Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

239 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 10:17:03

Czy Petru zdaje sobie nz tego sprawę? Jak on to widzi? :P

#2 ~jasio~

~jasio~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 11:11:23

LUDzka pani ile pomysłów, jakie zaangażowanie i generał nie potrzebny , tylko te czerwone usta i pazurki

#3 ~żona rumcajsa~

~żona rumcajsa~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 11:25:16

LUDzka pani ile pomysłów, jakie zaangażowanie i generał nie potrzebny , tylko te czerwone usta i pazurki

A LUD tak to widzi:

Sukcesy / zero albo utwór lady punk/, porażki /same/, plany / zero albo utwór lady punk  /, przyszłość / znana mieszkańcom /.

#4 ~kolos~

~kolos~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 12:33:16

PORAŻKA to jej drugie imię. Bilans 1-go roku wygląda dennie- co się najbardziej narzuca to wzrost kosztów administracji  a reszta to znamy jej chryje....

#5 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 12:35:19

Pani Wójt jest zadowolona z roku swoich rządów, a co mieszkańcy. Z tego co się orientuję jako mieszkanka sąsiedniej gminy to niekoniecznie. Z wypowiedzi również nie wynikają jakieś osiągnięcia, myślę ,że dotyczą one tylko kontynuacji rozpoczętych zadań przez poprzednika.Rok 2016 i ewentualnie następne dopiero pokażą czym Pani się pochwali.

#6 ~Mieszkaniec Gminy~

~Mieszkaniec Gminy~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 13:01:08

Wzrost kosztów administracyjnych i wypełnienie stanowisk swoimi ludźmi bez szkoły i doświadczenia to właśnie są sukcesy Naszej Pani Wójt.

#7 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 13:11:58

Niech sprawdzi jakie godziny pracy maja jej poplecznicy ktorych sobie przyjela bo co nie ktorzy to juz i o 14 prace koncza.No tak alez przeciez urzad sie zmienia na lepsze wg pani wojt

#8 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 13:53:33

Niech sprawdzi jakie godziny pracy maja jej poplecznicy ktorych sobie przyjela bo co nie ktorzy to juz i o 14 prace koncza.No tak alez przeciez urzad sie zmienia na lepsze wg pani wojt

bo rodzina najwazniejsza....... ja mowi MB

#9 ~lolitka~

~lolitka~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 16:32:37

fakt, zauważyłam neony na slupach elekt. - to chyba zapatrzenie na mentora starachowickiego Brzdąca vel Pampersa. Na wsiach ciemno a się lampiony bożonarodzeniowe wiesza- kuriozum do n-tej potęgi. No i ten rozrost administracji (koszty plac) w ludzi ze swego komitetu- nepotyzm w czystej postaci, A cały ten pseudo wywiad to krótko brednie. 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 16:40:55

Ludzie!!!! Czy wy to czytacie, ten artykuł to masło maślane, Jeden wielki bełkot o niczym. Konkretów w odpowiedziach zero.To tak jakbym czytała przepis na kisielo-budyń z mirabelek.Już mam obstrukcję nietęgą.Lecę po papier,

#11 ~jasio~

~jasio~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 16:54:59

sukcesów co niemiara a gdzie szanowna pani, darmowe leki,autobus do kościoła chodnik przed moim domem , to pani obiecała zrobić w pierwszej kolejności,potem miały być zakupy robione przez pracowników gops-u ,Chwali się pani inwestycjami zaczętymi przez poprzedników, z pieniędzy innych nie gminnych- wstyd, a gdzie ten skok do przodu- nie będzie? Miało być tak pięknie a tu jak pani mówi , nie bedzie srodkow z zewnatrz to nie bedzie nic bedzie kuku. gdzie pani polysły!!!!!!!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 17:23:45

sukcesów co niemiara a gdzie szanowna pani, darmowe leki,autobus do kościoła chodnik przed moim domem , to pani obiecała zrobić w pierwszej kolejności,potem miały być zakupy robione przez pracowników gops-u ,Chwali się pani inwestycjami zaczętymi przez poprzedników, z pieniędzy innych nie gminnych- wstyd, a gdzie ten skok do przodu- nie będzie? Miało być tak pięknie a tu jak pani mówi , nie bedzie srodkow z zewnatrz to nie bedzie nic bedzie kuku. gdzie pani polysły!!!!!!!

Nooo, a mój sąsiad  miał mieć wyprasowaną codziennie koszulę do roboty no i co??? Zaiwania w golfie czy to lato czy to zima. Tak jeszcze przez 3 lata potem zmienia "obiekt" głosowania.Już nie zagra w "czerwone".

#13 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 17:39:11

Marzena nie bądź Pinokio....nie ładnie oj nieładnie.

#14 ~my z Adamowa~

~my z Adamowa~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 18:17:14

Pani WÓJT Pani Marzeno ........ Jak pani nie wstyd ......

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 19:10:39

Sens całej sprawy jest taki: 12 miesięcy po 10 000zł = 120 000zł rocznie. To razy 4 latka = 480 000 zł. I o to właśnie toczy się gra. Reszta to sra-ta ta-ta. Jakość, honor, godność, człowieczeństwo nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia. Od roku mamy "IGRZYSKA WIEJSKIE" i więcej przegrane niż wygrane. Często większą wartość ma remis niż huczne i sztuczne zapowiedzi sukcesów. Przez lata było na plus taki czy inny ale plus i spokój był. Teraz są nerwy, pułapki, zasieki, fajerwerki. Poligon w gminie i ciężka zaciężna jazda ze słusznym comiesięcznym żołdem.To mamy.! Takiego sukcesu chcieliśmy?

#16 ~krynczanin~

~krynczanin~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 19:16:30

Brawo

#17 ~fanMarzenki~

~fanMarzenki~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 19:26:29

A ja w tych komentarzach widzę wylewającą się żółć pewnych radnych i miłośnika win który nie został wójtem. To co robicie nie da wam zwolenników a to że teraz udało się wygrać to tylko ostrzeżenie bo w następnych wyborach czeka was klęska. Dzięki walce o panaceum w następnej kadencji was już w Radzie gminy nie będzie i to nie tylko moje zdanie HA HA

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 19:51:18

A ja w tych komentarzach widzę wylewającą się żółć pewnych radnych i miłośnika win który nie został wójtem. To co robicie nie da wam zwolenników a to że teraz udało się wygrać to tylko ostrzeżenie bo w następnych wyborach czeka was klęska. Dzięki walce o panaceum w następnej kadencji was już w Radzie gminy nie będzie i to nie tylko moje zdanie HA HA

Drogi fanie, nie patrz na komentarze tylko patrz na realny świat i stan gminy. Nie Ci, nie Tamci tylko My, Nasza Gmina, Nasze dzieci, Nasze rodziny. Robiąc podziały wśród ludzi doszło do tego , że wszyscy są skłóceni, sąsiad na sąsiada patrzy z byka, życzy mu najgorszego. Ten stan Ci imponuje, to sens życia Ci daje, tak chcesz żyć dalej i dziecko wychowywać w tych klimatach? Zastanów się do czego to zmierza i co daje całej społeczności. Ciesz się dalej i pisz te bzdury o klęskach tych czy tamtych radnych. Oni sobie poradzą a Ty, a Twoje dzieci i rodzina? Nie jestem radna słusznej opcji czy nie słusznej. Jestem kobietą, matką i mieszkanką tej Gminy i wstydzę się w urzędach gdy mnie pytają o miejsce zamieszkania bo już kpią i z pobłażaniem o Mojej gminie mówią.

#19 ~dawid~

~dawid~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 20:03:41

po pierwsze boisko i pare innych spraw to było realizowane za byłego wójta a nie już sobie dopisała do siebie haha w pare miesięcy to można kupe zrobic a nie zarządzać...

#20 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 20:22:33

Zastanawiam się czy ta Pani może jeszcze w lustro patrzeć, bo ja na jej miejscu miałabym problem. Zadufana w sobie Matrona i tyle.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych