Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~wiosna~

~wiosna~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 18:16:54

Warte polecenia jest Beauty Skin w Galerii Słonecznej

#22 ~wiosna~

~wiosna~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 18:17:14

Warte polecenia jest Beauty Skin w Galerii Słonecznej

#23 kk001

kk001

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 10:58:58

Ja nikogo nie mogłam znaleść godnego uwagi w Radomiu. Zapłaciłam trochę więcej i zabieg powiększania ust wykonałam w medycyna estetyczna wrocław. Nie będę ryzykować swojego zdrowia dla kilka stów mniej.

#24 ~Basiaa~

~Basiaa~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 08:45:31

Jestem klientką Beauty Skin w galerii Słonecznej już od dłuższego czasu. Ich pełną ofertę masz na stronie beautyskin.com.pl. Ja tutaj trafiłam pierwszy raz z moim trądzikiem różowatym. Prawdziwi cudotwórcy, pierwsi którzy pomogli mi zapanować nad wypryskami. Szczerze polecam.

#25 ~Basiaa~

~Basiaa~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 07:44:35

Chwalę sobie klinikę Beauty Skin, dobrze że są też w Radomiu a nie tylko w Warszawie. Depilacja laserowa u nich to jest niebo a ziemia w porównaniu z innymi firmami. Przede wszystkim używają Vectusa. Można powiedzieć że ten laser to takie Ferrari wśród aut. Klasa światowa.

#26 mlodamama21x

mlodamama21x

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 09 maj 2019 - 06:31:44

Dziewczyny ja polecam powiększanie ust robić w sprawdzonych klinikach, moja znajoma robiła w Lublinie w med estetyce na promocji i jest zadowolona, szczególnie z ceny bo się załapała na jakąś promocje -25%

#27 Kazikdobry

Kazikdobry

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 16 maj 2019 - 08:37:15

Polecam wam fajny artykuł o medycynie estetycznej ze strony https://www.e-medycynaestetyczna.eu/ myśle że może was zainteresować.

#28 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 12:05:06

A jedno pytanie na co zwracacie uwagę jesli chodzi o dany gabinet medycyny estetycznej? Ja zwracałam głównie na opinie oraz na jakich preparatach pracują. Np trafiłam na gabinet , gdzie wypełniano mi zmarszczki bardzo dobrym preparatem Restylane ;) Mega bezpieczny kwas HA , mający rejestrację FDA 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: medycyna estetyczna, Radom, medycyna estetyczna w radomi, Klinika medycyny estetycznej, Klinika Radom, depilacja laserowa, depilacja laserowa Radom

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych