Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

mobing w pracy

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ofiara~

~ofiara~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2009 - 13:01:20

Ja czuję się ciągle pod ogromną presją, boję się chodzić do pracy, szef ciągle nie zadowolony. A jak u was

#2 ~WSZYSTKIE TWARDE;)~

~WSZYSTKIE TWARDE;)~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2009 - 13:09:41

A GDZIE TAK MASZ???
Daj po mordzie i będzie spokój;)
A jak nie to nie bój się, tylko niedouczeni kretyni tak się zachowują.
Daj cyna : kto gdzie i dlaczego.
FORUM GO USPOKOI -niech poczyta!!! to się gad wyluzuje;) BO WIE JAKIE SĄ KONSEKWENCJE. albo go wezmą na języki albo mu ktoś mordę obije;)
Nie warto się denerwować bo szkoda zdrowia przez jakiegoś sfrustrowanego gnoja;)))
Trzymaj się mocno!!!!!!!!!!!!!!!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2009 - 13:11:27

A GDZIE TAK MASZ???
Daj po mordzie i będzie spokój;)
A jak nie to nie bój się, tylko niedouczeni kretyni tak się zachowują.
Daj cyna : kto gdzie i dlaczego.
FORUM GO USPOKOI -niech poczyta!!! to się gad wyluzuje;) BO WIE JAKIE SĄ KONSEKWENCJE. albo go wezmą na języki albo mu ktoś mordę obije;)
Nie warto się denerwować bo szkoda zdrowia przez jakiegoś sfrustrowanego gnoja;)))
Trzymaj się mocno!!!!!!!!!!!!!!!!

gorzej jak nie czyta tego forum. Są ludzie którzy nie nawidzą swojej pracy przez szefa

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2009 - 13:27:49

gorzej jak nie czyta tego forum. Są ludzie którzy nie nawidzą swojej pracy przez szefa

A moją kierowniczką jest baba czekam aż pójdzie na emeryturę to dopiero ja zabłyszczę.

#5 ~aaaaa powiat~

~aaaaa powiat~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2009 - 15:04:28

mobing znamy wszyscy :lol:
ona tak szybko na emeryture nie pójdzie i jeszcze nie zabłyśniesz bo co bedzie robic w domu?ma luziki i stołeczek do śmierci u panów w psl .
Forum nie czyta bo nigdy nie nauczy sie obłsugi komputera. :lol:
Nie ma mocnych na takie samotne panie i robia co chca w "powiecie"nawet ŚUW nie dał rady choć prawde ujawnił. :lol:

#6 OPAT

OPAT

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1361 postów

Napisano 03 lipiec 2009 - 15:37:44

Ja czuję się ciągle pod ogromną presją, boję się chodzić do pracy, szef ciągle nie zadowolony. A jak u was

trzeba się szanować i nie pozwalać sobie ubliżać, szef to taka persona która powinna szanować ludzi, byc wymagającym, ale bez przesady. szef ma z góry przegraną sytuację bo zawsze będzie po drugiej stronie, i zawsze bedą ludzie na niego psioczyć, ale nie o tym: z niewolnika nie ma pracownika,
napisz dziecino gdzie pracujesz, nie musisz wymieniac nazwisk ludzie i tak będą wiedziec o kogo chodzi, a jak szef nie czyta forum to i tak ktos mu o tym doniesie i przeczyta, może coś to zmieni, a jak nie to zacznij to olewać i tyle. A najlepiej to mu się po prostu odzszczeknij, a jak komuś ubliży przy świadkach to wyleciał z roboty
pozdrawiam Opat

#7 ~_+~

~_+~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2009 - 22:01:23

NAJWIĘKSZY MOBBING BYŁ W SZKOLE NR 1 U D.R.
BOZIU DZIĘKUJEMY CI Z CAŁEGO SERCA ,ŻE TO JUŻ ZA NAMI.
CO TA KOBIETA Z LUDŹMI WYPRAWIAŁA.
TO BYŁO GORSZE NIZ OSWIĘCIM.

#8 ~kkkk~

~kkkk~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2009 - 13:51:51

no podobno tak było, ale ja słyszałam też głosy bardzo pochlebne. To kto ma rację?

#9 nieskorumpowany

nieskorumpowany

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 466 postów

Napisano 06 lipiec 2009 - 14:08:35

"Mobbing to obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników (proces przemocy i nękania psychicznego pracownika trwający nie krócej niż sześć miesięcy, stosowany systematycznie, przynajmniej raz w tygodniu, godzący w godność i osobowość człowieka, naruszający integralność psychiczną i fizyczną), którzy stają się przedmiotem psychicznego dręczenia". A to że szef niezadowolony, może zupełnie nie mieć nic wspólnego z mobbingiem, którego udowodnienie w naszym kraju graniczy z cudem, ale ...

#10 ~CCC~

~CCC~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2009 - 08:00:10

Pracownik to najlepiej jakby nic nie robił, tylko duzo zarabiał. Jak go zagonić do roboty to od razu "mobing". Szef to ma dopiero trudne życie.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2009 - 12:42:04

JAKI MOBBING?! JAKI OŚWIĘCIM?! JEŚLI NIEROBOM ZWRACA SIĘ W KULTURALNY SPOSÓB UWAGĘ, ŻE W PRACY NALEŻY PRACOWAĆ TO JUŻ OD RAZU MOBBING??? JAKOŚ OSOBY, KTÓRE POCZUWAJĄ SIĘ DO PRACY NIE NARZEKAJĄ-WRĘCZ PRZECIWNIE. DLATEGO GŁOSY SĄ PODZIELONE

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2009 - 12:45:38

JAKI MOBBING?! JAKI OŚWIĘCIM?! JEŚLI NIEROBOM ZWRACA SIĘ W KULTURALNY SPOSÓB UWAGĘ, ŻE W PRACY NALEŻY PRACOWAĆ TO JUŻ OD RAZU MOBBING??? JAKOŚ OSOBY, KTÓRE POCZUWAJĄ SIĘ DO PRACY NIE NARZEKAJĄ-WRĘCZ PRZECIWNIE- JA TAM PRACUJĘ I NIE MAM JAKOŚ SOBIE ANI PANI DYREKTOR NIC DO ZARZUCENIA. DLATEGO WŁAŚNIE GŁOSY SĄ PODZIELONE

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2009 - 14:56:09

trzeba się szanować i nie pozwalać sobie ubliżać, szef to taka persona która powinna szanować ludzi, byc wymagającym, ale bez przesady. szef ma z góry przegraną sytuację bo zawsze będzie po drugiej stronie, i zawsze bedą ludzie na niego psioczyć, ale nie o tym: z niewolnika nie ma pracownika,
napisz dziecino gdzie pracujesz, nie musisz wymieniac nazwisk ludzie i tak będą wiedziec o kogo chodzi, a jak szef nie czyta forum to i tak ktos mu o tym doniesie i przeczyta, może coś to zmieni, a jak nie to zacznij to olewać i tyle. A najlepiej to mu się po prostu odzszczeknij, a jak komuś ubliży przy świadkach to wyleciał z roboty
pozdrawiam Opat

ciekawe czy gdy byłbyś moim szefem to pozwoliłbyś sobie na odszczeknięcie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych