Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Metoda Colina Rose do nauki angielskiego opinie i efekty

metoda colin rose nauka angielski opinie efekty

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 07:59:11

Cześć, szukam dla siebie i dla dzieci jakiejś metody do nauki angielskiego. Wszystkim się przyda trochę poprawić język przed wyjazdem. Polecacie tą metodę? Co o niej myślicie, warto spróbować? 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 10:51:33

Podobno wyśmienita metoda polegająca na lepszym uczeniu dzięki odpowiedniej stymulacji mózgu, Wyśmienita ale trudna to rozgryzienia

#3 Meggy

Meggy

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 31 lipiec 2015 - 13:02:03

Sama się nad tym zastanawiam ;)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 07:42:00

Ja do takiej nauki całą rodziną stosowałam Afirmacje do nauki języków Hepika. Wszyscy w domu cały nasz wolny czas poświęcaliśmy na naukę i zabawę :) afirmacje bardzo nam pomogły czerpać z nauki radość i uczyliśmy się bardzo szybko a przy tym spędzaliśmy miło czas w gronie rodziny. Bardzo przyjemne doświadczenie :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 11:47:35

8 godzin dziennie biernego słuchania, oglądania telewizji (najlepiej czegoś co Cię interesuje), czytania gazet, czytania artykułów i w pół roku umiesz dowolny język perfekcyjnie. (No może języki takie jak chiński czy arabski trzeba będzie poświęcić więcej, bo alfabet itd.,). Trzeba tylko znaleźć sposób żeby się nastawić.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 13:48:17

Mi Afirmacje pomogły przestawić myślenie na angielski dzięki czemu powtarzałam angielski w głowie praktycznie cały czas :)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 20:33:59

Ja chodziłem do speak upa, nie wiem w jakim wieku są Twoje dzieci, ale w grupach byli też nastolatkowie i z tego co wiem to byli zadowoleni z nauki

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 07:41:03

Ja do takiej nauki całą rodziną stosowałam Afirmacje do nauki języków Hepika. Wszyscy w domu cały nasz wolny czas poświęcaliśmy na naukę i zabawę :) afirmacje bardzo nam pomogły czerpać z nauki radość i uczyliśmy się bardzo szybko a przy tym spędzaliśmy miło czas w gronie rodziny. Bardzo przyjemne doświadczenie :)

Fajnie tak się uczyć całą rodzinką :)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 11:24:53

Fajnie tak się uczyć całą rodzinką :)

I jak skutecznie :)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 07:36:44

Podobno wyśmienita metoda polegająca na lepszym uczeniu dzięki odpowiedniej stymulacji mózgu, Wyśmienita ale trudna to rozgryzienia

W warunkach domowych chyba nierealne do zrobienia?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 12:31:13

Dlaczego nie do zrobienia w warunkach domowych? Jak najbardziej :)

1. Jedziesz w samochodzie do pracy - nagraj sobie jakieś nagrania z BBC i odsłuchuj ich.

2. Zmień język w komputerze i w telefonie.

3. Jak jesz śniadanie, czytaj newsy w danym języku.

4. Oglądaj bajki z dziećmi na zagranicznych kanałach (plus dla każdego).

Możliwości jest masa.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 14:00:12

Dlaczego nie do zrobienia w warunkach domowych? Jak najbardziej :)

1. Jedziesz w samochodzie do pracy - nagraj sobie jakieś nagrania z BBC i odsłuchuj ich.

2. Zmień język w komputerze i w telefonie.

3. Jak jesz śniadanie, czytaj newsy w danym języku.

4. Oglądaj bajki z dziećmi na zagranicznych kanałach (plus dla każdego).

Możliwości jest masa.

Świetny pomysł, chociaż te nagrania z BBC zamienił bym na Hipnosencję do nauki :) Świetnie motywuje do wkuwania i dużo łatwiej się zapamiętuje, więc szybko bym załapał o co chodzi w bajkach i szybko przerzucił się na myślenie w innym języku, a to daje naprawdę wyśmienite efekty 

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 07:22:37

Cześć, szukam dla siebie i dla dzieci jakiejś metody do nauki angielskiego. Wszystkim się przyda trochę poprawić język przed wyjazdem. Polecacie tą metodę? Co o niej myślicie, warto spróbować? 

Jak chcecie pod szlifować język to afirmacje będą świetnym rozwiązaniem a do tego starajcie się rozmawiać w domu właśnie po angielsku. Ja właśnie tak rozmawiałam z mężem + afirmacje i udało mi się szybko nauczyć się mówić poprawnie i płynnie 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2015 - 07:14:45

Taka totalna immersja, zanurzenie się w język i otoczenie się nim daje wspaniałe efekty. Im częstszy kontakt z językiem tym lepiej 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2015 - 07:41:54

Przekonaliście mnie do zamówienia tych afirmacji językowych i nie żałuję. Wiem, że na efekty w języku muszę trochę poczekać, ale po weekendzie z afimracjami już czuję ogromną motywację i mam wrażenie, że angielski jest bardzo prosty :)

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2015 - 13:02:46

3 miesiące regularnej nauki, tyle wystarczy żeby zacząć rozumieć i móc gadać. U mnie to jest około godzina dziennie i naprawdę skoczyłem taki poziom w górę z niemieckim, że sobie nie wyobrażacie.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2015 - 07:17:36

A jak wyglądają efekty po takiej nauce u dzieci? 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2015 - 09:06:13

Uczyliśmy się całą rodziną i u każdego widać poprawę, chociaż dzieciaki dużo szybciej załapały niż ja z mężem. Dzieci 3 i 5 lat a bajki po angielsku spokojnie już rozumieją :)

#19 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2016 - 08:39:17

Darmowe warsztaty oferuje speak up, myślę że warto skorzystać i zapoznać się z ich unikalną metodą nauczania języka angielskiego.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2016 - 11:29:09

Serio są w speak upie darmowe warsztaty?? nigdy o czymś takim nie słyszałam, szukam teraz jakiegos dobrego kursu i myslalam właśnie nad ta szkoła

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: metoda, colin, rose, nauka, angielski, opinie, efekty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych