Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

meble z caya design

meble salon producent

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~aldikara~

~aldikara~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 14:34:41

hej, czy jest na forum ktoś kto korzystał już z oferty producenra Caya Design ? Szukam właśnie narożnika i foteli wypoczynkowych do salonu w nowym domu. Odwiedziłam już kilka sieciówek ale nic nie wpadło mi w oko ;/ za to te meble robią wrażenie. Z góry dzięki za opinie :)

#2 ~edgarr~

~edgarr~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 15:28:59

o firmie pierwsze słysze ale włąśnie przejrzałem sobie tak na szybko ich stronę internetową i meble faktycznie okej. tylko widze, że one nie są chyba dostepne od reki ?

#3 ~AnnA~

~AnnA~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 10:41:47

mam od nich narożnik avanti i polecam. super porządnie wykonany, widać, że wszystko robią ręcznie. nic nie skrzypi i przede wszystkim jest meeeega wygodny - można się wyspać :) ogromny plus za pojemnik na pościel, nie trzeba już szukać w domu miejsca na jej przechowywanie. 

#4 ~aldikara~

~aldikara~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 10:59:11

ooo anna dzięki za odzew :) zalezy mi właśnie by narożnik miał funkcje spania także super, że tu tak jest. ogólnie rzecz biorąc od zawsze podobały mi się takie włoskie meble więc jeśli wszystki wygląda na żywo tak jak w katalogu to bajka. Tylko mam problem z wyborem konkretnego modelu bo podoba mi się co najmniej kilka :)

#5 ~AnnA~

~AnnA~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 15:59:35

No wcale mnie to jakoś szczególnie nie dziwi :) tym bardziej, że każdy z tych modeli, które odane są w katalogu można dowolnie modyfikować pod kątem obicia, funkcji itd. Zastanow sie np czy zależy Ci na regulowanych zagłówkach czy podłokietnikach. Niby drbnostki a baaardzo uzyteczne na co dzień :)

#6 ~aldikara~

~aldikara~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 11:44:02

dzięki jeszcze raz za wszystkie informacje i wskazowki :) chciałam tylko napisać, ze zamowienie złożone i teraz chciałabym by te 6-8 tyg zleciało jak najszybciej :)

#7 ~AnnA~

~AnnA~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 10:14:18

spokojn ie zleci szybciej niż myślisz :) fajnie, że się zdecydowałaś. Jak nie zapomnisz to daj znać jak już zamówienie do Ciebie dotrze :)

#8 ~IdaliaAxel~

~IdaliaAxel~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 13:22:58

Ja ostatnio zamawiałam meble łazienkowe od firmy WIDAX Meble i jestem bardzo zadowolona! <3 Czas realizacji zamówienia jest szybko, a ceny bardzo atrakcyjne! :D

#9 ~aldikara~

~aldikara~
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 09:13:40

no to fakt czas leci bardzo szybko :) być może za 2-3 tyg zamówienie już do mnie dotrze także na pewno dam znac :)

#10 OniSia

OniSia

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 maj 2019 - 04:04:26

Interesujący temat został założony. Jak najbardziej na plus są takie wątki.

#11 ~AnnA~

~AnnA~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 11:57:39

To fakt ja to w ogóle często szukam takich opinii w sieci, dzięki temu trafilam już na kilka ciekawych stronek :) to aldikara daj znać jak już dostaniesz ten narożnik :)

#12 Zosia_K

Zosia_K

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 23 maj 2019 - 07:10:49

Powiem ci, że pierwsze słyszę o tej firmie. Zawsze kupuje meble na mirjan24.pl - sprawdzone więc polecam. O tej canyon czy coś nie słyszałam jeszcze nigdy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: meble, salon, producent

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych