Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

269 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~boys~

~boys~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 18:40:26

Nie dziwię się że dyrektorka walczy o swoje stanowisko i podburza bezsensownie rodziców. jakbym zarabiał tyle co ona tj ponad 5 tys zł(dane wg jej oświdczenia majatkowego znajdujacego sie na stronie BIP Urzedu Gminy za 2010 rok http://www.biuletyn....=31&id=31&str=4 ) też walczyłabym ze wszystkich sił.

#42 ~rysiek~

~rysiek~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 19:23:04

Krzysztof S. jest specjalistą od handlu!

Tak Sławek jest handlowcem i nam wyborcom nam to nie przeszkadzało przy wyborze na Radnego bo nigdy tego nie krył i nie wstydzi się co robi, żadna praca nie hańbi, ale ma więcej oleju w głowie niż ty z tym zdobytym "gniotem" zwanym dyplomem i jeszcze musisz się dużo uczyć aby dorównać handlowcowi w logicznym myśleniu i działaniu ...

#43 Czytelnik1

Czytelnik1

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 marzec 2012 - 22:55:16

Wtam jestem mieszkańcem Starachowic i jestem zbulwersowany poziomem jaki reprezentują niektóre osoby z otoczenia szkolnictwa na wsi.Chodzi mi konkretnie o Godów. Postawa tamtejszej społeczności rodzicielskiej jest nie do przyjęcia , reprezetowanej przez P. ...przewodniczącą rady rodziców . Jestem pewien iż nie chodzi w tym całym sporze o dobro dzieci lecz o interesy niektórych rodziców. Przewodnicząca oświadczyła że rodzice będą protestować w zaostrzonej formie tj. dzieci przeniosą do innej szkoły , wiec dzieciaki będą miały dalej,w szkole nie będzie dzieci więc i nauczyciele nie będą potrzebni i zostaną zwolnieni pracownicy administracji szkoły tez zostaną zwolnieni a domniemam że pracują tam niektórzy rodzice. Wójt Gminy zamknie szkole , budynek przekształci na dom wycieczkowy ( bo w wasze rejony przyjeżdża dużo wycieczek do Sanktuarium.Nie będzie wtedy żadnych sporów a i gmina na tym zarobi. Pani R... wraz z ze swoją radą na pewno pomoże tym , dzieciom i tamtejszej społeczności. Gorąco do tego namawiam!!! Nie znam ani obecnej Pani dyrektor ani pani dyrektor elekt lecz odwołuje się do kwiatu inteligencji.Obecna Pani Dyrektor powinna przyjąć porażkę w konkursie ( Pani daje przykład dzieciom. Jaki przykład da pedagog a na dodatek P. dyrektor tak dzieci będą postępować w dorosłym życiu) Trzeba się pogodzić z Tym że ktoś był lepszy . Pani miała swoje pięć minut. Nie dala Pani rady dalej , a grono powinno to zaakceptować bez mrugnięciem oka. Nie wiem kto to jest P. Róża ale jeśli się przyczyniła do ogłoszenia konkursu to chwała jej za to. Tak było za komuny na stanowisku można było siedzieć całe życie. Ja osobiście jestem za demokracją i o nią walczyłem.Dziękuję Pani Różo.Odwołuje się do Inteligencji Pani Dyrektor i grona Pedagogicznego w Godowie o przyjecie z godnością i rozumem powyższy Fakt i przyjęcia gorącymi sercami Nową Zwierzchniczkę szkoły i miła i owocna z Nią współprace. Nauczyciele wierze w Was Wy jesteście solą tej ziemi a w przyszłości Wasi wychowankowie. Gorąco pozdrawiam Czytelnik1

#44 Staś

Staś

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 marzec 2012 - 23:31:14

Masz racje Czytelnik1 P. Renata N. czepia się tej Pani Majewskiej bo ma chyba kompleksy niedostatku wchłoniętej wiedzy. Dziwię się tylko Nauczycielom z Godowa że pozwalają na taką głupią aferę. Przecież każdy z nich miał szanse przystąpić do konkursu.Nie ma co dziwić się politykom że się kłócą w Sejmie.Skoro tego już się uczą od podstawówki. Ciało pedagogiczne!!!!! Macie jeszcze szanse zachować twarz.

#45 ~egon~

~egon~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 23:35:22

Nie bądź taki pewny bo w internecie nie ma ludzi anonimowych. Mafie Dyrektorskie są tak zakłopotane, że aż bredzą

#46 ~egon~

~egon~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 23:40:24

I jeszcze pomówili komisje konkursowa o ustawienie konkursu. Ludzie dajcie sobie spokój bo jeszcze sobie biedy napykacie

#47 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 14:04:19

I jeszcze pomówili komisje konkursowa o ustawienie konkursu. Ludzie dajcie sobie spokój bo jeszcze sobie biedy napykacie

znowu straszenie?oczywiście,że konkursy były ustawione!!!też mi nowina! to jest całe "uczciwe"działanie naszej władzy.

#48 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 14:09:00

Nie dziwię się że dyrektorka walczy o swoje stanowisko i podburza bezsensownie rodziców. jakbym zarabiał tyle co ona tj ponad 5 tys zł(dane wg jej oświdczenia majatkowego znajdujacego sie na stronie BIP Urzedu Gminy za 2010 rok http://www.biuletyn....=31&id=31&str=4 ) też walczyłabym ze wszystkich sił.

To jest podłe i wstrętne.Pokaż swoje oświadczenie.

#49 ~mieszkanies wsi~

~mieszkanies wsi~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 14:13:38

Wtam jestem mieszkańcem Starachowic i jestem zbulwersowany poziomem jaki reprezentują niektóre osoby z otoczenia szkolnictwa na wsi.Chodzi mi konkretnie o Godów. Postawa tamtejszej społeczności rodzicielskiej jest nie do przyjęcia , reprezetowanej przez P. ...przewodniczącą rady rodziców . Jestem pewien iż nie chodzi w tym całym sporze o dobro dzieci lecz o interesy niektórych rodziców. Przewodnicząca oświadczyła że rodzice będą protestować w zaostrzonej formie tj. dzieci przeniosą do innej szkoły , wiec dzieciaki będą miały dalej,w szkole nie będzie dzieci więc i nauczyciele nie będą potrzebni i zostaną zwolnieni pracownicy administracji szkoły tez zostaną zwolnieni a domniemam że pracują tam niektórzy rodzice. Wójt Gminy zamknie szkole , budynek przekształci na dom wycieczkowy ( bo w wasze rejony przyjeżdża dużo wycieczek do Sanktuarium.Nie będzie wtedy żadnych sporów a i gmina na tym zarobi. Pani R... wraz z ze swoją radą na pewno pomoże tym , dzieciom i tamtejszej społeczności. Gorąco do tego namawiam!!! Nie znam ani obecnej Pani dyrektor ani pani dyrektor elekt lecz odwołuje się do kwiatu inteligencji.Obecna Pani Dyrektor powinna przyjąć porażkę w konkursie ( Pani daje przykład dzieciom. Jaki przykład da pedagog a na dodatek P. dyrektor tak dzieci będą postępować w dorosłym życiu) Trzeba się pogodzić z Tym że ktoś był lepszy . Pani miała swoje pięć minut. Nie dala Pani rady dalej , a grono powinno to zaakceptować bez mrugnięciem oka. Nie wiem kto to jest P. Róża ale jeśli się przyczyniła do ogłoszenia konkursu to chwała jej za to. Tak było za komuny na stanowisku można było siedzieć całe życie. Ja osobiście jestem za demokracją i o nią walczyłem.Dziękuję Pani Różo.Odwołuje się do Inteligencji Pani Dyrektor i grona Pedagogicznego w Godowie o przyjecie z godnością i rozumem powyższy Fakt i przyjęcia gorącymi sercami Nową Zwierzchniczkę szkoły i miła i owocna z Nią współprace. Nauczyciele wierze w Was Wy jesteście solą tej ziemi a w przyszłości Wasi wychowankowie. Gorąco pozdrawiam Czytelnik1

jak dobrze zna pani naszą szkołę!To ciekawe!I żałosne, p.Różo.

#50 ~Czytelnik1~

~Czytelnik1~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 21:06:38

jak dobrze zna pani naszą szkołę!To ciekawe!I żałosne, p.Różo.

Otóż zapewniam Pana że nie jestem kobietą( w przeciwnym razie nik brzmiałby (Czytelniczka1)Po drugie nie trzeba wysilać zbytnio swojego umysłu żeby stwierdzić po przeczytaniu artykułu i wypowiedziach ludzi na tymże Forum że nie ma tu żadnego dobra dla dzieciaków tylko chodzi o prywatę niektórych osób. W takich przypadkach zawsze chodzi o jakieś korzyści, bo inaczej nie byłoby tak zaciekłej walki. Jak już wspominałem w poprzedniej mojej wypowiedzi żyjemy w państwie Demokratycznym i jeśli nauczycielom z Godowa nie odpowiada nowa Pani dyrektor mają pełne prawo zrezygnować z pracy , konstytucja im to gwarantuje a na ich miejsce przyjdą nowi nauczyciele młodzi, kreatywni z ogromnym zapałem do pracy i i będą wykonywać ten zaszczyty zawód z powaga jaka jest w tym zawodzie obowiązkowa.i Jeszcze jedno, wiem gdzie jest wasza wioska lecz daje słowo honoru że nie wiem gdzie jest wasza Szkoła. nigdy jej na oczy nie widziałem/ Serdecznie pozdrawiam Czytelnik1.

#51 ~egon~

~egon~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 21:26:13

A jakież ta Ula J. ma te kwalifikacje?Chyba brak rozumu,że współpracuje z p.R.Ciekawe, jak ona pojawi się w szkole jako nowa dyrektorka, jak MY jej nie chcemy!

Na pewno ma większe kwalifikacje i dużo więcej rozumu niż niektórzy z tamtego środowiska, skoro wygrała konkurs , a do pracy przyjdzie normalnie jeżeli Wy jej nie chcecie ty Wy nie przychodźcie.Pozdro

#52 ~belfer~

~belfer~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 21:35:48

[quote name='egon' timestamp='1331929573' post='1229340']
Na pewno ma większe kwalifikacje i dużo więcej rozumu niż niektórzy z tamtego środowiska, skoro wygrała konkurs , a do pracy przyjdzie normalnie jeżeli Wy jej nie chcecie ty Wy nie przychodźcie.Pozdro
[/quote
Konkurs to ona wygrała dzięki pani!Jak ona sie odwdzięczy?To teraz pani będzie uczyć wszystkiego w Godowie?TRAGEDIA!!!!

#53 ~Danek~

~Danek~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 21:51:19

Na miejscu "starej" p. dyrektor ukróciłbym to szczucie jednych na drugich. Tak powinien zachować się rasowy nauczyciel- zachować klasę. Wystarczy podać stosowne dementi do pojawiającej się niezdrowej walki . Nie wolno szrgać szkoły. Uczymy dzieci poszanowania prawa, respektowania reguł demokracji, w tym przypadku wyniku konkursu.Działania niektórych osób przypominają czasy i mentalność komuny. Co chcą niektóre osoby osiągnąć? Ja osobiście nie posłałbym dzieci do szkoły w której tak bardzo brakuje rozwagi i troski o jej dobre imię. W końcu wszyscy okażą się przegrani, a najbardziej dzieci i ich rodzice. Żeby się nie okazało, że szkołę zamkną bo wielu rodziców wybierze inną placówkę, w której nie będzie ważne kto personalnie jest dyrektorem tylko co oferuje się dzieciom.

#54 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 21:58:18

Na miejscu "starej" p. dyrektor ukróciłbym to szczucie jednych na drugich. Tak powinien zachować się rasowy nauczyciel- zachować klasę. Wystarczy podać stosowne dementi do pojawiającej się niezdrowej walki . Nie wolno szrgać szkoły. Uczymy dzieci poszanowania prawa, respektowania reguł demokracji, w tym przypadku wyniku konkursu.Działania niektórych osób przypominają czasy i mentalność komuny. Co chcą niektóre osoby osiągnąć? Ja osobiście nie posłałbym dzieci do szkoły w której tak bardzo brakuje rozwagi i troski o jej dobre imię. W końcu wszyscy okażą się przegrani, a najbardziej dzieci i ich rodzice. Żeby się nie okazało, że szkołę zamkną bo wielu rodziców wybierze inną placówkę, w której nie będzie ważne kto personalnie jest dyrektorem tylko co oferuje się dzieciom.

No i co wy narobiliście w tej gminie "włodarze"?BAŁAGAN, niezgodę, nienawiść.

#55 ~nowy~

~nowy~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 22:44:03

Witam.Czy to ta pani, która siedzi w szkolnej bibliotece????To rzeczywiście , muuuuusi mieć wielkie kwalifikacje!!Bzdury!

#56 ~nowy~

~nowy~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 23:03:59

{Szanowni Państwo, czytając niektóre posty, opadają ręce. Zwolennicy obecnej p. Dyrektor robią Jej niedźwiedzią przysługę. Argument, że ktoś 15 lat pełni funkcję dyrektora dział na niekorzyść i tej osoby i środowiska szkolnego. Rutyna nie służy na długo nikomu. Na stanowiskach się bywa, nie są dożywotnio nadawane. Czym tak bardzo się bulwersujecie, że przyjdzie nowy dyrektor wyłoniony w konkursie i co - zmarnuje dorobek szkoły? Dzieci będą gorzej nauczane, wychowywane? A może nowy dyrektor odświeży atmosferę w szkole, wniesie jakąś nową jakość do placówki. Każdy nowy na stanowisku też chce się dobrze zaprezentować uczniom, rodzicom, nauczycielom i swoim przełożonym. Po co sie uprzedzać i tworzyć atmosferę nienawiści, szkoda dzieci, one to obserwują. Uważam, że cenioną i sprawdzoną p. Dyrektor trzeba godnie i z szacunkiem pożegnać, życzyć dalszych sukcesów zawodowych i awansów. Przecież nauczycielem się jest a dyrektorem się bywa, pozdrawiam}

Widze ze Pani Roza bardzo sie broni.A to poprostu urazona duma po nieudanych konkursach,ktore chciala wygrac w innych szkolach!
Rodzice ze szkoly w Godowie maja racje!Ja wiem ze na tym konkursie wypowiedzi obu pan nie roznily sie zbytnio!
Skoro nowa pani nauczycielka ze szkoly w Godowie glosowala tak jak bylo wygodnie jej mezowi ktory pracuje w gminie w Pawlowie to cos jest tutaj nie halo!
A i na sesji pan Radny Zdzislaw Z niewiele sie odzywal to dopiero jest mafia!
Zona jego (nauczycielka w Godowie)wydzwaniala po rodzicach zeby nic sie nie odzywali i nic nie robili!to jest zastraszanie!Tutaj nie trzeba gazety tylko telewizji i programu nie do wiary!
A radnego Krzysztofa S. trzeba bronic rekami i nogami! On to by dopiero porzadek zaprowadzil!

Ludzie, na co wy czekacie?Zgłoście te nadużycia do Inspekcji Pracy-niech za to bekną w gminie!

#57 ~Staś~

~Staś~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2012 - 08:30:42

Mądre słowa popieram.

#58 ~ciekawy~

~ciekawy~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2012 - 09:09:12

Wystarczyło, że Ignacy Gierada zapowiedział swoją ostatnią kadencję, a już w gminie Pawłów jest szaleństwo.
Czy oni się tak nienawidzą, czy to są przedbiegi do schedy po Gieradzie.
Na czele tego kociokwiku są nauczyciele, dyrektorzy szkół, żałosne.
Głupi lub skorumpowani rodzice ich wspierają.
Ale ich Ignac rozpuścił.
Wójcie weź to towarzystwo ponownie za mordę, bo zagryzą też niewinnych.

#59 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2012 - 10:55:21

Wystarczyło, że Ignacy Gierada zapowiedział swoją ostatnią kadencję, a już w gminie Pawłów jest szaleństwo.
Ale ich Ignac rozpuścił.

Głupi to może jesteś ty, a nie my.Będziemy wspierać nauczycieli, a nie takich prostaków jak ty.Mordy to mają pyskacze twojego pokroju

#60 ~koleś~

~koleś~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2012 - 13:15:38

Ale ich Ignac rozpuścił.

Pan wójt został tu ukazany niczym Łukaszenka!Ma nauczycieli, dyrektorów i nas brać za mordy(chyba z pomocą tej osoby która to pisała). to dopiero będzie demokracja.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych