~dog~

~dog~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 13:01:23

proponuję Flotis Mobile (flotismobile.pl), ściagasz apkę na smartfona i masz monitoring samochodu i pracownika, nawet ja wyjdzie z niego

dodali teraz nawiagcję do tej apki flotis Mobile, więc full wypas, jeden telefon i wszystko w nim, tak jak chcialem :)

#19 ~irek~

~irek~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 17:17:40

Witam

Mi niedawno skradziono samochód sprzed bloku... Miałem alarm i blokadę ale mimo to został skradziony. Policja nie daje dużych szans na odzyskanie wozu. Szkoda trochę tego auta ale wiem,że następnym razem zainstaluję monitoring gps wtedy będą większe szanse na odzyskanie samochodu

#20 ~leszek~

~leszek~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2013 - 22:08:39

Ja mogę polecić monitoring gps firmy Finder. Ta firma jest jednym z liderów jeśli chodzi o systemy monitoringu. Sam korzystam z ich usług od jakiegoś czasu i jestem zadowolony. Warto przejrzeć ich ofertę http://www.finder.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych