Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

100 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~nn~

~nn~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 08:14:57

No i się kierowca saaba popisał.

#2 ~chłop~

~chłop~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 08:17:49

Ciekawe,kiedy młodzi ludzie zrozumieją,że przekraczanie prędkości i wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, to prawdziwa WIEŚ?Z wyrazami szacunku dla mieszkańców pięknych świętokrzyskich wsi.

#3 ~fandonka~

~fandonka~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 08:31:46

To nie pierwszy mistrz prostej, którego umiejętności zweryfikował ten zakręt. Ale zawsze cierpią niewinni.

#4 ~ko~

~ko~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 08:32:39

Efekt nieogranicznonej ludzkiej głupoty.

#5 ~dem~

~dem~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 08:35:32

Potrząc na skale uszkodzenia to chyba nie pierwszy wypadek tego saaba.

#6 ~Ech... o~

~Ech... o~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 08:37:04

"Profesjonalny idiota" z tego młodego pseudokierowcy. Chociaż i starszym również odbija...

#7 ~mk~

~mk~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 08:52:09

bezmiar glupoty topkow nie zna ranic maja po jednym wyprostowanym zwoju i prawo jazdy za worek owsa paszporty dla topkow i weryfikacja psychiatry

#8 ~MAGDA~

~MAGDA~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 08:54:33

TEN ZAKRĘT JEST ZDRADLIWY PAMIĘTAM JAK PIERWSZY RAZ JECHAŁ OD STRONY OSTROWCA I NIE ZMNIEJSZYŁAM PRĘDKOŚCI( MIMO, ŻE JEST TAK ZNAK ZARÓWNO INFORMUJĄCY O ZAKRĘCIE I OGRANICZENIU PRĘDKOŚCI) ZARZUCIŁO MNIE NA DRUGIE PASMO, CAŁE SZCZĘŚCIE ŻE NIC NIE JECHAŁO Z NAPRZECIWKA, ŻYCIE PRZELECIAŁO MI PRZED OCZAMI. TO BYŁO PO RAZ OSTATNI KIEDY NIE DOSTOSOWAŁAM SIĘ DO ZNAKÓW DROGOWYCH, MOŻECIE SIĘ ZE MNIE ŚMIAĆ, ALE KTOŚ MĄDRY POSTAWIŁ TE ZNAKI ŻEBY CHRONIĆ NAS KIEROWCÓW I PASAŻERÓW.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 08:55:02

Przeszli praktykę z wyprzedzania na podwójnej ciągłej. Nie wiem, czy to przypadek, ale w tamtych stronach, kiedykolwiek jakiś TOS lub TOP zobaczy mnie, to choćby trzy podwójne były, i tak mnie wyprzedzi. Wot, gieroje...

#10 ~ciekawski~

~ciekawski~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 08:57:09

Jeżdżą dynamicznie?Nie to co stare dziady w kapeluszach?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 09:08:53

Oczywiście w saabie poduszki powietrzne są całe co wszystko wskazuje że niemieli nawet zapiętych pasów.Głupota ludzka niezna granic.

#12 ~tony~

~tony~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 09:12:45

Za taki manewr kierowca Saaba dożywotnio powinien stracić prawo jazdy.

#13 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 09:21:41

nie mięli zapiętych pasów, bo powypadali z samochodu, a kierowcę wycinała straż.

#14 ~Krzepki Harry~

~Krzepki Harry~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 09:33:51

Oczywiście w saabie poduszki powietrzne są całe co wszystko wskazuje że niemieli nawet zapiętych pasów.Głupota ludzka niezna granic.

A co mają zapięte pasy do wystrzelenia (lub nie) poduszek powietrznych? Pomijam już nawet styl wypowiedzi, po zakończeniu podstawówki dzieciaki potrafią sensowniej formułować myśli....
Potwierdzam: głupota ludzka nie zna granic.

#15 ~lola~

~lola~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 09:34:13

CIEKAWSKI ty też będziesz STARYM DZIADEM zapamiętaj te słowa...

#16 ~TSZ~

~TSZ~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 09:38:07

A co mają zapięte pasy do wystrzelenia (lub nie) poduszek powietrznych? Pomijam już nawet styl wypowiedzi, po zakończeniu podstawówki dzieciaki potrafią sensowniej formułować myśli....

poduszki nie aktywują się gdy nie są zapięte pasy.
p.s. ciekawe czy w tym saabie były poduszki? :)

#17 ~MistrzCiętejRiposty~

~MistrzCiętejRiposty~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 10:00:58

Jeżdżą dynamicznie?Nie to co stare dziady w kapeluszach?

Dynamicznie?!!!
Czy ty rozumiesz znaczenie polskich słów?
PS. Lepiej być rozsądnym starym dziadem w kapeluszu, niż łysym ch...jkiem w kapturze.

#18 ~nikt~

~nikt~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 10:14:33

TEN ZAKRĘT JEST ZDRADLIWY PAMIĘTAM JAK PIERWSZY RAZ JECHAŁ OD STRONY OSTROWCA I NIE ZMNIEJSZYŁAM PRĘDKOŚCI( MIMO, ŻE JEST TAK ZNAK ZARÓWNO INFORMUJĄCY O ZAKRĘCIE I OGRANICZENIU PRĘDKOŚCI) ZARZUCIŁO MNIE NA DRUGIE PASMO, CAŁE SZCZĘŚCIE ŻE NIC NIE JECHAŁO Z NAPRZECIWKA, ŻYCIE PRZELECIAŁO MI PRZED OCZAMI. TO BYŁO PO RAZ OSTATNI KIEDY NIE DOSTOSOWAŁAM SIĘ DO ZNAKÓW DROGOWYCH, MOŻECIE SIĘ ZE MNIE ŚMIAĆ, ALE KTOŚ MĄDRY POSTAWIŁ TE ZNAKI ŻEBY CHRONIĆ NAS KIEROWCÓW I PASAŻERÓW.

można się pośmiać, ale z twojego stylu wypowiedzi, masakra

#19 ~ciekawski~

~ciekawski~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 10:30:50

Dynamicznie?!!!
Czy ty rozumiesz znaczenie polskich słów?
PS. Lepiej być rozsądnym starym dziadem w kapeluszu, niż łysym ch...jkiem w kapturze.

Tak do końca to nie wiem,wiem tylko tyle,że młodzi piszą na forach:my jezdzimy dynamicznie i bezpiecznie,nie to co stare dziady,kapeluszniki!!!!

#20 ~jzkck~

~jzkck~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 10:46:54

Dynamicznie to mozna z pod świateł się zebrac by każdy zdążył przejechać a nie na odcinku prostej szaleć!
A tak w ogóle to czemu w trakcie kursu na P.J. nie ma jazdy po drogach krajowych, wojewódzkich czemu nie ma wyprzedzania w różnych warunkach pogodowych i sytuacyjnych? Bo bo łatwiej jest karać nowymi mandatami taryfikatorami i punktami!
W Polsce na drogach będzie pełno tragedi do czasu aż ktoś nie weżmie się za gruntowne zmiany w szkoleniach kierowców!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych