Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Meble do domu

meble zmiany dom mieszkanie

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 16 maj 2016 - 13:50:30

Hej, niedługo przeprowadzamy się do nowego domu i poszukuje fajnych mebli. Oczywiście meblościanki odpadają. Nie chce zabierać ze sobą starych mebli. Jak zmiany to na całego!. :D Co mi polecicie?

#2 futer

futer

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 18 maj 2016 - 12:44:15

Agata meble ma bardzo dobry wybór oraz fajny stosunek ceny do jakości

#3 ~Julka112~

~Julka112~
  • Goście

Napisano 29 maj 2016 - 20:46:07

Osobiście polecam meble BlackArt. Bardzo wytrzymałe, solidne, ładne i mają duży wybór.

#4 laluss

laluss

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 02 czerwiec 2016 - 07:17:52

Ja bym postawił na jakieś nietypowe meble. Teraz jest tyle różnych rodzajów, że jest w czym wybierać.

#5 ~^Ada~

~^Ada~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 22:36:58

Ja polecam meble modułowe. Są bardo funkcjonalne i można je dowolnie ustawiać/przestawiać :)

#6 ~Marteczka~

~Marteczka~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 11:31:33

My mamy meble kuchenne z polskiej firmy Kulenty. To nie masowe meble byle jakiej jakośći, tylko solidne i wyglądające porządnie. Lubię polskich, małych producentów, wolę dać im zarobić nić np. Ikei.

#7 ~Dyliżans~

~Dyliżans~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 07:04:54

Ja polecam meble modułowe. Są bardo funkcjonalne i można je dowolnie ustawiać/przestawiać :)

Co to za meble? Może ktoś powiedzieć o nich coś więcej?

#8 ~ulik~

~ulik~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 20:49:16

Meble modułowe to meble, które dają duże pole manewru ludziom którzy lubią przestawiać w pokoju, zmieniać aranżacje itp Ja mam urządzona kuchnie takimi meblami kupionymi w Agacie

#9 ~Magda_Fr~

~Magda_Fr~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2016 - 23:11:09

Ja też mam moduły, kupiłam w salonie BRW z kolekcji possi light. Efektowne, funkcjonalne, dopracowane w najdrobniejszym szczególe i bardzo pojemne. Rzeczywiście moduły pozwalają zaaranżować przestrzeń idealnie do potrzeb i dowolnie ją zmieniać. Ja miałam wybór spośród prawie 60 różnych elementów, fronty w 40 kolorach (można je ze sobą łączyć w ramach jednego modułu), kilka kolorów korpusów, różne rodzaje nóżek. No i oczywiście moduły można sobie dowolnie wieszać/stawiać. Te moje są w nowoczesnym stylu, warto obejrzeć, jak się szuka ciekawych rozwiązań o nowoczesnym dizajnie, katalog można sobie wygooglać

#10 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 09:01:19

No to widzę, że mnie koleżanki ubiegły. :D Meble modułowe są naprawdę świetne i aż dziwię się, że nikt nie wpadł na ich przygotowanie wcześniej :). Piękny projekt BRW i bardzo funkcjonalna kolekcja. Czekam na jakieś dedykowane rozwiązania do kuchni i łazienki!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 04:44:43

Pełno mebli modułowych znajdziesz w Agacie, producentów mają dużo, meble są świetnej jakości, różne style, ciekawe designy. 

#12 ~mazurek~

~mazurek~
  • Goście

Napisano 18 maj 2017 - 10:15:06

Moduły są fajne, ja też mam modułowy narożnik i kuchnie :) Też a agaty. Tam akurat można zaprojektować z pracownikiem kuchnie. A  narożniki tam są na prawdę świetne, dużo nowoczesnych, w zasadzie tylko tam miałam taki duży wybór.

#13 ~Matylda~

~Matylda~
  • Goście

Napisano 18 maj 2017 - 15:46:01

Moim zdaniem sa najlepsze, w każdej chwili można zmienić sobie ich ustawieni i mamy jakby nowe wnętrze. Niedawno kupiliśmy sobie narożnik z taką dość dużą pufą, która miała nam posłużyć za stolik, ale jednak stwierdziliśmy, ze ten stolik jednak tzreba kupić. Chyba w poniedziałek go zamawiała mą w domizdrowie.pl, a wie najpóźniej w poniedziałek juz do nas dojedzie i chyba znów zrobimy małe przemeblowanko.

#14 ~donna22~

~donna22~
  • Goście

Napisano 26 maj 2017 - 06:33:58

tez mi się takie podobają i nawet już oglądałam w Mebluj Dom. Muszę jedynie zdecydować co do modelu i koloru, ale chyba wybiorę jednak te Mirror, bo najbardziej mi będą pasować, a i świetnie wyglądają.

#15 ~troina~

~troina~
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 07:57:28

ja swoją wymarzoną szafkę nocną i regały na ksiązki do sypialni znalazlam w sklepie Makrodom i polecam zagladac, bo czesto mozna wyhaczyc sporo fajnych promocji :P

#16 lena2013

lena2013

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 21 październik 2017 - 20:10:32

u mnie jaos tak sie złożyło że praktycznie 3/4 wyposazenia w domu mam z salonu agaty. zaczynalismy od mebelkow dla dzieciakow, pozniej stol i krzesla w salonie a msc temu zamowilismy wreszcie kuchnie na wymiar. bardzo solidne, dobrze wykonane meble

#17 ~ito~

~ito~
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 13:36:42

MEBLE FORTE mi sie bardzo podobają

#18 ~eliza159~

~eliza159~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 16:28:35

Wszyscy moi znajomi kupują teraz ich meble. Jednak ja znalazłam świetne w jagodowymkocie i moim zdaniem są o wiele ładniejsze i co je jeszcze wyróżnia to to, że są takie jak to się mówi nieoklepane. Najbardziej jestem zadowolona oczywiście z pięknej i mega wygodnej sofy oraz z komód.

#19 Biuromarket_com_pl

Biuromarket_com_pl

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 14:16:07

Wiele osób w swoich domach prowadzi swoje własne "domowe biuro" z racji tego, że coraz więcej osób decyduje się np. na freelancing czy generalnie na pracę przy komputerze i tutaj chcemy pokazać się z naszą ofertą mebli biurowych która jest dostępna na stronie https://biuromarket.com.pl/ uważamy, że organizacja dokumentów jest bardzo ważna, a rzeczy takie jak szafa aktowa powinny być w każdym biurze!

#20 ~Rebelia~

~Rebelia~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 18:38:58

Ja lubię dość oryginalne, wyszukane meble, często odrestaurowane :) Do tego podobnie mam z dodatkami. Lubię taki egzotyczne, ulubionym sklepem ostatnio jest Sklep Afrykański, wiem, że u nich kupię niepowtarzalne :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: meble, zmiany, dom, mieszkanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych