Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

mechanicy i ich zdolności

105 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 18:51:53

Witam proszę o podpowiedzi komu zlecić naprawę samochodu bo mechaników jest tu sporo lecz niewiem jaki są zdolności ich do naprawy czy też diagnozy

#2 ~Pablo~

~Pablo~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 20:12:12

zalezy co masz do zrobienia, najpierw obczaj na necie jakie moga byc koszta, zeby cie nie skroili. moj brat kiedys zapłacil 50zl za podlaczenie opla corsy do kompa u p.Kroka, nie znaleźli usterek ale skasowali..

#3 ~ja mechnik~

~ja mechnik~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 20:47:54

mechanikiem moze byc se każdy nawet więc nie pierz tutaj publicznie bródów bo warsztaównjest duzo wybór też jest wolny nikt do nikogo nie zmusi cię możesz nawt do autoryzownego serwisu jechać tam są ponoc najlepsi

#4 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 07:58:44

P.urbanka należy omijać .był źle bespieczniki włożony,a oni mi pół elektryki popruli,no i kazał sobie zapłacić bo on czas poświęcił a usterki nie zrobił a nawet popsuł

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 09:14:46

podłaczam sie pod wypowiedz "ja mechanik" ,warsztatow jest w Zwoleniu sporo,tak wiec kazdy ma mozliwosc dobrowolnego wyboru. Zawsze ktos sie znajdzie komu nie dogodzi

#6 ~tomm~

~tomm~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 10:13:52

U Figurskich tez robia dobre machlojki,moj wujo robil klime, nabili klime nadal nie dzialala a kase wzieli

#7 ~obserwator neutralny~

~obserwator neutralny~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 10:38:17

krok jest do dupy , urbanek też gifuski tez za to gruchy są przeidealne,więc wszyscy sa do dupy bo w innych miastach sa same orły ten co ałozył to forum to niech sie puknie włeb, skoro was tak kantuja to idzcie do sadu a mie bedziecie reklamy robic warsztata, zara napiszeta jak gdzies mechanik jest idealny bo mu trza reklame zrobic. wszystkie warsztaty jada na tym samym wózku, w kazdym cos niedomaga, wiec nie ma idealnych i nie ma złych, co kto umie i jak umie to robi, a jak masz jakis grubszy problem to jedz do specjalistów, sa warsztaty które się specjalizuja w danych markach i danych problemach aut i nic wiecej nie robia poza tym więc dokładniej ci obejrza to auto. prawda jest taka ze mechanik w polsce juz nie jest potrzebny, bo teraz ządzi wszystkim komputer więc jak jestes taki zdolny to naucz sie wszystkich samochodów i co jak w którym jest rozwiązane, kłopot polega na tym ze te wszystkie warsztaty radziły sobie jak były to auta z zakresu 1996-2005 dalej to juz czarna magia -podstaawy znają ale dalej - ciezko

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 11:04:09

na dobra sprawę mozna czepiac sie kazdego mechanika,elektryka w Zwoleniu,czy gruchy,czy urbanka kroka figurskiego.u kazdego zdazaja sie wpadki,ale po co wlasnie pieprzyc o tym na forum,przeciez w kazdym zawodzie tak jest,JESZCZE SIE TAKI NIE URODZIL CO BY KAZDEMU DOGODZIL!!!!!

#9 ~dobra rada~

~dobra rada~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 11:28:50

To może najlepiej naprawiajcie sami?

#10 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 12:19:09

po pirwsze p. krok z wykształcenia nie jest mechanikiem , konczył energetka w radomiu i za młodych czasów pracował w sklepie z telewizorami i radiami i tam niby je naprawiał , w n astepstwie rozpoczał montownie instalacji gazowych w autach bo tam di sklejenia byłyu 3 kable na krzyż i butla i brat artur skończył chyba pom razem z uzdolnionym bułkom - czyli tłoki w rekach trzymali to tyle wiedza i tak z nich po latch powstali mechanicy jak zaczynali to taka samą kaszane rżneli jak figuscy

#11 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 12:23:23

no to teraz czas na gruchów - ci mkechanicy to naprawiania aut nauczyli sie na tak zwanym szrocie rozbierali stare maluch polonezy i handlowli czesciami potem jak zanajomili się z częsciami to stwierdzili ze to zadna filozofia wymienić klocki i tak o to ze szrociarzy powstali - mechanicy zwani gruchami. a dalej pojęcia nie maja tylko to co przyciga ludzi to kasa a głupole leca bo trza gruszka dołozyć do interesu

#12 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 12:29:45

teraz kolej na figurskich obaj i jarek i krzysiek kończyli technikum rolnicze ozniej krzysiek kończył politechnike a jarek ekonomie wiec obaj stczność z samochodami to mieli ale za kólkiem, warsztat powstał bo mamusia w banku pracowała to dotacje unijną załatwiła i kredyt na inwestycje mechanicy tam pracujący to nikt inny jak uczniowie z praktyk od urabanka - wiec na litość ile imie ten mechanik po dwóch latach praktyk przeciez to sami kliencci robia z siebie smiech figurscy przegrali kilka spraw sądowych wytoczonych przez klientów za nieumiejętna naprawe tacy są inteligentni jarek i karzysiek - bo szkoda było zapłacić chociaż jedemu fachowcowi pożądne pieniadze zeby przyszedł i uczył reszte

#13 ~widzę~

~widzę~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 12:31:21

no to teraz czas na gruchów - ci mkechanicy to naprawiania aut nauczyli sie na tak zwanym szrocie rozbierali stare maluch polonezy i handlowli czesciami potem jak zanajomili się z częsciami to stwierdzili ze to zadna filozofia wymienić klocki i tak o to ze szrociarzy powstali - mechanicy zwani gruchami. a dalej pojęcia nie maja tylko to co przyciga ludzi to kasa a głupole leca bo trza gruszka dołozyć do interesu

Może i oni nie są mechanikami ale ty na pewno analfabetą jesteś!

#14 ~ermiz~

~ermiz~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 12:42:29

No bo łun pisze tak, jak łune naprawiajom te szroty, kupione od turka.

#15 ~PocałujCieMnieWnos~

~PocałujCieMnieWnos~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 14:28:49

TYLKO SERWIS SOLIDNIE I FACHOWO:)CZĘŚCI 1 KLASA NAPRAWA.

#16 ~ja i on~

~ja i on~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 15:57:10

ja mialem stycznosc u miska z tym elektrykiem od gazow-jak mu tam grzecho?!nawyrywal przekaznikow w moim aucie i jak nie chodzilo tak nie chodzi,probowal,kombinowal i du... z tego nie polecam tego goscia

#17 ~michal~

~michal~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 16:30:21

ja z paduchem tez mialem jazdy,ustawial mi opla kiepsko mi ciagnal na gazie,ale w efekcie końcowym masakra zaczal chodzic i na benzynie,do d..... z tymi fachowcami,tez go nie polecam!

#18 ~ja mechnik~

~ja mechnik~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 16:35:44

jedzie sobie na serwisy radomskie albo gdzie tam innych miastskoro cały zwoleń jest do dupy i skonczcie te kretynskie komentarze bo sie gówno znata na tych naprawach a pier***ita kosopoły

#19 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 16:54:53

wlasnie skoro nie ma tu w Zwoleniu dobrego mechanika,elektryka to dlaczego sa tak zapierdzielone warsztaty robota,chyba to samo za siebie mowi,a tu jakies bzdety piszecie

#20 reksio

reksio

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 523 postów

Napisano 08 styczeń 2013 - 17:39:05

wlasnie skoro nie ma tu w Zwoleniu dobrego mechanika,elektryka to dlaczego sa tak zapierdzielone warsztaty robota,chyba to samo za siebie mowi,a tu jakies bzdety piszecie

bo to jest tak. jeden zepsuje, drugi poprawi, a trzeci naprawi i wszyscy maja kupe roboty.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych