Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mazowiecka Uczelnia Medyczna - opinie

MUM studia uczelnia

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~DagmaraE~

~DagmaraE~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 16:19:12

Witajcie, czy są na forum osoby, które miały okazję studiować na Mazowieckiej Uczelni Medycznej ? od pazdziernika planuję wybrać się na pielęgniarstwo w tej szkole i szukam opinii obecnych studentów lub absolwentów :)

#2 ~agaagula~

~agaagula~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 16:33:03

ja skonczyłam tu fizjoterapię ale wtedy szkoła nosiła jeszcze inna nazwę ( Wyższa Szkoła Mazowiecka). ogólnie mam jak najbardziej pozytywne doświadczenia i co do poziomu i co do wykładowców. Czesne też okej.

#3 ~elana~

~elana~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 13:31:55

ja jestem właśnie na III roku (w lipcu obrona) potem od razu ide na stusia magisterskie bo już są dostępne :) Ogólnie wrażenia super, fajni wykładowcy, ciekawe praktyki, sympatyczna obsługa w dziekanacie :)

#4 ~DagmaraE~

~DagmaraE~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 12:11:03

dziękuje Wam bardzo za informacje :) elana najważniejsze jest to, że jesteś zadowolona. Jak poziom zajęć ? jak czesne ? Fajnie, ze można od razu kontynuować naukę na magisterce :)

#5 ~elana~

~elana~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 13:40:14

no to prawda te studia magisterskie ruszają dopiero od tego roku także super. Czesne moim zdaniem bardzo rozsądne :) poziom zajęć super, jest i teoria i praktyka :) myślę, ze bedziesz zadowolona :)

#6 ~DagmaraE~

~DagmaraE~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 12:53:26

super to bardzo cenne info dla mnie :) teraz tylko zostało poczekac do pazdziernika i zacząc przygodę z MUM :)

#7 walrus

walrus

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 kwiecień 2019 - 17:31:12

Dzieki!

#8 ~mateusz~

~mateusz~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 11:48:51

jestem już 4 lata po obronie dyplou na tej uczelni. Studiowałem fizjoterapie. Teraz pracuje w zawodzie, na brak pacjentów nie narzekam, wciaz sie doszkalam. Mysle, ze to dobra szkola, na pewno potrafia swietnie przygotowac do zawodu, wiadomo jednak, że trzeba też włożyć sporo pracy własnej. 

#9 ~morelaa~

~morelaa~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 11:55:27

jestem już 4 lata po obronie dyplou na tej uczelni. Studiowałem fizjoterapie. Teraz pracuje w zawodzie, na brak pacjentów nie narzekam, wciaz sie doszkalam. Mysle, ze to dobra szkola, na pewno potrafia swietnie przygotowac do zawodu, wiadomo jednak, że trzeba też włożyć sporo pracy własnej. 

ja tez kończyłam tu studia jeszcze jak funkcjonowali pod starą nazwą - Wyższa Szkoła Mazowiecka. Jak widze po tych wpisach nic sie nie zmieniło i nadal trzymają poziom. Fajnie!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: MUM, studia, uczelnia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych