Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

minima plus z easy go - warto kupić ?

minima easy go spacerówka

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ulawa~

~Ulawa~
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 11:38:19

Witajcie :) rozglądam się właśnie za spacerówką dla córci i bardzo spodobał mi się model MINIMA PLUS z firmy Easy Go. Czy ktoś z Was ma ten konkretny model albo jakikolwiek inny z tej firmy i podzieli się swoją opinią ?

#2 ~kamila~

~kamila~
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 11:47:25

Ja mam inny model spacerówki z tej firmy i ogólnie jestem bardzo zadowolona. Fajny stosunek jakości do ceny, mocne koła, niezawodna amortyzacja. jedne z tańszych a jednoczesnie bardzo dobrych jakościowo wózków na rynku.

#3 ~AnnaWE~

~AnnaWE~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 05:06:24

ooo minima plus to jakaś nowość ? mi się zawsze podobała ta jej starsza siostra Minima, niezły wygląd, dobra funkcjonalność. Ciekawe jakie są zmiany w tym nowszym modelu, wie ktoś coś ?

#4 ~viga~

~viga~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 10:18:25

tak tak to nowsza wersja minimy :) róznica pomiędzy nimi jest taka, ze w tej minimie plus są bezdętkowe koła z poliuretanu i wyższa prowadnica wózka :)

#5 ~AnnaWE~

~AnnaWE~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 10:24:30

viga no to super, fajne zmiany szczególnie te bezdętkowe koła do mnie przemawiają :) no i nie ukrywam, ze bardzo podoba mi się wygląd wizualny tych wózków. Takie minimalistyczne i nowoczesne.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: minima, easy go, spacerówka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych