Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

290 odpowiedzi w tym temacie

#281 ~MATURZYSTA~

~MATURZYSTA~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 14:09:25

Głąbem to trzeba być, by wypowiadać się na forum publicznym w ten sposób o innych. Masz jakieś 'ale'? Bądź szczery/a i przyznaj, że jednak w tym roku temat był trudniejszy. Matematyka zeszłoroczna była naprawdę łatwa. Może rzeczywiście przesadą jest mówienie, że nie potrzeba liczyć, jednak niestety zawsze jest tak, że nasz rocznik jest poszkodowany. Jak nie jakieś radioaktywne biedronki na teście gimnazjalnym to kobiety upadłe na próbnej :). No sam/a powiedz, że jest to trochę śmieszne.. Spójrz na matematykę z roku 2010 to był dopiero banał, nawet słabi uczniowie myślę, że zdali by z palcem w nosie. Rok 2011 był trudniejszy. 2012 łatwiejszy, a teraz przypada trudna matura. Owszem może i zadania się powtarzają, może i da się je wyćwiczyć, jednak nie chodzi tu o to by uczyć się na pamięć, prawda? Nie jesteś sam i niestety nie wszyscy są matematykami. Przemyśl na drugi raz co piszesz i bez spiny.


Dziecinko, wymagasz od kogoś myślenia, a sama robisz z siebie ofiarę losu i głąba. Nie ma czegoś takiego jak "trudna matematyka". Albo znasz wzory i je stosujesz, albo jesteś głąbem i nic nie potrafisz. Nie przebujasz się bez znajomości wzorów a to, że co roku zmienią trochę liczb nie znaczy, że matura będzie trudniejsza. Tak jakbyś przez rok jeździła maluchem, przesiadłabyś się do Mercedesa i nie potrafiłabyś odpalić samochodu, zmienić biegu i ruszyć z miejsca.

Tak samo z wypracowaniem. Albo do jasnej cholery znasz lekturę, albo jej nie znasz i oblewasz. Zawsze poszkodowani.

Poza tym, jak mówicie, że była ciężka. I BARDZO DOBRZE! NIECH CYMBAŁY I NIEUKI W KOŃCU ZACZNĄ SIĘ NORMALNIE UCZYĆ, A NIE CAŁE GIMNAZJUM I LICEUM BUJAJĄ SIĘ NA ŚCIĄGACH I MYŚLĄ, ŻE NA MATURZE POSTRZELAJĄ I AKURAT TRAFIĄ. ALBO UMIESZ I ZDAJESZ, ALBO NIE UMIESZ I POPRAWIASZ W SIERPNIU ! A JAK NIE W SIERPNIU TO ZA ROK. ZACZNIJCIE W KOŃCU SIEDZIEĆ NAD KSIĄŻKAMI I SIĘ TROCHĘ UCZYĆ, A NIE CAŁE ŻYCIE LICZYĆ NA SZCZĘŚCIE, BO PÓŹNIEJ ROŚNIE POKOLENIE IDIOTÓW I IMBECYLI, KTÓRZY NIE WIEDZĄ PODSTAWOWYCH RZECZY Z ZAKRESU JĘZYKA POLSKIEGO, HISTORII CZY MATEMATYKI!

#282 ~Kkkkk~

~Kkkkk~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 14:23:22

Kurde , napisałam ze szymon gajowiec byl komunistą.... ale moze w 2 zdaniach tylko.... uniewaznią mature za to??

#283 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 15:42:40

Witajcie. Wiem, że dużo tu tego typu postów, ale bardzo proszę o jakąś odpowiedź. Z zamkniętych będę miała około 13 pkt. Wypracowanie na 2,5 strony, robiłam często akapity, uważałam na przecinki. Głównie odniosłam się tylko do analizy tekstu, tak jak było wskazane. Oprócz tego napisałam epokę i że Cezary, po stracie rodziców przybył do Gajowca, a ten pomógł odnaleźć mu się w Polsce. No i analizowałam tekst, że byli to ludzie bardzo ważni, że odgrywali dużą rolę. Byłam zadowolona, ale teraz po przeczytaniu rzeczy w necie to po prostu lecą mi łzy.
No i zrobiłam błąd w tym, że ten ostatni był wzorem do naśladowania, a chyba źle odczytałam. Napisałam wnioski, że ich pokolenia się róźniły. Bardzo się boję, że nie starczy mi pkt.... Co o tym myślicie??

#284 ~koterer~

~koterer~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 16:02:27

A ja się z tą cyberprzestrzenią nie zgodzę.
Po pierwsze: Z punktu widzenia polskiego to tematem wyrazu cybernetyka jest cybernet a nie cyber.(właściwie to to się dotyczy odmieniania jednego słowa ale...)
Po drugie: Cybernetyka to "nauka o systemach sterowania oraz związanym z tym przetwarzaniu i przekazywaniu informacji"(z Wikipedii), a cyberprzestrzeń to wirtualna przestrzeń. Ja nie widzę sensownego związku pomiedzy cybernetykiem i cyberprzestrzenią.

#285 ~szymon~

~szymon~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 17:00:17

co jesli napisalem ze te postacie byly do gajowca i autorytetem i wzorem do nasladowania? o pkt?! ;/

#286 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 20:38:37

no skoro wisiały ich portrety na ścianie to mu przypominały o różnych wartościach, więc może ujdzie ;)


a ja mam pytanie odnośnie tematu 1, jako, że mocno się rozpisałem i już pod koniec wnioski napisałem, ale jednak nie dokładnie do tego co było w temacie, bo napisałem, że przeszłość była ważna, że odważnie walczyli, że ukazywali patriotów i już dalej nie zdążyłem rozwinąć. I teraz moje pytanie: skoro wnioski nie są odpowiednie do tematu pracy, ale cała praca nawet ok, to mam 0 za kompozycję, czy może, że praca nie na temat, czy po prostu 0 za wnioski? jak na to patrzą?

#287 ~gabi~

~gabi~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 21:36:16

Kurde , napisałam ze szymon gajowiec byl komunistą.... ale moze w 2 zdaniach tylko.... uniewaznią mature za to??


nie, to jest błąd rzeczowy, może odejmą ci jakis pkt

#288 ~kac~

~kac~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 12:55:42

Ogólnie rzecz biorąc łatwe, ale pomyliłem powstania w gloria victis. Jak myślicie, jakie będą tego konsekwencje?

mam to samo... to błąd rzeczowy czy kardynalny?

#289 ~polski~

~polski~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 15:36:51

chyba cię pojebało ;O

a ja uważam ,że kolega na pewno dostanie punkty, a ty order "PRZYJAŹNI" zaś komisja premie uznaniową za rzetelnie wykonaną pracę. Bez obaw !!! ŚPIJCIE SPOKOJNIE. MATURA Z POLAKA I Z ŻYCIA ZDANA!!!! UCHAAAAA

#290 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 07:20:58

http://www.coachfactory-2013.com/ coach factory http://www.louisvuitton-macys.com/ louis vuitton http://www.louisvuitton-inc.com/ louis vuitton outlet http://www.jordanshoes-vip.com/ cheap jordans http://www.coachstoreonline-inc.com/ coach outlet store online http://www.michaelkors-inc.com/ michael kors outlet http://www.coachstoreonline13.com/ coach outlet

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych