Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Metoda Colina Rose do nauki angielskiego opinie i efekty

metoda colin rose nauka angielski opinie efekty

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ewka~

~ewka~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 11:25:41

Wiele osób zastanawia się czy lepiej iść na kurs czy uczyć się samemu Jednak moje zdanie jest takie, że zajęcia w grupach dają większa mobilizację, tak było ze mną na kursie w speak upie. Nauczyłam się szybciej niż przypuszczałam..

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 08:21:06

Wiele osób zastanawia się czy lepiej iść na kurs czy uczyć się samemu Jednak moje zdanie jest takie, że zajęcia w grupach dają większa mobilizację, tak było ze mną na kursie w speak upie. Nauczyłam się szybciej niż przypuszczałam..

Od dawna do nich chodzisz? Od jakiego poziomu zaczynałaś??

#23 ~ewka~

~ewka~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 10:19:46

Na kurs chodzę rok, w moim przypadku zadziałało czytanie na głos i rozmawianie w grupie.  Ćwiczymy wymowę i przełamujemy wstyd przed otwieraniem buzi publicznie.

#24 ~Rario~

~Rario~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2016 - 12:31:04

Podobne podejście z tym że w domu i za darmo, można uczyć się z metodą english like natives to (skrót enlinado). Jest przynajmniej 10 sposobów na pozyskanie darmowych nauczycieli do angielskiego :)

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 22:42:13

próbowałam sie sama uczyć w domu, miałam pokserowane super notatki, kupilam kilka książek ale niestety nie dało rady, jakoś samej jet mi mega ciężko się wziąć za to, zapał mi sie kończy po kilku dniach, ale postanowiłam ze od nowego roku w końcu sie za to zabiorę, na pewno chcę pójść do szkoły, jak zapłacę z akurs to będzie mi łatwiej się zmobilizować do nauki, speak up na razie biorępod uwagę bo wychodzi korzystnie cenowo

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 11:09:01

Polecam wam sprawdzić metodę ENLlNADO - z ta metodą nauczyłem się j. ANG w ciągu 5 miesięcy do poziomu komunikatywnego :) bardzo skuteczna metoda :)

#27 troskliwamisia

troskliwamisia

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 12:28:56

Nie znam takiej metody - na czym polega?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: metoda, colin, rose, nauka, angielski, opinie, efekty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych