Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~R~

~R~
  • Goście

Napisano 18 luty 2011 - 17:15:32

o nie, naprawde nie było ładniejszych dziewczyn na tych studniówkach? naprawde aż taki sztrucel w tych kozienicach z laskami?

#2 ~opinia~

~opinia~
  • Goście

Napisano 21 luty 2011 - 07:37:01

Po prostu piękna, ma klasę:)

#3 ~R~

~R~
  • Goście

Napisano 21 luty 2011 - 17:39:11

yyy ta, nie twierdzę że jest jakaś strasznie szpetna, ale no proszę was, z pięknem też ma mało wspólnego. Taka ot dziewczynka spod jakiejś kozienickiej wsi zapewne

#4 ~xx~

~xx~
  • Goście

Napisano 21 luty 2011 - 19:05:58

Ciekawa jestem jak Ty wyglądasz! pokaż swoje zdjęcie

#5 ~JJJ~

~JJJ~
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 09:09:49

Napisano wczoraj, 17:39 #3
yyy ta, nie twierdzę że jest jakaś strasznie szpetna, ale no proszę was, z pięknem też ma mało wspólnego. Taka ot dziewczynka spod jakiejś kozienickiej wsi zapewne

... może i jest ze wsi, ale czy ten konkurs jest dla dziewczyn z miasta hmm?
na pewno ma więcej klasy ta dziewczyna niż ty i nikt nie zabrania ci zagłosować na inną kandydatkę...

#6 ~AzaHiel~

~AzaHiel~
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 10:16:58

Kolego bądź koleżanko ~R~ Nie wiem czy masz jakieś kompleksy ze swoją urodą i od tak chciałeś/aś wypowiedzieć się tak o tej dziewczynie, ale wiedz jedno. Jak przyglądałem się kandydatkom, większość wyglądały dla mnie tak sztucznie jak wytapetowane damesy. Owszem studniówka, każda z nich chciała wyglądać ładnie. Ta dziewczyna która prowadzi, jakbyś nie zauważył jest naturalnej urody. Delikatny makijaż który nie przysłania tego co powinno.
Może i pochodzi ze wsi może i nie, tego nie wiemy. Ale czy znaczy to, że takie dziewczyny nie powinny pokazywać się Światu?
Następnym razem, przemyśli kilkakrotnie swoje wypowiedzi, bo jak na razie nie reprezentujesz sobą nic więcej, jak dziecko neo który został wychowany w świecie gier on-line i nigdy nie widział tak pięknych kobiet na żywo, tylko w sieci.

#7 ~R~

~R~
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 10:37:36

Nie mam żadnych kompleksów, jestem normalnym facetem i obiektywnie się wypowiadam na temat urody tej dziewczyny, tyle. Z wyżej opisanym światem "dzieci neo" nie mam nic wspólnego i pisząc takie rzeczy osoba ta wykazuje się niesamowitą hipokryzją. Nie mam nic do dziewczyny, niech sobie będzie skąd chce, może i ma klasę, no ale z pewnością nie urodę na miarę miss studniówki, jedynie o to mi chodzi.

#8 ~AzaHiel~

~AzaHiel~
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 14:52:46

Ja właśnie uważam inaczej. Skoro ma tyle głosów, jednak musi się podobać. Ma dość specyficzną urodę. Mój wzrok przyciągnęła jak tylko pokazała się w pierwszej dziesiątce. Dlatego wysłałem na nią sms-a. Za pewne nie tylko i ja miałem podobne odczucie.
Tak jak ktoś tam wyżej napisał, możesz głosować na kogo sobie tylko chcesz. Jest tych kandydatek na pęczki. Ja uważam, że prowadzenie jej w tym etapie jest słuszne. Nie wiemy czy przejdzie dalej, czy nie ale ma coś w sobie co przyciąga męskie oko. Dlatego trzymam za Panią Dorotę kciuki w dalszych losowaniach i życzę jej wygranej.

#9 ~Twoja Stara~

~Twoja Stara~
  • Goście

Napisano 28 luty 2011 - 22:57:55

o nie, naprawde nie było ładniejszych dziewczyn na tych studniówkach? naprawde aż taki sztrucel w tych kozienicach z laskami?

jak masz jakies ale to napisz do Radja Maryja bo to jest na twoim poziomie
a od tej dziewczyny to sie odwal!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych