Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Zdjęcie

mieszkanie

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 SheerKaj

SheerKaj

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 lipiec 2019 - 14:13:05

Hej, niedawno zdecydowałam się z narzeczonym na kupno mieszkania. Jednak okazuje się, że wybór wcale nie jest taki prosty! Może macie jakieś cenne wskazówki - na co zwrócić uwagę przy zakupie? Opłaca się kupować bezpośrednio od dewelopera? Czy może lepiej zainwestować więcej pieniędzy w remont mieszkania z rynku wtórnego. Szukam mieszkania na lata, dlatego chciałabym podjąć dobrą decyzję :)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 15:07:06

Hej, niedawno zdecydowałam się z narzeczonym na kupno mieszkania. Jednak okazuje się, że wybór wcale nie jest taki prosty! Może macie jakieś cenne wskazówki - na co zwrócić uwagę przy zakupie? Opłaca się kupować bezpośrednio od dewelopera? Czy może lepiej zainwestować więcej pieniędzy w remont mieszkania z rynku wtórnego. Szukam mieszkania na lata, dlatego chciałabym podjąć dobrą decyzję :)

Zależy wszystko od pieniędzy jakie masz do dyspozycji.

#3 Zosia_K

Zosia_K

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 10:37:07

Ja mam dobre doświadczenia z meblami ze sklepu mirjan24. Mam już któryś rok i powiem ci, że nic się z nimi nie dzieje. 

#4 ~ilaa~

~ilaa~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 20:32:49

a ja się zdecydowałam na zakup nowego mieszkania od atala bo chcę je wynajmować a oni mają też opcję wykończenia pod klucz na której mi zależało

#5 ketty

ketty

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 16:58:58

Dzięki Waszym poleceniom znalazłam ofertę płytek https://www.paste-gr...nta/stonemarble powiedzcie tak szczerze podobają Wam się? Jeżeli tak to chyba zdecyduję się na ich zamówienie. Zależy mi na wysokiej jakości, a ta kolekcja chyba jest tego wyznacznikiem?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych