Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Miłośnicy Wąchocka


276 odpowiedzi w tym temacie

#261 ~antycenzor~

~antycenzor~
 • Goście

Napisano 12 lipiec 2010 - 21:40:19

Był tu ciekawy wątek pod nazwą oto honorowi obywatele wachocka. ponad 70 tysięcy wyświetleń, ponad 1370 wpisów. i dnia pewnego znika wątek cały. oto i całe echo dnia.

ups.przepraszam. zniknęły tylko ostatnie wpisy. faktycznie były nie na temat.

#262 Astra

Astra

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 874 postów

Napisano 15 lipiec 2010 - 23:00:39

Podoba mi się ten gość. Prawdziwy , bezkompromisowy twardziel. Następca Wielkich Polaków, znanych z nieugiętych postaw. Tak trzymac poanie S.

#263 ~tros~

~tros~
 • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 23:50:36

to sobie go weź do siebie na wieś czy do miasta, bo tu akurat mamy go trochę powyżej dziurek co z pewnością zauważysz po wyborach. ale bierz go już dziś

#264 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 13:05:54

ha ha ha :P

#265 ~plażowicz~

~plażowicz~
 • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 12:20:50

W Wąchocku miała powstać fabryka coca coli i to w zeszłym roku!

Pytam się burmistrza na co nam ta coli ?

Gdzie jest coca?

Przecież żeby wejśc do zbiornika i się wykąpać to trzeba być nieźle naćpanym!

Jako że są wakacje domagam się rzetelnej informacji na tym forum lub tablicy nad zbirnikiem o stanie czystości wody i przydatności jej do kąpieli.

Skoro poprzednia p.burmistrz zafundowała mi zbirnik za ciężki szmal to ja chcę jako obywatel tego miasta z niego korzystać.

Publicznie w czasie kampani wyborczej głoszona była teza że zbiornik ten będzie pełnił funkcję rekreacyjną dla obywateli, domagam się więc jeszcze raz o wyjasnienie obywatelom czym tak naprawdę jest ten zbiornik ? Jaka jest jego prawna funkcja? Czy może tylko jest wylęgarnią chorób, komarów i miejscem do picia trunków kupowanych w nielegalnej spelunie nieopodal.

Funkcji retencyjnej nie spełnia więc jak to jest?

#266 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 24 lipiec 2010 - 12:32:20

Jak do tej pory to most na kamiennej przed zbiornikiem spełnia funkcję rekreacyjne, tylko dla pracowników interwencyjnych którzy potrafią pod nim przesiedzieć dobra godzinkę (mam filmik nagrany może zrobimy kolejny kanał na youtube?)

#267 ~plażowicz~

~plażowicz~
 • Goście

Napisano 24 lipiec 2010 - 14:21:49

Jak do tej pory to most na kamiennej przed zbiornikiem spełnia funkcję rekreacyjne, tylko dla pracowników interwencyjnych którzy potrafią pod nim przesiedzieć dobra godzinkę (mam filmik nagrany może zrobimy kolejny kanał na youtube?)


Nie widzę przeciwwskazań :D

#268 ~zbiornik~

~zbiornik~
 • Goście

Napisano 25 lipiec 2010 - 04:55:10

jak było zielono i śmierdząco to burmistrz mówił że to zbiornik retencyjny, a jak retencji nie wytrzymał przy ostatniej powodzi to mówił, że jest rekreacyjny. i tak to jest, nie ma się co pytać bo zawsze będzie jakaś odpowiedź

#269 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 25 lipiec 2010 - 18:39:18

Może kupmy aligatora do naszego bajora przynajmniej będzie wesoło
no i jakie korzyści medialne ,najwyższa oglądalność ;)

#270 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 10:27:12

Może kupmy aligatora do naszego bajora przynajmniej będzie wesoło
no i jakie korzyści medialne ,najwyższa oglądalność ;)


Podobno coś ostatnio na stawie pływa :blink:

#271 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 12:53:30

http://www.dwabrzegi.pl/?p=4026 wasz kandydat miał spotkanie autorskie na festiwalu. cha cha.

#272 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 08 sierpień 2010 - 12:59:21

Co ma Cezary Garbowicz do nas?

#273 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 sierpień 2010 - 07:34:14

Serdecznie zapraszamy na uroczystości odpustowe które odbędą się w Wąchocku w najbliższą niedzielę na central sołtys plac. Będą tam łodpuszczane grzechy wszelakie, to też szczególnie zaprasza się zepsute do szpiku kości grono ....... władzę ludową i inną grzechy będzie odpuszczał sam bratanek z łopatom ;)

#274 Astra

Astra

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 874 postów

Napisano 26 sierpień 2010 - 17:22:25

to sobie go weź do siebie na wieś czy do miasta, bo tu akurat mamy go trochę powyżej dziurek co z pewnością zauważysz po wyborach. ale bierz go już dziśWidzę, że nie wszyscy mają poczucie humoru!. Może się mylę i jest to niezrozumienie ironii, zawartej we wpisie?. A za Waszego władcę dziękuję. Mój też jest do wymiany na ,miejmy nadzieję, lepszy model!!

#275 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 27 sierpień 2010 - 16:05:46

Widzę, że nie wszyscy mają poczucie humoru!. Może się mylę i jest to niezrozumienie ironii, zawartej we wpisie?. A za Waszego władcę dziękuję. Mój też jest do wymiany na ,miejmy nadzieję, lepszy model!!

Promenada nad zalewem w Wąchocku zostanie oświetlona
Kazimierz CUCH, cuch@echodnia.eu

Nad zalewem w Wąchocku będzie można spacerować także nocą. Istniejąca promenada zostanie oświetlona. Będzie nowy dojazd.


Na razie wzdłuż promenady ustawiono ławki i kosze do śmieci. Niebawem będzie oświetlenie.
(Fot. Kazimierz Cuch)
Rusza inwestycja pod nazwą ?Zagospodarowanie otoczenia wokół zbiornika retencyjnego w miejscowości Wąchock, umożliwiające rozwój turystyki i aktywnych form wypoczynku ? etap I?.

Inwestycja obejmuje budowę oświetlenia jazu ulgowego, zapory czołowej oraz istniejącego odcinka promenady na prawym brzegu zbiornika. Będzie wykonane blisko 2,5 km elektroenergetycznej linii kablowej, 45 słupów oświetleniowych, z oprawami oświetleniowymi ozdobnymi, w kształcie kuli.

Lewy brzeg rzeki Kamiennej przy upuście zostanie podwyższonym. Na nim wykona się krótki odcinek oświetlonej promenady o szerokości 3,5 m. Rozstrzygnięto przetarg na tę inwestycję. Przewidywany koszt wynosi blisko 0,5 mln zł. Zakończenie prac jest planowane na 15 grudnia tego roku.

POTRZEBNA DRUGA STRONA

Miasto i gmina Wąchock za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania ?Wokół Łysej Góry? złożyła wniosek o przyznanie pomocy finansowej w kwocie 0,5 mln zł na wykonanie promenady po drugiej stronie zbiornika, jej zagospodarowanie i oświetlenie. Zdaniem Jarosława Sameli, burmistrza Wąchocka, wniosek ma bardzo duże szanse na pozytywne rozpatrzenie.

Nawet nie oświetlona pieszo-rowerowa promenada w Wąchocku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Wąchocka i okolicy. Na rowerach jeżdżą tu często także mieszkańcy Starachowic. Gdy będzie wykonany chodnik z kostki po drugiej stronie zbiornika, oświetlenie to ruch będzie jeszcze większy, także nocą.

- Wykonamy nowe wejście na promenadę do jazu i oświetlimy je. Zrobimy także oświetlenie liczącej prawie 2 km promenady, nad zalewem. Po drugiej stronie planujemy podobną, oświetloną promenadę, jej oświetlenie, parkingi. W tej drugiej sprawie Lokalna Grupa Działania ?Wokł Łysej Góry? złożyła wniosek dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich ? mówi Jarosław Samela, burmistrz Wąchocka:


Łoj ludziska, co toć rządzący nie wymyśliły :) i co jeszcze wymyślą, niech se weźmie rodzinkę i popływa po tym bajorze, super sprawa. Panie zarządzający daj se siana, i nie pleć głupot... już po twojej kadencji i obietnicach

#276 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 27 sierpień 2010 - 16:33:53

a co ci przeszkadza pływać? nie umiesz?

#277 ~Gienek~

~Gienek~
 • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 07:29:24

Czy ma ktoś kolorową ulotkę p. Markiewicz z poprzednich wyborów? Jeżeli tak to bardzo proszę o umieszczenie skanu wszystkich stron na forum.Będzie nagroda!Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych