Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mieszkanie plus w Końskich

Końskie Mieszkanie

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 10:49:24

Tyle się człowiek nasłuchał o tej dobrej zmianie, o mieszkaniach plus, że postanowiłem też skorzystać.
Gdzie w Końskich moge uzyskać informacje i złożyć wniosek o mieszkanie plus? Gdzie wybudują te mieszkania?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 10:52:20

Tyle się człowiek nasłuchał o tej dobrej zmianie, o mieszkaniach plus, że postanowiłem też skorzystać.
Gdzie w Końskich moge uzyskać informacje i złożyć wniosek o mieszkanie plus? Gdzie wybudują te mieszkania?

na browarnej, za kościółkiem

#3 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2018 - 11:15:59

Jak zwykle. Dużo obietnic, dużo gadania a efektów mało lub żadnych efektów.

#4 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2018 - 16:29:31

Jakie mieszkanie+ w Końskich ? Coś Ty wymyślił ? Jak nie masz 200 000 pln to zapomnij o mieszkaniu. Chyba ze masz zdolność kredytową...
Cały ten program to dla propagandy a nie dla zwykłych ludzi.

#5 ~Bolek~

~Bolek~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2018 - 19:49:54

na takie przedsięwzięcie tutaj nie ma szans,potrzeba ludzi z inicjatywą,we władzach,radzie miasta i w społeczności inaczej nic się nie da,to jest świętokrzyskie

#6 ~M-70~

~M-70~
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 19:28:58

Zgadzam się z "bolkiem" z jedną różnicą że pisząc o władzy trzeba miec na myśli komunistów którzy tym miastem rządzą od ponad 25lat. Końskie od tego czasu było i jest tak naprawdę zamkniętym miastem na rozwój zewnętrzny. Niestety czeka je zguba niezależnie od tego kto jest u władzy centralnej która zwłaszcza w ostatnim czasie nie ma żadnego dojścia do tego co w tym mieście się dzieje. Kończą się dotacje z unii a miasto dalej w dołku również tym gospodarczo rozwojowym lub demograficznym. Dopuki będą tu funkcjonować i rządzić układy nie ma mowy o żadnych dotacjach na działalnosci lub mieszkanie plus.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 15:32:57

Mieszkanie+, 500+,300+, co jeszcze? Mnie państwo nic nie daje i jakoś żyję: mieszkanie mam, samochód mam, trochę oszczędności,jakieś wakacje chociaż raz w roku.Nie rozumiem, czemu jedni podatnicy mają drugim sponsorować dzieci i mieszkania.

#8 ~v~

~v~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 17:03:31

Mieszkanie+, 500+,300+, co jeszcze? Mnie państwo nic nie daje i jakoś żyję: mieszkanie mam, samochód mam, trochę oszczędności,jakieś wakacje chociaż raz w roku.Nie rozumiem, czemu jedni podatnicy mają drugim sponsorować dzieci i mieszkania.

popieram. dość pasożytnictwa. mnie przez 30 lat państwo nie dało nic gotowego, na wszystko musiałam sobie sama zapracować i dwoje dzieci wychwalam bez pomocy państwa.v

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Końskie, Mieszkanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych