Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

365 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gg~

~gg~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 16:52:58

gdzie odpowiedzi z chemii juz po egzaminie?

#2 ~gere~

~gere~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 16:54:02

Chyba ich cos powalilo z takim poziomem matury... Bardzo duzo zadan nietypowych masakra !

#3 ~kate~

~kate~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 17:08:35

MASAKRA! duzo zadan i w sumie za malo czasu;/ zadania o wiele trudniejsze w porownaniu z poprzednimi latami!!

#4 ~nienienie~

~nienienie~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 17:14:15

Rozszerzenie było straszne :(

#5 ~k~

~k~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 17:16:22

BARDZO TRUDNE. zadania były na myślenie bardziej niż na wiedzę, a czasu mało. w porównaniu z poprzednimi arkuszami to niebo a ziemia.

#6 ~ANIA-M.~

~ANIA-M.~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 17:20:44

nie byla taka bardzo trudna. w tamtym roku byla o wiele trudniejsza!!! co napisaliscie w zadaniu z etanolem i jego slabo kwasowym charakterem? jakie odczynniki i obserwacje?????

#7 ~fdfd~

~fdfd~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 17:23:16

Neutrino schowaj sie

#8 ~Omega~

~Omega~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 17:24:42

...I tak oto właśnie kończy się ta smutna historia: ludzie z CKE potrafią zniszczyć nasze świetne plany od początku do końca ...

#9 ~kate~

~kate~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 17:26:53

z tym slabo kwasowym charakterem wzielam fenoloftaleine

#10 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 17:27:36

Nie chciałabym przeklinać ale jedynymi adekwatnymi słowami jakie nasuwają mi sie po maturze z chemii rozszerzonej są własnie przekleństwa.
Nie rozumiem co ma na celu udupiać ludzi na każdym kroku.
Rozumiem, ze chcieli podnieść troche poziom trudności matury z chemii, ale prosze was...
Czy ja, która poświeciła mase czasu do nauki tego przedmiotu, na prawde go lubiąc i rozumiejąc, nie chcąca starać się o dostanie na studia medyczne i temu pokrewne musze dowiadywać się w tak bolesny, glupi sposób, że jednak nic nie umiem i jestem mega tumanem?!
To jest wlasnie metoda jaką Panowie i Panie z CKE starają się nam uzmysłowić, że do niczego sie nie nadajemy i że jesteśmy za głupi, żeby iść na jakieś fajniejsze studia.
Pozdrawiam, Ola.

P.s. Jest to moje subiektywne zdanie.

#11 ~juka~

~juka~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 17:27:54

dokładanie....

#12 ~!~

~!~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 17:28:35

kosmos.. nie wyrobilam sie.. jak z reszta z biologii.. zawalilam wszystkie te zadania.. zeby zrobic je dobrze potrzebowalabym jeszcze z godzine..

#13 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 17:28:58

Wreszcie zadania, które sprawdzały umiejętnośc logicznego myślenia, a nie tępe zakuwanie. Cieszę się, że zdawałam akurat w tym roku, bardzo podobał mi się ten arkusz

Mi tez się podobał arkusz ;). Wymagający ale właśnie fajny - trzeba było pomyśleć :).

#14 ~juka~

~juka~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 17:29:29

tragediaaaa... :(

#15 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 17:30:08

"ja pieprzę, matura rozszerzona na poziomie podstawy, a ludzie narzekają -.- trzeba było iść kopać rowy zaraz po gimnazjum jeśli to było dla was trudne"

nie czuje sie matołem z chemi, a uważam, że byla bardzo trudna.
jesli jestes taka alfą i omegą to tylko Ci zazdroszcze ;)

#16 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 17:30:23

Chyba na prawdę musisz być tępa skoro poświęcając "masę" czasu na nauke nie potrafilaś zrobić tych zadań Olu. Uczyłem się ok dwa tygodnie do tej matury, całe trzy lata się obijając i jestem fchuj zadowolony po tym egzaminie... ogarnijcie się ludzie

#17 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 17:30:36

Ta matura była mega trudna, chyba mogę zaczać żegnać się z wymarzonmi studiami ;(

#18 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 17:32:02

Ale w sumie to się cieszę, że narzekacie. Przynajmniej nie dostaniecie się na studia i w przyszłości nie będziecie pełnić ważnych odpowiedzalnych funkcji.

#19 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 17:33:24

Chyba na prawdę musisz być tępa skoro poświęcając "masę" czasu na nauke nie potrafilaś zrobić tych zadań Olu. Uczyłem się ok dwa tygodnie do tej matury, całe trzy lata się obijając i jestem fchuj zadowolony po tym egzaminie... ogarnijcie się ludzie

Człowieku ogarnij się. Ucząć się 2 tygodniu to mogłem napisać ten arkusz na 10%. Ja uczyłem się myślę że dość sumiennie, zrobiłem masę zadań i czuję że poszło mi fatalnie.

#20 ~Clauu~

~Clauu~
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 17:34:24

Gratuluję CKE! Możecie być z siebie dumni ! Zjebaliście życie wielu młodym ludziom ... :]

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych