Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gabriela~

~Gabriela~
  • Goście

Napisano 03 październik 2012 - 09:56:10

Robiłam sobie takie zabiegi w Niemczech, efekty są rewelacyjne, tylko stosowali mi oryginalne włoskie kosmetyki, niestety w Poznaniu nie mogę znaleźć salonu, który ma takie kosmetyki. Czy będę musiała jechać aż do Kielc? Trochę daleko :) Czy w Pani gabinecie macie te oryginalne kosmetyki?

#2 ~Gabinet Piękna~

~Gabinet Piękna~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 21:16:56

Witam, w Gabinecie Piękna mamy kosmetyki do mezoporacji francuskiej firmy. Dystrybutor sprzętu do mezoporacji w Polsce zakończył ok 3 lat temu współpracę z włoską firmą ze względu na brak badań dotyczących niekorzystnego wpływu kilku składników (m.in parabeny i środki zapachowe) na metabolizm komórek. Ze względu na to, że mezoporacja pozwala na wprowadzanie preparatów do 6 cm wgłąb skóry, nie można było pozwolić na pracę z preparatami, które nie mają kompletnych badań na ten temat. Firma, z którą obecnie współpracuje polski dystrybutor, stworzyła preparaty działające na tej samej zasadzie, nie zawierają parabenów i środków zapachowych (które jak wiadomo, są najczęściej uczulającymi środkami).
Mam nadzieję że nie zniechęci się pani do tego zabiegu pomimo zmiany nazwy producenta. Zabieg jest naprawdę innowacyjny, skuteczny i bezbolesny.

#3 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 19 październik 2012 - 10:22:30

Robiłam sobie takie zabiegi w Niemczech, efekty są rewelacyjne, tylko stosowali mi oryginalne włoskie kosmetyki, niestety w Poznaniu nie mogę znaleźć salonu, który ma takie kosmetyki. Czy będę musiała jechać aż do Kielc? Trochę daleko :) Czy w Pani gabinecie macie te oryginalne kosmetyki?

http://www.mezoporac...adresy-salonow/

:P

#4 vanes_sa

vanes_sa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 październik 2012 - 17:44:12

Mezoterapia igłowa to super zabieg, naprawdę widać efekty, natomiast bezigłowa to wywalanie kasy w błoto i naciąganie klientów

#5 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 25 październik 2012 - 21:02:44

Mezoterapia to zupelnie inny zabieg niz mezoporacja, gratuluje wiedzy

#6 ~NataliaD~

~NataliaD~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 13:09:50

"Mezoterapia to zupelnie inny zabieg niz mezoporacja, gratuluje wiedzy" dokladnie tak jest. To tak jak by porownywac jazde maluchem i mercedesem, bo przeciez i to i to jezdzi i nazywa sie samochdem.

"nie zawierają parabenów" czarny PR na parabeny jest wywolany jedynie przez firmy kosmetykow tzw naturalnych, ktore z ta naturalnoscia nie maja nic wspolnego bo stosuja inne substancje, ktore nie sa przyjazde naszej skorze tylko o tym nie mowia. Parabeny a dokladniej konserwanty znajduja sie nawet w preparatach dla kobiet w ciazy wiec twierdzenie, ze tak szkodza jak przedstawiaja to niektorzy to gruba przesada. Znalazlam ciekawyy artykul, ktorych bardzo duzo w internecie, polecam: http://zwierciadlo.p...ezy-sie-ich-bac

#7 ~Gabriela~

~Gabriela~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 11:15:00

Do Pani z Gabinetu Piękna: Dziękuję bardzo za informację, jednak szukam gabinetu, gdzie będę mogła wykonywać zabiegi na tych preparatach, które miałam do tej pory stosowane. Czytałam też o tych parabenach, przecież to są konserwanty i spożywamy je nawet z pożywieniem. Myślę, że jak kosmetyk jest wprowadzany tak głęboko to nie powinien być narażony na żadne grzyby i pleśnie. Sprawdziłam też swoje kosmetyki i zawsze jest tam jakiś paraben. To chyba faktycznie jakaś nagonka, bo potwierdziły się też informacje, że są to najlepiej przebadane składniki w kosmetykach, a co do uczulenia to na rumianek też ktoś może być uczulony. Znalazłam również informację, że te włoskie są stosowane w USA a tam są bardzo restrykcyjne przepisy więc te twierdzenia, że są nieprzebadane to jakieś po prostu kłamstwa. Okazało się w międzyczasie, że jak poleciłam tą mezoporację koleżance w Polsce, będąc jeszcze w Niemczech, to ona robiła zabiegi jednak nie była zadowolona z efektów i się okazało, że one się nazywały, tzn nazwa ich zaczynała się od mezo- a te, które ja miałam to nazwa zaczynała się od bio- więc chyba miała na tych polskich i marne efekty.
Do Pani Oli, dziękuję za link, podzwoniłam trochę po tych salonach i w kilku stosują te oryginalne więc tylko muszę sobie wybrać i może przy okazji odwiedzę rodzinkę. Tylko ja nie rozumiem pewnej rzeczy. Dlaczego niektóre salony stosują inne kosmetyki tzn, jakieś polskie, jeśli na tej podanej stronie są opisane właśnie te włoskie, tzn opisują i reklamują włoskie a sprzedają polskie? Przecież to jest oszustwo w żywe oczy. W Niemczech od razu był by skandal i jakaś sprawa sądowa, dziwię się też tym salonom, bez urazy Pani z Gabinetu Piękna, oczywiście każdy ma prawo wybrać jakie stosuje preparaty ale tutaj mi coś "śmierdzi", że się tak delikatnie wyrażę, bo dlaczego na podanej stronie opisują te włoskie a jak dzwonię do gabinetów to niektóre z nich stosują inne? W te parabeny nie wierzę, bo kosmetyk musi być czymś konserwowany, więc jak nie parabenami, czyli konserwantami stosowanymi we wszystkich powszechnie stosowanych kosmetykach to czym? Chyba muszę się bliżej przyjrzeć tematowi bo takie afery mnie trochę nawet pasjonują, ale nie będę teraz odbiegać od tematu :)
Tymczasem pozdrawiam i dziękuję za informacje.

#8 ~kate-dabro~

~kate-dabro~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 12:49:51

Dzień dobry,
natrafiłam na ten artykuł bo szukałam informacji o kosmetykach do mezoporacji. Chciałabym więc podzielić się swoją opinią. Miałam zabieg mezoporacji wykonany w salonie kosmetycznym w Pruszkowie na kosmetykach Mezo Vital i dostałam silnego podrażnienia skóry. Nie napiszę z nazwy gdzie to było ponieważ właścicielka zachowała się bardzo profesjonalne. Następnie szukałam salonu w Warszawie, który miał oryginalne włoskie kosmetyki do mezoporacji, pomimo złych wcześniejszych doświadczeń zdecydowałam się zrobić zabieg z użyciem Bio Viso - czyli włoskiego preparatu, okazało się, że producent jest ten sam, co produkuje maszynę, więc skłonna byłam zaufać. Dodano mi ampułkę z koenzymem Q10. Efekt po zabiegu rewelacyjny, skóra zdecydowanie odżywiona i z blaskiem, moje lekkie zmarszczki pojawiające się zniknęły, żadnych podrażnień ani uczuleń, więc opowiadania, że jakoby te kosmetyki są nieprzebadane to jakaś bzdura, to raczej jest na odwrót, skoro te polskie (czy francuskie, jak je nazywacie), przedstawiane mi jako naturalne, podrażniły moją skórę a efektu zero. Tyle w temacie kosmetyków. A mezoporacja to faktycznie co innego niż mezoterapia bezigłowa, która jest tylko dobrze rozreklamowana a nie umywa się do mezoporacji.
Pozdrawiam serdecznie
Kate

#9 ~Gabinet Piękna~

~Gabinet Piękna~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2012 - 21:28:48

No cóż... rozgorzała dyskusja... Nie ma sensu rozpisywać się nad wzajemnymi oskarżeniami dwóch firm produkujących preparaty do Mezoporacji. Ważne jest, aby sprawdzić działanie i Mezo- i Bio-. Jesteśmy na etapie sprawdzania działania włoskich preparatów Bio-...

#10 ~Zofija~

~Zofija~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 14:13:22

Jak to "Nie ma sensu rozpisywać się nad wzajemnymi oskarżeniami dwóch firm produkujących preparaty do Mezoporacji." miałam robiony zabieg na tych polskich, jak je nazywają zamiennikach. Zapewniano mnie, że są najlepsze i w ogóle super i nie podrażniają i co się okazało? Po zabiegu twarz swędząca i podrażniona mocno przez prawie 2 dni. Jeszcze mi dali do domu ten pojemnik bo tego kosmetyku sporo zostało, chyba żebym się jeszcze mocniej podrażniła. Teraz czytam, że nie były testowane dermatologicznie, faktycznie szukam jakiegoś info i nic nie ma, nazywa sie Mezovital. Pojemnik zostawiłam na pamiątkę czego mam unikać. Właśnie wczoraj się skusiłam i byłam w innym salonie i robili mi tymi włoskimi. Skóra poezja, bez podrażnień, czuję jakby na nowo odżyła, świetnie nawilżona a to dopiero jeden zabieg miałam a lekkie zmarszczki już poznikały, efekt rewelacja. Polecam te włoskie kosmetyki a tych zamienników to uciekajcie. Teraz wiem, że trzeba się dowiadywać a nie siadać w ciemno na fotelu u kosmetyczki tylko dlatego, że się ładnie uśmiecha.

#11 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2013 - 11:23:38

Ja byłam na takim zabiegu. Efekty świetne a gabinet pracował na bardzo bezpiecznych kosmetykach MezoLine. Kosmetyczka poinformowała mnie że nie zawierają: Propylene, Parfum, Methylparaben, Propylparaben. Polecam wszystkim. Pytajcie przed zabiegiem czy kosmetyki nie zawierają tych związków.

Więcej znajdziecie np. tu:

http://www.zdrowe-kosmetyki.pl/niebezpieczne_subst.php

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2013 - 11:26:37

Ja byłam na takim zabiegu. Efekty świetne a gabinet pracował na bardzo bezpiecznych kosmetykach MezoLine. Kosmetyczka poinformowała mnie że nie zawierają: Propylene, Parfum, Methylparaben, Propylparaben. Polecam wszystkim. Pytajcie przed zabiegiem czy kosmetyki nie zawierają tych związków.

Więcej znajdziecie np. tu:

http://www.zdrowe-ko...eczne_subst.php

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2013 - 11:27:34

Głupoty Pani gata i tyle!

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2013 - 11:29:44

Oczywiście że głupoty gadają. Byłam na zabiegu i wiem że kosmetyki MezoLine są świetne. Kosmetyczka mi powiedziała pełen skład. Widać że tu chodzi o nieuczciwą reklamę.

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 10:54:35

Zgadzam się. Kosmetyki MezoLine są świetne. Mam naprawdę świetne rezultaty a gabinet nawet zrobił mi zdjęcie przed zabiegiem i po zabiegu. Polecam wszystkim.

#16 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 11:53:23

Byłam w Warszawie w gabinecie http://www.matuschke.pl. Pracują na MezoLine. Efekty są genialne. Polecam każdemu ten zabieg.

#17 ~kosmetolog M~

~kosmetolog M~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 14:58:51

Jako kosmetolog również polecam zabiegi mezoporacji z wykorzstaniem kosmetyków mezoline. Efekty są rewelacyjne a klienci zadowoleni. Ważne aby dobierać odpowiednie kosmetyki do problemu i rodzaju cery oraz wieku pacjenta. Wnikliwy wywiad przed zabiegiem to podstawa, bez której nie powinno wykonywać się zabiegu.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 11:39:44

Też mam kosmetyki Mezoline u siebie w gabinecie. Jestem bardzo zadowolona z jakości i efektów. 

#19 ~nowa~

~nowa~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 12:10:46

Ja po zabiegu mezoporacji mezoline dostałam czerwonych plam,które po jakimś czasie zniknęły.Tylko mi się wydaje że preparat mógł być ok, ale później zaczęłam wklepywać kremy i na niektóre skóra zaczęła reagować, że znów czerwone plamy się pokazują w tych samych miejscach co na początku. Mi to wygląda tak, jakby skóra w określonej partii była taka wrażliwa i źle działa na określone kosmetyki.Dodam że wcześniej przed zabiegiem stosowałam te same kremy i tak nie było,czyli coś jest nie tak.Może ktoś na forum mi pomoże w tym temacie, co może być nie tak i co można zrobić. Może jakieś miejsca przez urządzenie nie zostały odpowiednio zamknięte. Kosmetyczka nie wie,bo takich przypadków nie miała wcześniej, a mi problem pozostał choć minęły 3 m-ce.Rozumiałabym uczulenie, ale to są stałe miejsca plackowate , w tych samych miejscach lekko swędzące.Po odstawieniu danego kosmetyku po o 4 dniach skóra odpoczywa i dochodzi do normy.Tylko przy zakupie kremu, nie wiem czy akurat ten będzie się dla mnie nadawał czy nie, a problem i tak mi się nie podoba.

#20 Dystrybutor

Dystrybutor

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 lipiec 2013 - 22:37:58

Proszę wysłać zdjęcie na kontakt@beautyspaexpert.com oczywiście że Pani pomogą.  Natomiast jak do tej pory nikt nic nie wysłał tylko pisze na forum nieprawdziwe informacje na temat kosmetyków Mezoline że nie działają, że uczulają i inne bzdety. Nawet powyższy wpis nie mówi jaki kremy były używane (konkretne) tylko wszystko ogólnikowo... A to klientka robiła zabiegi w Niemczech a to kremy a to uczulenie... Szanowni Państwo... Przecież to widać gołym okiem.... A my i tak będziemy robić swoje...

więcej o genialnych efektach kosmetyków Mezoline i metodzie mezoporacji znajdziecie na www.mezoporacja.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych