Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Matury

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 10:04:58

Pierwsza matura odwołana w Województwie Świętokrzyskim,w Kieleckim Liceum Piłsudskiego,dla mnie to w dniu podjęcia takiej decyzji wszyscy strajkujący nauczyciele powinni być zwolnieni dyscyplinarnie.Ciekawa jestem co w Staszowie,w tym tygodniu powinny się odbyć rady pedagogiczne.

Drodzy Rodzice apeluję zbierzmy się i idźmy pod każdą szkołę ponad gimnazjalną i pokażmy tym .....kim oni są(ci niby nauczyciele),dokąd będą nami rodzicami pomiatać?najważniejszy egzamin w życiu naszych dzieci,nie pozwólmy na to.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 10:12:59

Dno zawsze było wiadomo że dno

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 11:04:06

no przecież można wysłać leśników i emerytów na klasykikacje albo na matury co za problem? A jak to takie dno w tych szkołach i nauczyciele sami są dnem to po jaką cholere wysyłacie tam dzieci swoje najukochańsze? uczcie je w domu, wyślijcie do szkoły w innym mieście. Rząd o starjku wiedział od stycznia i jakoś nic nie zrobił zeby temu zapobiec np. zapewnić uczniom mozliwość podejścia do matur bez nauczycieli którzy chcą strajkować. Ale nieeee, to nauczyciele to dno. Sami jesteście dnem i nei szanujecie nikogo poza sobą.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 11:16:27

no przecież można wysłać leśników i emerytów na klasykikacje albo na matury co za problem? A jak to takie dno w tych szkołach i nauczyciele sami są dnem to po jaką cholere wysyłacie tam dzieci swoje najukochańsze? uczcie je w domu, wyślijcie do szkoły w innym mieście. Rząd o starjku wiedział od stycznia i jakoś nic nie zrobił zeby temu zapobiec np. zapewnić uczniom mozliwość podejścia do matur bez nauczycieli którzy chcą strajkować. Ale nieeee, to nauczyciele to dno. Sami jesteście dnem i nei szanujecie nikogo poza sobą.

Dno jesteście wy nad dnem!wy nauczyciele!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 11:21:35

uwielbiam być wyzywany od "nauczycieli" tylko z powodu odmiennego zdania :D Jak ja kocham ten staszowski ciemnogród ;D Na miejscu staszowskich nauczycieli, po tym co wyprawiacie tu na forum i w ogóle to chodziłbym na lekcje i kazał uczniom czytać podręcznik na głos. I tyle. Żadnych kartkówek, sprawdzianów, oceny jakie kto chce. Niech Ci mądrzy forumowicze znajdą kogoś kto nei jest dnem i będie godny uczyć ich bąbelki.

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 12:23:05

Posłuchaj pani(panie) nauczycielu, gdy dzieci będą wysłane do szkół w innych miastach, to ty pomaszerujesz do urzędu pracy, Chodziłam do liceum w dużym mieści przed ponad 50 lat temu. Ale nauczycieli wspominam bardzo ciepło, bo potrafili i chcieli przekazać nam wiedzę tak, że po tylu latach potrafię bez trudu np. rozwiązać zadania z liceum z matematyki czy chemii. Wszystkich w klasie traktowali jednakowo, nie czułam się gorzej od uczniów z miasta, dzieci nauczycieli, urzędników chociaż  pochodziłam z maleńkiej miejscowości i byłam córką rolnika. Wprowadzali taką przyjazną atmosferę, a teraz, sądząc po wypowiedzi nauczycieli, to swoją pracę traktują jak katorgę.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 12:26:23

No i cel wykonany Super udało dię władzy poróżnić nauczycieli i rodziców

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 12:59:00

No i cel wykonany Super udało dię władzy poróżnić nauczycieli i rodziców

raczej panu Broniarzowi i jego kolegach partyjnych

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 13:14:14

Nauczyciele sa niepowazni. Zero szacunku z mojej strony.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 13:26:27

Zawsze uważałem, że  szkole powinni pracować ludzie odpowiedzialni i mądrzy. 

Zawsze ceniłem nauczycieli, i zawsze będę pamiętał tych, którzy byli wymagający dla uczniów.O dziwo, wymagali też od samych siebie i zawsze stanowili dla wszystkich wzór,co więcej byli bardzo szanowani w naszym mieście i okolicy.
A teraz, cóż,czasów świetności nie wrócisz, a na przyszłość pozostanie pamięć o związkowo-politycznej awanturze pracowników oświaty. Smutne

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 13:49:35

Posłuchaj pani(panie) nauczycielu, gdy dzieci będą wysłane do szkół w innych miastach, to ty pomaszerujesz do urzędu pracy, Chodziłam do liceum w dużym mieści przed ponad 50 lat temu. Ale nauczycieli wspominam bardzo ciepło, bo potrafili i chcieli przekazać nam wiedzę tak, że po tylu latach potrafię bez trudu np. rozwiązać zadania z liceum z matematyki czy chemii. Wszystkich w klasie traktowali jednakowo, nie czułam się gorzej od uczniów z miasta, dzieci nauczycieli, urzędników chociaż pochodziłam z maleńkiej miejscowości i byłam córką rolnika. Wprowadzali taką przyjazną atmosferę, a teraz, sądząc po wypowiedzi nauczycieli, to swoją pracę
traktują jak katorgę.

I jak widać te zawiezione ze wsi wiałówki nie pomogły

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 04:28:55

Ciekawe na którym miejscu wylądują w rankingu z matur ,strzelam będzie koło 1000 miejsca.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 06:00:10

Kto z nazwiska strajkuje? Mój syn dostał info że 02.05 ma sie stawić w szkole nr II. Niestety NIE!! Dla mnie rodzica ustalenia sprzed strajku tylko wychodzą w grę .Nie będziecie zmieniać reguł pod siebie. Rodziny mają zaplanowane majówki czas z rodziną. Nasze dzieci były gotowe przejść na lekcję a wy im to utrudniliście!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 10:35:03

Kto z nazwiska strajkuje? Mój syn dostał info że 02.05 ma sie stawić w szkole nr II. Niestety NIE!! Dla mnie rodzica ustalenia sprzed strajku tylko wychodzą w grę .Nie będziecie zmieniać reguł pod siebie. Rodziny mają zaplanowane majówki czas z rodziną. Nasze dzieci były gotowe przejść na lekcję a wy im to utrudniliście!

A cóż za rozindyczony babsztyl wypisuje jedno i to samo. To zabierz bachora na malówkę a nie pierdziel o tym pod każdym tematem.
Jak dzieci mają takich powalonych rodziców to współczuję nauczycielom.
Chyba że to pisiowaty troll.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 11:00:12

Sama się zabierz na majówkę nauczycielko tylko nie zapomnij koperty z pieniędzmi z lewych korków zabrać ze sobą. Idź do sądu a później do fiskusa idiotko!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 11:22:58

Sama się zabierz na majówkę nauczycielko tylko nie zapomnij koperty z pieniędzmi z lewych korków zabrać ze sobą. Idź do sądu a później do fiskusa idiotko!

Nie jestem nauczycielką.A dzieci mam już dorosłe,więc ze szkołą mam niewiele wspólnego, obserwuję tylko jak sprytnie dla władzy manipuluje się ludźmi, szczuje przeciwko sobie. Nauczyciele - rodzice, biedni kontra bogaci, wierzący w zamach i niewierzący, zwolennicy Unii i przeciwnicy.Ci co myślą tak jak my i ci co mają niepokolei w głowie, ci którzy stoją tu gdzie my i ci którzy stoją tam gdzie kiedyś stało ZOMO.
Każdy chce godnie żyć i godnie zarabiać, ale takiej rozpierduchy jaką zafundował narodowi mały nikczemny, rozżalony człowieczek, zwany przez swych zwolenników zbawcą narodu dyktujący jak mają ludzie żyć,kogo lubić a kogo nie jeszcze nie było.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 12:16:12

zgadzam się z przedmówcą. Aż szkoda patrzeć na to co ludzie sobie robią nawzajem

#18 ~goscv~

~goscv~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 12:21:40

Nie jestem nauczycielką.A dzieci mam już dorosłe,więc ze szkołą mam niewiele wspólnego, obserwuję tylko jak sprytnie dla władzy manipuluje się ludźmi, szczuje przeciwko sobie. Nauczyciele - rodzice, biedni kontra bogaci, wierzący w zamach i niewierzący, zwolennicy Unii i przeciwnicy.Ci co myślą tak jak my i ci co mają niepokolei w głowie, ci którzy stoją tu gdzie my i ci którzy stoją tam gdzie kiedyś stało ZOMO.
Każdy chce godnie żyć i godnie zarabiać, ale takiej rozpierduchy jaką zafundował narodowi mały nikczemny, rozżalony człowieczek, zwany przez swych zwolenników zbawcą narodu dyktujący jak mają ludzie żyć,kogo lubić a kogo nie jeszcze nie było.

nie tłumacz się liberale, wielbisz Tuska to twoja sprawa, rozpierducha to była przez 8  lat wydudkali cie  do konca, a ty dalej ich chwalisz.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 12:35:29

nie tłumacz się liberale, wielbisz Tuska to twoja sprawa, rozpierducha to była przez 8 lat wydudkali cie do konca, a ty dalej ich chwalisz.

Człowieku nikogo nie wielbię bo nie jest mi to do niczego potrzebne, a ty się wreszcie obudź bo dzięki tobie i takim jak ty dzieją się takie rzeczy i nie tylko w kraju, popatrz co zrobili choćby w Wielkiej Brytanii,Wenezueli czy w Syrii tylko po to by utrzymać się przy władzy.
A Ziemia jest jak na razie tylko jedna taka, tylko tu jest nasze miejsce, nas wszystkich a nie lepszych czy gorszych, wielbicieli Tuska czy Kaczyńskiego, "patryjoto szczery" i pewnie jeszcze chrześcijanin co?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 12:39:08

Jak nie przyklaskujesz Kaczyńkiemu, to jesteś za Tuskiem.

Typowe...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych