Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


61 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 17:36:56

Tvn uwaga, bo echo dnia nie było zainteresowane w 2016 roku w sierpniu wyemitowało reportaż, poniżany w dps etola w rudzie pilczyckiej. Do tej pory pracuje dyrektorka i dwóch oskarżonych, czyżby koalicja PiS i psl, która jest w powiecie koeckim nie pozwala na zwolnienie tych oprawców.

#2 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 18:02:10

A jeszcze niedawno ta Pani została nagrodzona tytułem menedżera roku w plebiscycie Echa Dnia. :D

 

echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/ostrowiec-swietokrzyski/a/joanna-galezia-menadzerem-roku-w-powiecie-ostrowieckim,11527512/

 #3 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 18:15:49

Szacun dla pracowników, nie dajcie się mobingowac.

#4 ~Peaciwnik~

~Peaciwnik~
 • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 20:04:48

Tak samo zakończy swoją karierę zawodową dyrektor dps im.J. Pawła II w Kielcach, bo swoim zachowaniem reprezentuje czysty mobbing. Ego mu zbytnio urosło i nie szanuje ludzi. Okamerwał cały dom żeby sprawdzać pracowników.

#5 ~Stop poniżaniu~

~Stop poniżaniu~
 • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 21:40:45

Ten dom przemocy społecznej w Rudzie Pilczyckiej, to powinien być przekształcony w prywatny (ś)miecia i grzyba, bo oni pozatrudniali całe rodziny, tam jest 95 % rodzin zatrudnionych. Tam jest potrzebna solidna kontrola z ministerstwa.

#6 ~Katrin~

~Katrin~
 • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 23:16:03

Pani Dyrektor sue ewidentnie w głowie powywracało. Znam ludzi tam pracujących, ponieważ miałam epizod zwiazany z tą placówką (przez krótki okres pracowałam tam) Kompletny brak szacunku dla ludzi, wybrana przez Starostę czuła się bezkarna. Dla niewygodnych współpracowników była wręcz chamska, wprost mówiła zwolnij się albo sama to zrobię. Potwór nie kobieta, zero empati.

#7 ~Katrib~

~Katrib~
 • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 23:18:00

Pani Dyrektor sue ewidentnie w głowie powywracało. Znam ludzi tam pracujących, ponieważ miałam epizod zwiazany z tą placówką (przez krótki okres pracowałam tam) Kompletny brak szacunku dla ludzi, wybrana przez Starostę czuła się bezkarna. Dla niewygodnych współpracowników była wręcz chamska, wprost mówiła zwolnij się albo sama to zrobię. Potwór nie kobieta, zero empati.

#8 ~Franz~

~Franz~
 • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 07:26:55

Monitoring ma dbać o bezpieczeństwo pracowników tak aby nikomu nie przyszło do głowy spiskowanie przeciwko dyrekcji. Kto nie obmawia i donosi do szefa, jest BEZPIECZNY hahaha
Tak samo zakończy swoją karierę zawodową dyrektor dps im.J. Pawła II w Kielcach, bo swoim zachowaniem reprezentuje czysty mobbing. Ego mu zbytnio urosło i nie szanuje ludzi. Okamerwał cały dom żeby sprawdzać pracowników.#9 ~Mobbingowany~

~Mobbingowany~
 • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 09:07:21

Uwierzcie takiego chama i buca jak dyrektora w DPS im. Jana Pawła II w Kielcach to na pewno nie widzieliście. Pozjadał wszystkie rozumy. Uważa się za Pana i Władcę. Za wypowiedzenie własnego zdania dyrektor napiętnuje pracowników i ich szykanuje co najmniej  przez pół roku. Określenie dyrektor dla tego pana to duża przesada, bo ludzie na tym stanowisku przeważnie posiadają choćby cień kultury osobistej. A o braku podziału obowiązków wśród pracowników, a nawet działów to już w ogóle można zapomnieć, bo dla niego to wszystko jedno. Dom przemocy biorąc pod uwagę zachowanie dyrektora w stosunku do pracowników to bardzo dobre określenie w tym przypadku. Tak toksycznego człowieka na takim stanowisku to ze świecą szukać. Niech się w końcu tym ktoś z Urzędu zainteresuje, bo jak nie to poleci fala pozwów o mobbing. PROSIMY O POMOC!!!!!!!#10 ~Ada~

~Ada~
 • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 11:54:35

Dyrektor DPS im. Jana Pawła II w Kielcach, uważa , że placówka jest jego własnością.Przychodzi po nocy i siedzi u siebie w gabinecie godzinami. Pewnie przegląda monitoring.Teraz nie ćwiczy, bo jest remont,ale do niedawna chodził do piwnic domu na siłownię. Szkoda, że pracownikom nie wolno. Przez kilka lat kazał sobie przywozić obiady z jadłodajni. Traktuje ludzi jak śmieci i każdego z kim skończy rozmawiać, po jego wyjściu złośliwie komentuje. Myśli, że my sobie tego nie przekazujemy,bo jego tak bardzo uwielbiamy. Taką lojalność jaką dał pracownikom otrzymuje wzajemnie. Jest chytry i z pełną premedytacją nieuczciwe wynagradza,za pracę, którą wcześniej wykonywało więcej osób. Z tego domu pracownicy odchodzą na własną prośbę w niemal skali grupowej.Oni to dopiero teraz dużo mogliby opowiedzieć ...

#11 ~samdar~

~samdar~
 • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 12:13:17

W kieleckim DPS im. Jana Pawła II przy ulicy Jagielońskiej dyrektorem jest człowiek, który może nadaje się na dyrektora więzienia a nie takiej placówki. Doprowadził do likwidacji związków zawodowych, wielu bardzo wartościowych i wykwalifikowanych ludzi zwalnia się, bo nikt nie może być mądrzejszy od dyrektora. Jest początek roku a w DPS już nie ma pieniędzy, ale na monitoring jest( dobrze że w toalecie nie zainstalował). W poprzednich latach dyrektor chciał wykazać się przed zwierzchnikami i zwracał wszystkie pieniądze jakie DPS otrzymywał na utrzymanie. Brak środków na podstawowe środki czystości a pracownicy zapomnieli co to premia do pensji. Brakuje pielęgniarek na oddziałach alzheimera (czasami jedna na dyżurze), na pracownikach wymusza się większy zakres obowiązków pod groźbą zwolnienia z pracy. DPS obchodzi w tym roku 40 lat istnienia, zamiast na wesoło to będzie stypa. Placówka doprowadzona do upadłości moralnej wśród pracowników. Większość na zwolnienia wystawionych przez psychiatrów i psychologów. Koszmar, zero pozytywnej atmosfery, motywacji do pracy. Dyrektor Piotr Piwowarczyk z DPS utworzył obóz pracy.

Tutaj jest lepszy moobing niż w DPS w Ostrowcu.#12 ~Pracownk~

~Pracownk~
 • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 13:09:54

Może zróbmy w końcu i my z tym porządek i napiszmy pismo do prezydenta Kielce i dyrektora MOPR .Teraz u nas,tj.w DPS J.Pawła II w Kielcach jest audyt i też widzą jak jest, może Oni nam pomogą i zabiorą stąd tego dyrektora Pomyłkę.Sytuacja jest już naprawdę mocno stresująca i coraz trudniej jest spokojnie pracować.

#13 ~samdar~

~samdar~
 • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 13:22:31

Może zróbmy w końcu i my z tym porządek i napiszmy pismo do prezydenta Kielce i dyrektora MOPR .Teraz u nas,tj.w DPS J.Pawła II w Kielcach jest audyt i też widzą jak jest, może Oni nam pomogą i zabiorą stąd tego dyrektora Pomyłkę.Sytuacja jest już naprawdę mocno stresująca i coraz trudniej jest spokojnie pracować.

 

BARDZO PROSZĘ O NIESTRESOWANIE. PROSZĘ ZASIĄŚĆ PRZED DYREKTORSKIM AKWARIUM I ODDAĆ RELAKSACYJNEMU WIDOKOWI. ŻONA JUŻ DYREKTORA OPUŚCIŁA, MOŻE ON OPUŚCI DPS SAMODZIELNIE BEZ TACZEK... :D#14 ~Pracownk~

~Pracownk~
 • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 13:46:24

Tylko ktoś mało inteligentny zawiesza kartkę w placówce: ,,Podczas nieobecności pracownika sekretariatu proszę zrelaksować się przy akwarium''. Żałosne. Ale tylko w DPS im. Jana Pawła w Kielcach to fakt. Władza cara,jak się określa sam dyrektor uderzyła do głowy

#15 ~volter~

~volter~
 • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 14:15:34

Dyrektor Piwowarczyk z DPS przy Jagielońskiej w Kielcach jest manipulantem. Nawet rozgłosić kazał swoim szpiegom że odchodzi w maju że stanowiska aby poznać nastawienie pracowników.
W załogę w wstąpił duch nadziei na lepsze jutro.
Kochani Pracownicy z DPS im Jana Pawła II w Kielcach, tyran zostaje a Wy nie cieszcie za wcześnie bo podzielicie los tych co odeszli "na własną prośbę".

#16 ~baran~

~baran~
 • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 16:42:34

Zobaczcie jak zachowuje się dyrektor administracyjny w reportażu i na codzień, pan bez matury, ale z poparciem starosty w tvn uwaga pt Poniżany w domu pomocy społecznej etola w Rudzie Pilczyckiej. On i jego kumpel opiekun mają postawione zarzuty i jeszcze pracują w tym dps ie, natomiast dwie pracownice które stanęły w obronie poniżonego mieszkańca, zostały zwolnione z pracy . Opiekun, który pracuje wraz z żoną, żony siostrą i siostry mężem, oraz córką i teściową córki tak nakręcił innych pracowników, że musiały kłamać w sądzie , bo tak zostały zastraszone, nawet psycholog została wmieszana w manipulację owego dyrektora i nakręcała mieszkańców przeciwko pracownicom. Wyobraźcie sobie, że wożono do sądu osoby niepełnosprawne intelektualnie na świadków, skandal i tv niechce się tym zająć tak się boją pana miecia, który nie ma nawet matury.

#17 ~Adam~

~Adam~
 • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 17:04:11

To, że w państwowych placówkach na stanowiskach są nieodpowiedni ludzie to wina władz,tych którzy umowy z nimi podpisywali. Dobrze wiedzą w MOPR lub w UM o zachowaniu dyrektora DPS im.J.Pawła II w Kielcach. Sygnały dochodzą do Nich już od wielu lat a jednak czekają aż sprawa trafi do mediów i sądu
Wtedy udadzą zdziwienie i też dyrektorek poleci. Dlaczego nikt nie zajmie się tym wcześniej. Żeby ktoś taki gnębił ludzi za nasze pieniądze!!

#18 ~Ewa~

~Ewa~
 • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 17:54:56

Adamie to prawda, proponuje założyć stowarzyszenie antymobingowe, bo najwięcej tego dziadostwa dzieje się w domach przemocy politycznie uwiklanych.

#19 ~Stop poniżaniu~

~Stop poniżaniu~
 • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 18:02:13

Ostrowiec, Ruda Pilcxycka i Kielce należy połączyć siły dać to express reporterów, a nawet i wyżej.

#20 ~Cudawianka~

~Cudawianka~
 • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 19:45:23

Wszędzie mobbing. To jakaś plaga. U mnie w firmie też mieliśmy z tym problem. Długo się zastanawialiśmy co z tym zrobić. Wreszcie ktoś natknął się na detektyw, która rozwiązała już wiele takich spraw. Wynajęliśmy Panią Skrzypek i bez kłopotów wygraliśmy proces.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych