Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Miłośnicy Wąchocka

276 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2009 - 20:05:13

Zapraszam do rozmowy wszystkich kochających Wąchock. Chcę zostać radnym pomóżcie mi zmienić naszą gminę. Czekam na rady!!!

#2 ~9FCCAB~

~9FCCAB~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2009 - 23:35:21

Zapraszam do rozmowy wszystkich kochających Wąchock. Chcę zostać radnym pomóżcie mi zmienić naszą gminę. Czekam na rady!!!

najpierw zostań, a by coś zmienić trzeba zacząć od burmistrza, będąc radnym - radną to możesz tyle co nic, gdy burmistrz nie zechce współpracować z radą

#3 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2009 - 15:26:13

W sumie to zastanawiam się, czy nie kandydować na burmistrza. Pierwszą radę już mam, żeby było uczciwie, trzeba ogłaszać przetargi, a nie szukać po znajomości.

#4 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2009 - 15:28:19

Rada nr 2: Nie zatrudniać POCIOTKÓW tylko specjalistów
Rada nr 3: konkursy na poszczególne stanowiska

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2009 - 22:03:59

Rada nr 2: Nie zatrudniać POCIOTKÓW tylko specjalistów
Rada nr 3: konkursy na poszczególne stanowiska

o wiele lepiej jest "powierzać", "powoływać" - na prominentne funkcje tylko- czy osoby którym powierzono i które powołano nadają się na te stanowiska ????????????????

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2009 - 09:41:38

Kochasz Wachock - obejrzyj film.

#7 ~klik-on~

~klik-on~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2009 - 10:29:16

spadaj do Lublina zapytaj w taxi tam zostaniesz radnym-)))))

#8 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2009 - 18:56:33

[quote name='klik-on' date='24.11.2009, 10:29:16' post='306239']
Nie znam Lublina! Nie mam nic z nim wspólnego.

#9 ~tsz~

~tsz~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2009 - 23:54:52

Nie znam Lublina! Nie mam nic z nim wspólnego.

Droga Alu - autorko nowego wątku forum w Echu Dnia. Pewnie nie załapałaś dlaczego masz spadać do Lublina? To proste jest bardzo. Otóż autor tego wpisu myśli, że jesteś T. Szczykutowiczem, który (niby Ala) naiwnie pyta jak zostać radnym i dostaje odpowiedź, by spadał do Lublina Czyli miasta gdzie mieszkałem. Na Twoim forum ktoś zamieścił link do filmu, który niedawno zamieściłem na you tube, by promowac Wachock. Bardzo się ucieszyłem tym bardziej , ze miałem zamiar polecić ten filmik osobiscie. Nie ma się czego wstydzić. To jednak bardzo przeszkadza niektórym osobom, którzy z wyjatkiem pana radnego Janusa, Pana radnego Rudzkiego, który ubierał się w koszulkę "Jestem z Wąchocka" i może kilku innych osób niewiele robią coś bezinteresownie dla wypromowania Wąchocka. Każde takie działanie napotyka opór i próbę ośmieszenia tych osób. To bardzo przykre. Ten ktoś był pewien, że ALĄ jestem ja czyli (tsz). Nie dziwi mnie juz nic. Byłem juz "WoWem" na innym forum, i patrzyłem na miny tych typujących, gdy nagle WoW sie ujawnił. (Ku rozpaczy to nie Szczykutowicz) Teraz też mała skucha. nie moglem byc Alą bo o tej godzinie 18,56 własnie prowadziłem zebranie Zarządów Osiedli. Nie dziwi mnie Twoje szczere zdziwienie dlaczego cię wysyłają do LUblina?. Teraz już wiesz dlaczego. Zamieściłem swój film o Wachocku na You Tube, który jak widać w końcowych napisach przekazałem bezpłatnie Miastu do wykorzystania. Przez 1,5 roku nie ujrzał ten 4 minutowy klip "światła dziennego". Postanowiłem umieścic go w serwisie, ale jak widac tego też nie wolno robić, gdzyż od razu znaleźli się krytykanci wszystkiego co nie jest ich autorstwa. Więc może niech ktoś zrobi coś, by nawet na You Tube jedyną promocją nie były idiotyczne filmiki zamieszczane przez dowcipnisiów, którym wydaje się, że z wąchock to napis na "dropsach". Niech cos naprawdę zrobi i wesprze zanim anonimowo rzuci się na autora. Pozdrawiam serdecznie forumowiczów i pania Alę - autorkę nowego watku forum. (tsz)

P.S Acha - prosze darowac sobie wpisy, że Ala działa na moje zlecenie. To juz przerobiliśmy.

#10 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2009 - 16:44:00

Droga Alu - autorko nowego wątku forum w Echu Dnia. Pewnie nie załapałaś dlaczego masz spadać do Lublina? To proste jest bardzo. Otóż autor tego wpisu myśli, że jesteś T. Szczykutowiczem, który (niby Ala) naiwnie pyta jak zostać radnym i dostaje odpowiedź, by spadał do Lublina Czyli miasta gdzie mieszkałem. Na Twoim forum ktoś zamieścił link do filmu, który niedawno zamieściłem na you tube, by promowac Wachock. Bardzo się ucieszyłem tym bardziej , ze miałem zamiar polecić ten filmik osobiscie. Nie ma się czego wstydzić. To jednak bardzo przeszkadza niektórym osobom, którzy z wyjatkiem pana radnego Janusa, Pana radnego Rudzkiego, który ubierał się w koszulkę "Jestem z Wąchocka" i może kilku innych osób niewiele robią coś bezinteresownie dla wypromowania Wąchocka. Każde takie działanie napotyka opór i próbę ośmieszenia tych osób. To bardzo przykre. Ten ktoś był pewien, że ALĄ jestem ja czyli (tsz). Nie dziwi mnie juz nic. Byłem juz "WoWem" na innym forum, i patrzyłem na miny tych typujących, gdy nagle WoW sie ujawnił. (Ku rozpaczy to nie Szczykutowicz) Teraz też mała skucha. nie moglem byc Alą bo o tej godzinie 18,56 własnie prowadziłem zebranie Zarządów Osiedli. Nie dziwi mnie Twoje szczere zdziwienie dlaczego cię wysyłają do LUblina?. Teraz już wiesz dlaczego. Zamieściłem swój film o Wachocku na You Tube, który jak widać w końcowych napisach przekazałem bezpłatnie Miastu do wykorzystania. Przez 1,5 roku nie ujrzał ten 4 minutowy klip "światła dziennego". Postanowiłem umieścic go w serwisie, ale jak widac tego też nie wolno robić, gdzyż od razu znaleźli się krytykanci wszystkiego co nie jest ich autorstwa. Więc może niech ktoś zrobi coś, by nawet na You Tube jedyną promocją nie były idiotyczne filmiki zamieszczane przez dowcipnisiów, którym wydaje się, że z wąchock to napis na "dropsach". Niech cos naprawdę zrobi i wesprze zanim anonimowo rzuci się na autora. Pozdrawiam serdecznie forumowiczów i pania Alę - autorkę nowego watku forum. (tsz)

P.S Acha - prosze darowac sobie wpisy, że Ala działa na moje zlecenie. To juz przerobiliśmy.

NIE DZIAŁAM NA ZLECENIE PANA SZCZYKUTOWICZA, NAWET GO BLIŻEJ NIE ZNAM. Co prawda widzę go niekiedy w Wąchocku. Nie mam nic przeciwka ani za jego osobą. Nie znam miasta Lublin, choć raz byłam tam na wycieczce.

Chętnie posłucham wszelkich dobrych rad udzielonych mi przez mieszkańców Wąchocka, gdyż chciałabym aby nasze miasto wreszcie BYŁO NA POZIOMIE> A władza służyła ludziom a nie przeciw nim.!!!!!!!!!!!!!!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2009 - 20:44:23

Jakoś nic ciekawego się w Wąchocku nie dzieje!

#12 ~chochlik~

~chochlik~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2009 - 20:45:18

To zależy, gdzie ucho przyłożyć!

#13 ~poziom~

~poziom~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2009 - 10:41:27

Chętnie posłucham wszelkich dobrych rad udzielonych mi przez mieszkańców Wąchocka, gdyż chciałabym aby nasze miasto wreszcie BYŁO NA POZIOMIE> A władza służyła ludziom a nie przeciw nim.!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]
trudno będzie. to miasto sprowadzone jest przez poprzednią i obecną władze do poziomu zapyziałej dziury. przykład zalew - osobista zemsta. przykład promocja bez ładu i składu, przykład dom kultury bez pomysłu, przykład rynek , bez wyrazu, przykład Starachowicka - droga przez wiochę, przykład dworzec PKP - brak słów, przykład baza urzędu na błoniu - wysypisko gruzu, przykład pałac szemberga - straszny dwór. przykład Urząd Gminy - dobry przykład, codziennie pozamiatane.

#14 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2009 - 17:08:25

trudno będzie. to miasto sprowadzone jest przez poprzednią i obecną władze do poziomu zapyziałej dziury. przykład zalew - osobista zemsta. przykład promocja bez ładu i składu, przykład dom kultury bez pomysłu, przykład rynek , bez wyrazu, przykład Starachowicka - droga przez wiochę, przykład dworzec PKP - brak słów, przykład baza urzędu na błoniu - wysypisko gruzu, przykład pałac szemberga - straszny dwór. przykład Urząd Gminy - dobry przykład, codziennie pozamiatane.

To wszystko da się załatwić. Wystarczy:
zagospodarować tereny nad zalewem, wypromować Wąchock jako miasto, które warto odwiedzić. mam na to pom ysł. Na rynku jest owszem dużo do zrobienia, żeby się prezentował. Dyrektora GOK trzeba oczywiście zmienić, na "nieleniwego" i "nielewego". Dworzec, cóż kilka os,ob chciało go wynająć, nawet słyszę obecnie o takiej jednej osobie! Błonie też mogą przynosić profity!!!!!!!!!
A gmina tam to dopiero jest do zrobienia!

#15 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2009 - 17:45:33

W gminie jest duzo pociotków do pozwalniania. Wsadzeni po znajomośći nie mający pojęcia o robocie. Na bruk z nimi.

Tylko idąc tym postępowaniem mało kto by tam został :D

#16 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2009 - 13:02:44

Przecież stanowiska w gminie nie są wydawane dożywotnio, chociaż niektórzy tak twierdzą! Już się mogą bać!

#17 ~dociekliwy~

~dociekliwy~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2009 - 13:05:24

Zacznijmy od zmiany sekretarza gminy! Następnie prześledzimy kolejne referaty. Sprawdźmy wykształcenia, czy pasują do zajmowanego stanowiska. Można sprawdzić też wykształcenia uczących w szkole.
Ciekawi mnie jak jeden z dyrektorów szkół może w godzinach pracy dyrektora pracować w innym miejscu, a nawet w dwóch lub trzech miejscach?????????????/

#18 ~DYR~

~DYR~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2009 - 13:28:59

Zacznijmy od zmiany sekretarza gminy! Następnie prześledzimy kolejne referaty. Sprawdźmy wykształcenia, czy pasują do zajmowanego stanowiska. Można sprawdzić też wykształcenia uczących w szkole.
Ciekawi mnie jak jeden z dyrektorów szkół może w godzinach pracy dyrektora pracować w innym miejscu, a nawet w dwóch lub trzech miejscach?????????????/

Tez mnię to dziwi jako radnego, ale na to zgode tej chorągiewce daje burmistrz. to znaczy nie zabrania.

#19 ~docielkiwy~

~docielkiwy~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2009 - 15:02:01

Tez mnię to dziwi jako radnego, ale na to zgode tej chorągiewce daje burmistrz. to znaczy nie zabrania.

To gdzie są radni, komisje obywatelskie?

#20 ~imprezowicz~

~imprezowicz~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2009 - 15:08:45

Czy w Wąchocku będzie sylwester? Czy to za trudna impreza do zorganizowana przez dyr GOK?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych