Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mistrzowie Mazowsza z Radomia :: zobacz komentowany artykuł

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Lamencik~

~Lamencik~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2008 - 15:26:25

Nasi chłopcy z trójki są najlepsi ja jestem w reprezentacji dziewczyn i ko cham ręczną mam nadzieje że chłopcy będą mistrzami polski ;***
Kocham Was i trzymam kciuki :]

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2008 - 13:52:50

tak naprawde to oni sa słabi a ich rywale jeszcze słabsi w roznicy miedzy rocznikiem 1994 a 1995 jest bardzo duza przepasc a poziom w ten sport sie w tym roczniku obnirzył jedynie na słowo pochwały zasługuje Filip Kusal i Bartek Zioło

#3 ~bez nicka~

~bez nicka~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2008 - 19:49:51

... zazdrość jest straszna...gdyby byli słabi nie zaszliby tak wysoko... na mistrzostwo zapracowali wszyscy chłopcy. Trzymam za Was kciuki.... :)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2008 - 22:53:25

lol2 to nie zazdrość tylko spostrzeżenie bo tak jak oni graja to naprawde zal takich zespołow jak wilanowia ktora w tamtym roku była najlepsza wiec wiesz jest duza roznica miedzy poziomem i młodszy rocznik tym słabszy

#5 ~nieznajomy~

~nieznajomy~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2008 - 18:37:29

Nasi chłopcy z trójki są najlepsi ja jestem w reprezentacji dziewczyn i ko cham ręczną mam nadzieje że chłopcy będą mistrzami polski ;***
Kocham Was i trzymam kciuki :]

Winsztala tez kochasz gufiego czajkowskiego??

#6 ~fajna dupa z michałowa~

~fajna dupa z michałowa~
  • Goście

Napisano 07 maj 2008 - 21:08:25

Najwieksza d*** z tego zespołu to 16 bramkarzyk widziałam kiedys jak broni ajak wyjoł karnego wisłą płock pozdro kochanie

#7 ~anajomy~

~anajomy~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2008 - 19:03:00

To panie i panowie to dobry rocznik sami przystojniaki a szczegolnie ziołó chyba niepamietam jego ale kocham go zioło kochamcham cie zartowałem he pryłazcie na mecze na politechnike gramy z kontrom nara kaliber 44

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych