Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mieszkanie

mieszkanie meble aranżacja wnętrz

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 06 maj 2016 - 08:19:05

Kochani, przeprowadzam się do nowego miasta i zastanawiam się co zrobić z moimi starymi meblami. Przewozić je ze sobą? Opłaca się to, czy lepiej w nowym miejscu zacząć także z nowymi meblami? :D

#2 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 17 maj 2016 - 18:44:21

Oczywiście, że z nowymi meblami. Każda okazja na zakupy jest dobra :D Poza tym w nowym miejscu trzeba zacząć z nowymi rzeczami ;) hehehe

#3 ~Mirka~

~Mirka~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2016 - 18:57:11

Zgadzam się :) lepiej urządzić mieszkanie od początku, nie odbieraj sobie tej przyjemności:)

#4 ~U-lala~

~U-lala~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 01:50:31

Jestem zdania, że zmiany w życiu zaczynają się od zmiany mebli:D Wybierz się na zakupy i zaszalej, naprawdę warto;) Wiem co mówię bo w tym roku sami zmieniliśmy lokum i urządziliśmy wszystko od podstaw. Wybór mebli to najlepsza robota pod słońcem:P

#5 ~Emily~

~Emily~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2016 - 00:35:14

Tak, nowe meble to jest to! W salonach maja mnóstwo nowych kolekcji. Ja słyszałam dużo dobrego o meblach modułowych;)

#6 Ewwka

Ewwka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 20 lipiec 2016 - 10:51:10

Według mnie lepiej zacząć od nowa:) Stare meble możesz z czystym sumieniem sprzedać i kupić coś nowego. 

#7 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 07:56:48

Tak, nowe meble to jest to! W salonach maja mnóstwo nowych kolekcji. Ja słyszałam dużo dobrego o meblach modułowych;)

Meble modułowe obecnie królują w domach, a szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się kolekcja Possi Light. Słyszeliście o niej? 

#8 ~KrisBosz~

~KrisBosz~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 10:13:32

Meble modułowe obecnie królują w domach, a szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się kolekcja Possi Light. Słyszeliście o niej? 

To Ci powiem, że jak na duże zainteresowanie to coś słabo z dotarciem, bo ja nie słyszałem o nich. :P

O co chodzi z tymi meblami modułowymi? Z czym to się je? Moi rodzice chcą zmienić wytrój salonu, więc może im się spodoba...

#9 izabellan

izabellan

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 10:47:30

Modułowe meble możesz przestawiać dowolnie. My kupiliśmy taki narożnik w Agacie, to wybraliśmy takie moduły które idealnie dopasowaliśmy do miejsca w którym teraz stoi. Nie trzeba robić na zamówienie, tańsze są takie meble.

#10 ~Maliboo~

~Maliboo~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 09:47:08

@izabellan dobrze to opisała.

W przypadku modułowych nie kupujesz kompletu jako takiego, tylko kilka części - pojedynczych safek, regałów itd., które później ustawiasz sobie (albo wieszasz na ścianie) w kolejności, na jaką masz ochotę i jaka najlepiej odda charakter Twojego pokoju.

Mnie w przypadku Possi Light bardzo podoba się to, że dodatkowo możesz w nich kombinować z kolorystyką, np. zamawiajac różne kolory drzwi czy korpusu.

#11 ~KrisBosz~

~KrisBosz~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 08:02:58

Dzięki za odpowiedź - to brzmi bardzo dobrze, choc zastanawiam się, czy gotowy zestaw nie jest łatwiejszt do ogarnięcia. Nie musisz samodzielnie nic kombinować, tylko masz gotowy układ i nie musisz myśleć. :D

A tak serio - czy możecie podrzucić linki do przykładowych katalogów? Pokażę rodzicom, może im się spodoba i wspólnie coś wybierzemy. :)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 00:10:07

KrisBosz, a może właśnie fajnie jest zakombinować? :D Jak sie znudzi stary układ wnętrza, rach ciach można pozmieniać i nie trzeba wydawać znowu kasy na nowe meble.

#13 ~Maliboo~

~Maliboo~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 12:15:37

@KrisBosz No jednak nie mogę Ci wysłać linku, bo usuwają post/ Ale wszysto na pewno sam znajdziesz na stronie firmowej BRW. Masz tam cennik i rozmiarówkę, więc znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Jakby co, to podbijaj z pytaniami też tutaj. ;)

#14 ~Czcionka~

~Czcionka~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 08:19:58

Oczywiśćie, że kupować nowe meble. Stare zostaw albo sprzedaj. Jak zmiany to na całego:) 

My przeprowadzamy się dopiero na jesień i to późną ale mamy już nabywców;) myślałam już o tym jak zaaranżować nowe lokum ale sprawdziłam te meble modułowe... i chyba plany wezmą w łeb:P

#15 ~KrisBosz~

~KrisBosz~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2016 - 09:58:37

Dzięki za wasze komentarze. Znalazłem Possi Light na stronie BRW i pokazałem rodzicom. Są troszkę zdystansowani, bo to dla nich dość awangardowe rozwiązanie, ale z drugiej strony przekonuje ich cena. W weekend zabieram ich do salonu - sam jestem ciekaw, co powiedzą. :)

#16 ~elwiraa~

~elwiraa~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2016 - 21:06:11

Modułowe meble sa super, ja sama  kupiłam w Agacie i narożnik modułowy i szafki, wybieram części, które mi pasują i to  w tym jest najfajniejsze.

#17 natka85

natka85

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 11:35:03

A w jakim stanie są Twoje stare meble i czy na pewno chcesz je mieć w nowym mieszkaniu? :)
No i jak daleko zamierzasz się przeprowadzić?

#18 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2016 - 15:29:49

Jedne z piękniejszych mebli widziałam w Agacie  do mieszkania w różnym stylu. Meble są pięknie wykończone, nowoczesne a ja kocham ten styl. Nie ciągnęłabym do nowego mieszkania staroci.

#19 ~juliza~

~juliza~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 19:36:27

Do nowego mieszkania przyda się komoda, szafki, regały, kanapa, fotele i stolik. W przypadku małych pomieszczeń trzeba będzie zadbać o optymalne rozstawienie mebli.te modułowe z agaty to dobre rozwiązanie

#20 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 15:04:18

Ja mam w salonie jedną dość długą ścianę, ma 4,5 m, więc ją postanowiłam zabudować meblami, kupiłam kilka elementów w agacie i na  ścianie w kolorze magnolii  komponuje się to wspaniale

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mieszkanie, meble, aranżacja wnętrz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych