Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

241 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 20:33:23

Zastanawiam się czy ta Pani może jeszcze w lustro patrzeć, bo ja na jej miejscu miałabym problem. Zadufana w sobie Matrona i tyle.

Kobieto, Gość jakiś napisał

"Sens całej sprawy jest taki: 12 miesięcy po 10 000zł = 120 000zł rocznie. To razy 4 latka = 480 000 zł. I o to właśnie toczy się gra. Reszta to sra-ta ta-ta. Jakość, honor, godność, człowieczeństwo nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia. Od roku mamy "IGRZYSKA WIEJSKIE" i więcej przegrane niż wygrane. Często większą wartość ma remis niż huczne i sztuczne zapowiedzi sukcesów. Przez lata było na plus taki czy inny ale plus i spokój był. Teraz są nerwy, pułapki, zasieki, fajerwerki. Poligon w gminie i ciężka zaciężna jazda ze słusznym comiesięcznym żołdem.To mamy.! Takiego sukcesu chcieliśmy?"

Ma rację, więc za taką kasę to i lustra dadzą złudny obraz bo krzywe zwierciadła tak mają.

#22 ~antyklika~

~antyklika~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 20:57:08

Ludzie nikt nie jest idealny a nasza pani Marzena dlatego ma tylu wrogów bo chce skończyć z układem który panuje w naszej gminie a ci którzy zarzucają Jej ze obstawia się swoimi niech trochę pomyślą jeśli byli by na jej miejscu kogo by wzięli na swoich współpracowników? Przecież to jasne ze kogoś zaufanego. //Masz motywację napędowy motor dorosnij ku*** mać proszę cię o to:)///

#23 ~nie fan~

~nie fan~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 21:03:02

Bezczelnosc udzielic takiego wywiadu, niemiec nic do powiedzenia a mowic, nic nie robic a wmawiac ze sie cos robi, snuc plany nie majac nic do zaoferowania...... Kobieto. ?......... Szkoda gadac miej chociasz tyle pokory i niepokazuj sie, bierz te swoje 10000 i nie udaj takiej zapracowane super wojt

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 21:08:06

Ludzie nikt nie jest idealny a nasza pani Marzena dlatego ma tylu wrogów bo chce skończyć z układem który panuje w naszej gminie a ci którzy zarzucają Jej ze obstawia się swoimi niech trochę pomyślą jeśli byli by na jej miejscu kogo by wzięli na swoich współpracowników? Przecież to jasne ze kogoś zaufanego. //Masz motywację napędowy motor dorosnij ku*** mać proszę cię o to:)///

Ale jaja!! Miszcz od motorów napędowych się odezwał. To chyba czołgista z wielkim motorem  jeneralskiego czołga. Ooo ja cie, ruszyła kawaleria, będzie dym.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 21:23:10

MĄDRYCH!!!!By wzięli :D :D :D :D :Dczołgisto.

#26 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 21:51:28

nie nasza nie nasza ta marzenka i jaki uklad chce zlikwidowac chyba stworzyc

#27 ~Obywatel~

~Obywatel~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 21:58:07

Człowieku brać  swoich bez pojęcia bez jakiej kolwiek wiedzy i doświadczenia, którzy za posadke dostaja 5 tys. to chyba przesada i zaden profesjonalizm

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 22:06:14

"Człowieku brać  swoich bez pojęcia bez jakiejkolwiek wiedzy i doświadczenia, którzy za posadkę dostają 5 tys. to chyba przesada i żaden profesjonalizm"

Racja! w myśl powiedzenia napisać trzeba:

Wart Pac pałaca a pałac Paca.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 06:03:22

Pani sukces a nasza porażka? Brak referendum! Ale naprawimy błąd i role się odwrócą. To będzie nasz sukces a Pani porażka.

#30 ~byniu~

~byniu~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 08:40:36

co ona plecie, ze wpadki, jakieś drobnostki. totalna żenada i brak wyczucia, a sprawa z ośrodkami zdrowia to co?  się pytam i skrajny nepotyzm to już norma. jak ktoś już napisał że drugie imię jej  Porażka to trzecie może być Wpadka

#31 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 08:54:46

,,Na przykład zmieniło się podejście urzędników do obsługiwanych interesantów"". Których?Chyba nie te Panie z sekretariatu zawsze złe i siedzące na internecie! Albo osoba robiąca wiecznie błędy na stronie Gminy ,, w chołdzie" - ma chociaż magistra? Wstyd i pośmiewisko? Proszę podać konkrety! Ci co byli i udało im się przeżyć byli uprzejmi i są uprzejmi! ,,Udało się opracować wiele strategicznych dla gminy dokumentów." Jakich? Gdzie ta czysta perełka, gdzie bałtów? A ile kosztowała współpraca z RZGW  wykaszanie szuwarów dla wędkarzy i po co wyrzcać publiczne pieniądze? Aby Pani miała przyjemniejszą drogę do pracy?
Proszę dopowiedzieć mieszkańcom. Chyba tyle czasu Pani dla nich wygospodaruje Bo dla Pani Gmina też powinna być ważna.

#32 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 08:56:23

I Oni nami rzadzą -prawdziwym LUDEM ktoremu mozna wmowic, ze deszcz pada gdy na niego pluja. ( bo mowie to ja wojt i to jest prawda)

#33 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 09:02:42

Bezczelnosc udzielic takiego wywiadu, niemiec nic do powiedzenia a mowic, nic nie robic a wmawiac ze sie cos robi, snuc plany nie majac nic do zaoferowania...... Kobieto. ?......... Szkoda gadac miej chociasz tyle pokory i niepokazuj sie, bierz te swoje 10000 i nie udaj takiej zapracowane super wojt

moze faktycznie zluzmy sie dajmy te pozostale 380000 zloty i niech szanowna pani juz nas nie reprezentuje bo moze to bedzie lepsze i mniej kosztowne rozwiazanie

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 09:06:36

co ona plecie, ze wpadki, jakieś drobnostki. totalna żenada i brak wyczucia, a sprawa z ośrodkami zdrowia to co?  się pytam i skrajny nepotyzm to już norma. jak ktoś już napisał że drugie imię jej  Porażka to trzecie może być Wpadka

No drobnostką było zafundowanie starszym ludziom strachu że stracą ulubionych lekarzy, których nie stać na prywatne wizyty bo nie zarabiają po 10000 zł. Jak mozna mieć taki tupet i byc tak zarozumiałą osobą niepopłniającą błędów. Wprowadzić taki chałos i uznać to za drobnostkę którą zablokowali dzięki Bogu Radni.

#35 ~wyborca 2~

~wyborca 2~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 10:32:03

No drobnostką było zafundowanie starszym ludziom strachu że stracą ulubionych lekarzy, których nie stać na prywatne wizyty bo nie zarabiają po 10000 zł. Jak mozna mieć taki tupet i byc tak zarozumiałą osobą niepopłniającą błędów. Wprowadzić taki chałos i uznać to za drobnostkę którą zablokowali dzięki Bogu Radni.

jasne ze dla pani drobnostka co tam starzy ludzie przecież ona jest piękna i młoda o i oczywiscie nieomylna (bo jest wojtem) , a jak bedzie stara to bedzie bogata i ktoś inny już bedzie rządził niech sie martwi

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 12:23:27

Starsi ja jestem w wieku ok 30 lat i nie czuje się starsza a bardzo przeżywałam tą sytuację bo mam dzieci i nie chciałam stracić dr M. Maciukajcia dla mnie i mojej rodziny i znajomych to był koszmarnie stresujący okrz a nie drobnostka SZanowna PANI!!!!!

#37 ~Ireneusz~

~Ireneusz~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 12:34:49

Starsi ja jestem w wieku ok 30 lat i nie czuje się starsza a bardzo przeżywałam tą sytuację bo mam dzieci i nie chciałam stracić dr M. Maciukajcia dla mnie i mojej rodziny i znajomych to był koszmarnie stresujący okrz a nie drobnostka SZanowna PANI!!!!!

chyba chciałaś napisać stresujący okres lub czas. Zgadzam się z Panią moja żona też bardzo przezywała glupie ,,pomysły" zmian Pani Wójt. Że nie wspomnę o rodzicach i dziadkach.

#38 ~nm~

~nm~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 13:18:52

przez pryzmat roku a więc "dokonań" i obiecanek z kampanii oraz tego co tu w tym niby wywiadzie czytam to nazwę to krotko - schizofrenia

#39 ~Grzesiek~

~Grzesiek~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 14:34:23

,,NO DROBNOSTKĄ!" a co po zebraniach pojeżdziła paluszków pojadła i wody popiła a lud to nawet na stoły wody nie dostał a bywało gorąco! Więc Pani Wójt wodą się studziła. Suflera i piszacych miała i z LUDU się cały wieczór smiała. A biedny LUD rozaczał. ALE - to LUD WYGRAŁ!!! Ten się śnieje co się śmieje ostatni!!! Brawo Radni

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 15:13:11

Nie mogę uwierzyć w to co cztam! I nie skrzywdziła Pani ani jednego człowieka?  Pani Wójt pieniądze to nie wszystko! Krzywda ludzka wraca podwójnie bo Pan Bóg jest sprawiedliwy!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych