Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
103 odpowiedzi w tym temacie

#1 grzemach

grzemach

VIP

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1107 postów

Napisano 07 kwiecień 2011 - 18:28:32

cóż, kolejne 4 osoby, szkoda że tak bardzo im się spieszyło.
Dobrze tylko że z przeciwka nie jechał inny osobowy...

Jedź wolniej - dojedziesz do domu.

Użytkownik grzemach edytował ten post 07 kwiecień 2011 - 18:29:07

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 18:39:52

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

#3 ~biedronka~

~biedronka~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 19:08:44

w ubieglym roku o tej porze w okolicach Swietej Katarzyny o malo co nie mialam wypadku,bo 4-ech mlodych chlopakow pedzilo swoim Audi i nie wyrobili sie na zakrecie.Ja musialam wjechac na chodnik i cale szczescie,ze nikogo tam nie bylo bo staranowalabym ludzi.Nawet sie nie zatrzymali,zeby zobaczyc co sie ze mna stalo.Pedzili dalej!Powiem szczerze,ze wcale mi nie zal tych ktorzy zgineli bo brawura na drodze przewaznie konczy sie tragicznie.Szkoda mi tylko rodzin tych ludzi.Wspolczuje,ze musza teraz cierpiec i plakac.Moze inni zastanowia sie i nie beda tak szybko jezdzic?

#4 ~......~

~......~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 19:11:56

:(( tragedia ogromna:(

#5 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 19:15:01

Zmarli niech spoczywają w pokoju. [*]

#6 ~Bambi~

~Bambi~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 19:17:33

Gdzie tak wszyscy teraz pędzą ?Szkoda młodych ludzi ,całe życie było przed nimi ++++

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 19:18:26

ludzie opanujcie sie!! Zginelo 4 mlodych ludzi a wy nie macie serca. Wyrazy wspolczucia dla rodzin

#8 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 19:19:29

Straszne i niepojęte, czterech młodych ludzi. Znam świetnie Świętą Katarzynę, jeżdżę tam dość często do swoich znajomych. Wiem jedno - tylko szaleniec jechałby szybko przez tę wieś. To nie jest zwykła wioska, ale gęsto zasiedlona miejscowość turystyczna. Zwłaszcza w okolicach klasztoru. Wprawdzie w kwietniu o 18.40 turystów już raczej nie ma, ale ludzi tam jest i tak dużo. W każdej chwili ktoś może wtargnąć na jezdnię. Samochód aż zniosło na zakręcie? To z jaką prędkością oni jechali??? Nie twierdzę, że to wina kierowcy forda, ale to jednak bardzo dziwne...
Niech im ziemia lekką będzie.

#9 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 19:20:24

Jak możecie, być aż tak złośliwi ? Ludzie, to jest wstrętne! Co On Wam zawinili ? Zdarzyła, się taka tragedia, zginęli młodzi ludzie, dopiero życie było przed Nimi, a Wy nawet nie raczycie zrozumieć sytuacji. Nie osądzajcie innych swoją miarą! Współczuję, rodzinie. Niech spoczywają w pokoju. [*]

#10 ~lola~

~lola~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 19:23:41

Ci młodzi ludzie jeździli jak popierdzieleni od kilku dni....no cóż za głupotę się płaci..szkoda tylko rodzin i ich najbliższych

nie znasz jeszcze przyczyn tragedii to daruj sobie wulgarne komentarze niewychowany człowieku

#11 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 19:27:48

Zgadzam się, z przedmówcami! Oczernianie zmarłych nie jest na miejscu! Niech Bóg ma ich w swojej opiece. [*]

#12 ~Wiesiek~

~Wiesiek~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 19:33:34

Oczernianie NIE jest na miejscu, ale obiektywna ocena sytuacji owszem.

#13 ~Kielce~

~Kielce~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 19:42:17

To zachowajcie tą ocenę dla siebie a nie tutaj będziecied się wypowiadać...Za pisanie powiesci sie wescie jak macie taką wenę rodzina to moze czyta a wy wstydu nie macie szkoda ze waszych zdjec nie pokazuja tu

#14 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 19:44:54

Ocenę, pozostawmy Bogu.

#15 ~zimny drań~

~zimny drań~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 19:45:50

Do nas masz pretensje że kierowca myślał, że szybkie auto znaczy że jest super kierowcą? Do nas masz pretensje, że na 100% jechał za szybko? Do nas masz pretensje że się zabił razem z kolegami? Do nas masz pretensje, że cieszymy się że nie zabił nikogo z poza auta?

Ciekawe jak byś śpiewał gdyby ktoś zabił w wypadku w podobnych okolicznościach kogoś od Ciebie z rodziny a jemu by się nic nie stało, cieszył byś się z tego? Ja bym był zdrowo wku... a że zrobili krzywdę sobie i swoim rodziną (swoją tylko bezmyślnością) - jakoś mnie bardzo nie rusza.

#16 ~wariacik~

~wariacik~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 19:47:37

A może Komenda Miejska lub Wojewódzka w Kielcach powinna zapraszać naszych szanownych internautów na miejsce zdarzenia? Nie trzeba byłoby czekać na technika godzinami... Jak ma kilka zdarzeń w jednym momencie to przecież się nie rozerwie i nie pojedzie w kilka miejsc. Taki jeden ekspert od przyczyn wypadków i prawdopodobnego przebiegu zdarzeń bardzo szybko wszystko ustali.

#17 ~jacek666~

~jacek666~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 19:50:03

nie żal mi wariatów którzy giną na drogach bo mają za małe mózgi aby wyobrazić sobie że prędkość zabija.
żal tych niewinnych którzy przez nich giną na drodze. nikt się nie przejmuje przepisami znakami bo przecież wszyscy jeżdzimy najlepiej na świecie, powód jest prosty brak wyobrażni i zdrowego rozsądku, tego na prawku nie uczą.
/mała dygresja ...a za alkohol i dragi powinni zabierać auto /jak służba celna za przemyt / jako narzędzie przestępstwa./

#18 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 19:50:31

Panie Boże świeć nad ich duszami [*] aż mnie ciarki przechodzą taka tragedia....jak kruche jest życie :(

#19 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 19:54:43

To jest przykre, jak co niektórzy potrafią być aż do tego stopnia okrutni by zmarłych tak obrażać! Wstydźcie się, jaki przykład dajecie innym, to jest prawdziwy człowiek który zamiast współczuć dobija ? Mam nadzieję, że jednak Bóg dla Was będzie łaskawszy na Sądzie Ostatecznym! Pokój ich duszom. [*]

#20 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 19:56:09

na zdjęciu 14 (http://www.echodnia....arams=Itemnr=14) ta opona jest łysa? Czy tylko tak odbija się światło?

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych