Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

100 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 14:08:36

wszyscy się wymądrzacie a każdy wie jak zachowują się w większości kierowcy .najbardziej poszkodowany 23 letni chłopak miał zapięte pasy siedząc z tyłu i jest bardzo dobrym i rozsądnym kierowcą !osoby która prowadziła nie znam. zamiast pisać o głupocie przydałoby się trochę wsparcia dla rodzin bo czasu sie nie cofnie

#42 ~Anko~

~Anko~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 14:23:32

wszyscy się wymądrzacie a każdy wie jak zachowują się w większości kierowcy .najbardziej poszkodowany 23 letni chłopak miał zapięte pasy siedząc z tyłu i jest bardzo dobrym i rozsądnym kierowcą !osoby która prowadziła nie znam. zamiast pisać o głupocie przydałoby się trochę wsparcia dla rodzin bo czasu sie nie cofnie

dokładnie.. niewiadomo czy przeżyje...

#43 ~Leon~

~Leon~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 14:26:18

Może nie krzepki a tępy Harry.Poduszka powietrzna zadziała tylko przy zapiętych pasach bezpieczeństwa.Czytając twój post potwierdzam "głupota ludzka niezna granic"

ciekawe ciekawe....nowa teoria wyzwalania poduszek powietrznych.
Szkoda że najwięcej do powiedzenia miają ludzie którzy kompletnie nie mają pojęcia, gdzieś coś usłyszeli, wyczytali w magicznym internecie itp. i krzyczą najgłośniej....
Poduszki powietrzne są wyzwalane (odpalane) niezależnie od zapiętych pasów!!!!!!
Zapraszam pokaże bardzo wiele przykładów aut z wystrzelonymi poduszkami ,a niezapiętymi pasami, do tego można dołączyć widok pasa po wystrzale gdy nie jest zapięty :D

Szkoda młodych ludzi

#44 ~Kolezanka~

~Kolezanka~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 14:31:34

A czy wiadomo skad byli poszkodowani?

#45 ~xy~

~xy~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 14:46:47

Ożarów i okolice

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 15:12:39

I bardzo dobrze że wszyscy zdali egzamin. Szkoda tylko że nie u Pana Boga. Nie żałuje tych małolatów tylko mi szkoda tych ludzi którzy jechali do pracy. TOP TRENDY OPATÓW.

#47 ~saa~

~saa~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 15:40:51

I bardzo dobrze że wszyscy zdali egzamin. Szkoda tylko że nie u Pana Boga. Nie żałuje tych małolatów tylko mi szkoda tych ludzi którzy jechali do pracy. TOP TRENDY OPATÓW.

W ogóle wiesz czlowieku co Ty piszesz?! wiesz co oni teraz przeżywaja!? to nie wina pasażerów saaba, że kierowca był nieodpowiedzialny..zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz.. niektórzy zamiast mózgu mają tylko pustą przestrzeń...

#48 ~she~

~she~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 15:47:03

No to kierowca pokazał kolegom klasę "prawdziwego" kierowcy...

#49 ~XYZ~

~XYZ~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 16:20:57

a czy buraczyny w beeeeemkach na "TOS"ie to tacy zajebisci kierowcy? :/

#50 ~ww~

~ww~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 16:41:41

Ożarów i okolice

jeden chlopak z Ostrowca

#51 ~tobi~

~tobi~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 17:21:46

teraz powinni zabrać prawko temu gamoniowi który pokazywał jak nie zdawać egzaminu swoim kolegom, może resztę coś by to nauczyło...

#52 ~TOOOOOOOP~

~TOOOOOOOP~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 18:12:07

a kierowcę wycinała straż.

widziałeś zdjęcia? jakoś nie widac zebys samochod wymagał ciecia zeby dostac sie do srodka

#53 ~nn~

~nn~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 18:32:57

Bylo pewnie tak - "egzamin egzaminem - ale tak się jeżdzi" - i zaczął popis - w końcu kierowca był z tych szybkich i bezpiecznych.

#54 ~bkj~

~bkj~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 19:11:25

Wiecie może kto tam jechał?

#55 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 19:13:18

widziałeś zdjęcia? jakoś nie widac zebys samochod wymagał ciecia zeby dostac sie do srodka

A słyszałeś o takim czymś że czasem nie można wyciągnąć przez drzwi bo może być złamany kręgosłup? Bo ja coś o tym wiem... Nie byłeś - nie wypowiadaj się że nie, bo nigdy nic nie wiadomo.

#56 ~Dragos~

~Dragos~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 19:21:51

Co wy k***a wiecie. Tam był mój znajomy i wiem, że dobrze jeździ i nie popisuje się. Ale jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy. Po za tym nie mów chop bo jeszcze tobie może się to zdarzyć. Jakoś nie wierzę w to, że ani razu nie wyprzedzałeś na ciągłej.

#57 ~Keyti~

~Keyti~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 20:06:57

Ja pier... szok!! Ja nie moge w to uwierzyc... ten kierowca którego jedynie nie znam z calej piatki musial niezle zachrzaniac i jeszcze na luku w deszcz wyprzedzac, niezle... Szkoda tych niewinnych ktorzy najgorzej ucierpieli:(:(

#58 ~stary szofer~

~stary szofer~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 20:12:40

Co wy k***a wiecie. Tam był mój znajomy i wiem, że dobrze jeździ i nie popisuje się. Ale jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy. Po za tym nie mów chop bo jeszcze tobie może się to zdarzyć. Jakoś nie wierzę w to, że ani razu nie wyprzedzałeś na ciągłej.

Tak napisać mógł jedynie półgłówek!!
Wyobraź sobie bucu ciemny, że od trzydziestu siedmiu lat jeżdżę samochodem i moto i NIGDY nie wyprzedzałem samochodem na podwójnej ciągłej. I baaardzo wielu PRAWDZIWYCH KIEROWCÓW może to samo o sobie powiedzieć.

Jaką tępą kreaturą trzeba być, by prezentować takie podejście do przepisów - po prostu trzeci świat!!
Bolszewickie obyczaje i mentalność!!

#59 ~jołka~

~jołka~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 20:15:17

Tiaaa - miszcz pokazał leszczom jak jeżdżą debeściaki! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#60 ~XXX~

~XXX~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 20:48:38

eh...jak to czytam to mi sie rzygac chce.... a co mają pasy bezpieczenstwa do poduszek powietrznych? Poczytaj człowieku troche o systemach bezpieczenstwa czynnych i biernych w samochodach a dopiero pozniej sie wypowiadaj...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych