Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Meble

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 10:03:13

Meble do restauracji i kawiarni http://meblotechnika.pl/

#2 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 16:44:27

Zastanawiam się czy wybrać do łazienki białe czy czarne meble z połyskiem, jaki kolor jest trudniejszy w utrzymaniu?

#3 ~Andzia~

~Andzia~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 10:19:56

trudniejszy jest zdecydowanie czarny, miałam kiedys czarne z połyskiem i był to najgorszy meblowy wybór. teraz mam białe również z połyskiem i jestem mega zadowolona :)

#4 mandarynka

mandarynka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 23 kwiecień 2013 - 10:03:19

Ja teraz mam czarną szafkę z połyskiem w łazience i pomimo tego, że prezentuje się bardzo fajnie, jest okropnie trudna do utrzymania w dobrym stanie. Jak pochlapie się ją wodą, wszystko to od razu jest na niej widoczne.

#5 ~katarzyna~

~katarzyna~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2013 - 17:14:24

Ja meble łazienkowe kupowałam w perfecthome.com.pl

#6 Lucky

Lucky

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 20 maj 2013 - 21:52:22

Renowacja własnych mebli - http://tapicer.warszawa.pl/

#7 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 14:21:04

Jeżeli mamy ciemne meble to proponuję zastosować odpowiednie oświetlenie do łazienki. Do ocieplenia wnętrza proponuje zastosować światło Led w kolorze ciepło białym.

#8 młodagniewna

młodagniewna

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 96 postów

Napisano 17 czerwiec 2013 - 09:23:23

to prawda oświetlenie robi swoje i może oświetlić nawet najbardziej chłodne wnętrze

#9 stara_jaga

stara_jaga

Swojak

• PipPipPipPip
  • 159 postów

Napisano 18 czerwiec 2013 - 10:08:55

Nie zdecydowałabym się na czarne meble do łazienki. Moja łazienka jest mała, bałabym sie, ze ją ten kolor przytłoczy i jeszcze bardziej pomniejszy

#10 Aniutek

Aniutek

Bywalec

• PipPipPip
  • 64 postów

Napisano 20 kwiecień 2019 - 20:56:48

Też oglądałam te meble, o których mówisz, ale dużo lepsze okazały się te z https://dominova.com...-do-restauracji . To solidne i nowoczesne meble, których nigdzie wcześniej nie widziałam! Jak na tak wysoką jakość i świetny design, to ceny są naprawdę niskie. A dzięki tym meblom moja restauracja wygląda naprawdę nowocześnie i oryginalnie :) 

#11 ~aldona T~

~aldona T~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:56:30

Chyba przecież o to chodzi w meblach aby kupic w miare tanie ale naprawdę solidnie wykonane, których po roku nie trzeba będzie się pozbywać. My wybierając nasze zwracaliśmy tez uwagę na ich ponadczasowość, bo wiecie trendy zmieniają sie teraz tak szybko, że bezsens jest ślepo podążać za modą. Dlatego zdecydowalismy sie na ofertę scandicsofa.pl, to świetnie wykonane z dobrych materiałów meble, które nawet za kilka lat będą doskonale się prezentować i nadal będą modne.

#12 ~IdaliaAxel~

~IdaliaAxel~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 14:00:11

Hej!

Gorąco polecam meble z firmy WIDAX Meble z Kielc. Mają bardzo fajną ofertę mebli łazienkowych i  kuchennych. :)

#13 ~IdaliaAxel~

~IdaliaAxel~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 14:00:23

Hej!

Gorąco polecam meble z firmy WIDAX Meble z Kielc. Mają bardzo fajną ofertę mebli łazienkowych i  kuchennych. :)

#14 Zosia_K

Zosia_K

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 08 maj 2019 - 09:03:29

Wyposażenie do łazienki poszukiwane! Tylko takie do zadań specjalnych - mam małe dzieci i przy okazji ich kąpieli cała łazienka pływa więc meble muszą być solidne  ^_^

Możecie polecić jakiegoś producenta mebli łazienkowych z krótkim terminem realizacji zamówienia??  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych