Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
103 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~milena~

~milena~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 21:09:26

Ludzie jesteście bezczelni !! Jak możecie obrazać zmarłych !? Byli Wam cos winni ??
Wasze komentarze , oczywiście te obrażające zmarłych nie powinny się tu w ogóle znaleźć !!
Jak tak można !! 4 młodych ludzi zginęło , a Wy nie potraficie okazać choć trochę współczucia ! Jesteście bez serca ! Osobiście znałam wszystkie ofiary .. ;( Jest mi bardzo przykro bo zostawili rodziny , dzieci , żony ! Mam ich przed oczami cały czas, serce się kraje .. Współczuję rodzinom zmarłych .. [*][*][*][*] ! ;(
NIECH SPOCZYWAJĄ W POKOJU ! ;(

#42 ~milena~

~milena~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 21:13:47

Gardze tymi , którzy ich obrażąją !
Nie znaliscie ich .. Byli cudownymi ludźmi , pełnymi radości !
TYLKO BÓG MOŻE NAS SĄDZIĆ !

#43 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 21:17:04

NIe zapominaj ze ratonik medyczny stwierdza zgon lekarz potwierdza i podpisuje papiery wiec ratownik tez stwierdza zgon !!! a lekarz napewno w zespole erkowym byl ....

#44 hastek

hastek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 580 postów

Napisano 07 kwiecień 2011 - 21:26:16

wg mnie to wina ciężarówki... jak zawsze prawda?
no pożartowalismy...
dobrze grzech na samym poczatku napisał... mimo tak wielkiej tragedii jakos nie moge zmusisc sie do współczucia. Kazdy jest kowalem własnego losu. A oni a raczej on swój a raczej ich wykuł. A teraz nie pozostanie nic innego jak na pomnikach nagrobnych wykuć ich personalia i podpisac "bóg tak chciał".

#45 ~Michal_Eskilstuna~

~Michal_Eskilstuna~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 21:32:58

Zeby wypasc na tym dosc lagodnym luku jadac pod górke trzeba naprawde szyko jechac, o czym swiadcza równiez zniszczenia (ciezarówka ponoc prawie sie zatrzymala wiec energia zderzenia pochodzila w wiekszosci z osobówki..) Mam rodzine w okolicy i czesto bywam w Sw Katarzynie i powiem szczerze, ze przyjezdzam w wasze okolice z dusza na ramieniu - np jadac waska i kreta droga przez las do Bodzentyna, czy w strone Kielc przez Cedzyne jestem nagminnie "opierdzielany" wscielkym miganiem dlugimi swiatlami przez miejscowych pedzacych na zlamanie karku a w Kielcach kazdy "obcy" traktowany jest na drodze jak wróg (zagraniczna rejestracja jeszcze poteguje agresje). Nikt nie bierze pod uwage, ze nie znam kazdej dziury na drodze jak miejscowi i ze wioze trójke malych dzieci w samochodzie wiec nie mam zamiaru ryzykowac. Mieszkam w Szwecji od wielu lat i kompletnie odzwyczailem sie juz od drogowej agresji. Szwedzi jezdza bardzo spokojnie wiec kazdy mój wjazd do Polski to szok - choc wiem czego sie moge spodziewac to zawsze jestem czyms zaskoczony (niemile). Szkoda mlodych ludzi oraz ich najblizszych - strata bliskich w wypadku to naprawde szok, niedowierzanie i wielki ból. Smutne jest równiez to, ze ta tragedia jak wiele podobnych nic ludzi nie nauczy.

#46 ~lulek~

~lulek~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 21:38:35

NIe zapominaj ze ratonik medyczny stwierdza zgon lekarz potwierdza i podpisuje papiery wiec ratownik tez stwierdza zgon !!! a lekarz napewno w zespole erkowym byl ....

Człowieku !! Co ty za głupoty piszesz? Ręce opadają....

#47 ~joo~

~joo~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 21:42:37

lolek jestem rtpwnikiem i wiem

#48 ~amor~

~amor~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 21:45:10

To było gdzieś w okolicy "wieczernika "

#49 ~koval~

~koval~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 21:45:50

Przepraszam, jak mam współczuć i żałować tych czterech ludzi którzy nie okazali ŻADNEGO szacunku dla życia innych! A gdyby na miejscu tej ciężarówki stali ludzie? Gdzie szacunek dla ich życia? Niestety, to brutalne, ale gdyby dzisiaj się udało nie spowodować wypadku, być może jutro w tym samym miejscu opłakiwano by śmierć niewinnych.

#50 ~pEChOWIEC~

~pEChOWIEC~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 21:47:45

Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae.... ON był zawodowcem...

#51 ~mini~

~mini~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 21:56:09

wyrazy współczucia dla rodzin ofiar.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 22:45:01

Wiecie co najgorsze to jest to że możecie sobie jechać spokojnie jak Pan Bóg przykazał a tutaj wjedzie ktoś w Was i was zabije a Wy jechaliście prawidłowo 50kmn/h na swoim pasie.

Dobrze że akurat trafili na ciężarówkę a nie na rodzinę która wracała z dziećmi do domu!

Nie wiem czy byli pijani czy nie itd. nie mnie to osądzać jednać prędkość musieli mieć znaczną. Pytanie czy było warto? Po co?

#53 ~22~

~22~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 22:51:06

sama jezdze dosc szybko lecz zawsze przy zakretach zwalniam do 40-50 nikt ne jest idealny kazdy jezdzi szybko mozna sie nadziac i to niezle pozdrawiam pana ktory wyjechal pod moj samochod patrzac tylko w prawo z polnej drogi wymuszajac pierszenstwo na innych , cudem wychamowalam jadac pod gorke gdzie wyobrazna . Ja sama patrze przynajmniej 3 razy zanim wyjezdzam zeby nikomu nie utrudniac.

#54 ~pyzdra~

~pyzdra~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 23:48:21

Wielka kolejna tragedia,szkoda młodych ludzi,wszystko było przed nimi,ale na gorąco należy pokusić się o odrobinę refleksji i zapytać,czy kolejna taka tragedia pozostawi jakiś ślad wśród NAS codziennych kierowców,czy będziemy w stanie wyciągnąć jakieś wnioski. Nie minął jeszcze rok od podobnej tragedii w Woli Kopcowej.Ile jeszcze potrzeba ofiar by uaktywnić MÓZGI-przede wszystkim młodych kierowców.IM już nikt życia nie wróci, niech spoczywają w pokoju.Odrobina wyobraźni i rozsądku za kierownicą, to podarowanie życia SOBIE i INNYM, czy stać NAS na TO!!!

#55 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2011 - 00:04:15

Nasza piękna polska i w dodatku większość ludzi uważa to za normalkę, gdy pracującego człowieka nie stać na wymianę opon lub woli on to odłożyć kosztem czegoś innego.. sorry ale za granicą taki incydenty to rzadkość bo ludzie takie rzeczy robią na bieżąco nie odczuwając tego po kieszeni jeśli normalnie pracują, tylko u nas takie cyrki, bo polak woli zamiast zmienić sobie opony na przykład zapłacić czynsz lub dziecku rower kupić.. brak słów w tym państwie... i jeszcze biednemu człowiekowi, by się dostało i by poszedł siedzieć.. gdyby przeżył szok!

#56 ~szczęśliwy~

~szczęśliwy~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2011 - 00:22:29

Paweł, coś Ci się chyba pomieszało. Bo jeśli mnie nie stać na wymianę opon w aucie - to nie jeżdżę, jeśli mnie nie stać na benzynę to nie idę ukraść bo nie mam pieniędzy tylko nie jeżdżę itd.

Wypadki przez głupotę, brak odpowiedzialności i wyobraźni zdarzają się w każdym kraju. Tutaj nie wytłumaczysz pewnemu gronu osób, że jak będą jechali wolniej to dojadą (na krótkiej trasie) w maksymalnie 5 minutach różnicy, na długiej te różnice mogą się zmieniać, ale czy warto ryzykować? Ja mam żonę, mam dziecko i wg mnie nie warto, wolę się spóźnić 10 minut i przyjechać na miejsce a później spokojnie wrócić do domu. To jest mój świadomy wybór, bo na drodze nie ma mocnych, jak jedziesz za szybko to ktoś Cię nie zauważy i CI wyjedzie i znowu będzie - był super ...... , tylko, że rodzina będzie Cię odwiedzała już w jednym miejscu. Warto się zastanowić czy warto dla 5 minut tracić życie.

#57 ~szczęśliwy~

~szczęśliwy~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2011 - 00:23:51

uzupełnienie.
A jeśli już muszę jechać mimo łysych opon, niesprawnego zawieszenia, braku hamulców - jadę bardzo wolno i ostrożnie.

#58 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2011 - 05:46:42

JAK BY KIEROWCA JECHAŁ JAK BOG PRZYKAZAŁ TO BY WSZYSCY ZYLI TRAGEDI BY NIE BYŁO.A TU JECHAŁ ZA KOŁKIEM KIEROWCA Z BRAKIEM WYOBRAZNI.NAPEWNO TO BYŁA POPISÓWKA PRZED KOLESIAMI WSPÓŁPASAZERAMI JAKI TO Z NIEGO KIEROWCA.KIEROWCA Z BOMBOWCA.

#59 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2011 - 06:40:34

Jak możecie takie rzeczy pisać!WSPÓŁCZUCIA DLA RODZIN! E...... TRZYMAJ SIĘ! NIECH IM ZIEMIA LEKKĄ BĘDZIE!!!

#60 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2011 - 06:44:32

Wyrazy współczucia....i proszę nie podawajcie żadnych danych, imion, wieku itp. Są hieny, które odnajdują na portalach społecznościowych zmarłe osoby i wstawiają komentarze, które zaprzeczają ich człowieczeństwu.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych