Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

131 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 20:44:37

"Generał dąży do konfrontacji" ????

To niepokojący cytat wypowiedzi pana pułkownika Grudniewskiego, prosto z jego profilu FB.

"Rząd PiS musi przygotować się do tej konfrontacji. Nie może rozwiązywać go stanem wyjątkowym i udziałem wojska czy policji na wzór stanu wojennego z 1981 r. bo nie ma przygotowanych takich kadr kierowniczych ani posłuchu w wojsku. Minister Obrony jest jednym z najbardziej znienawidzonych ludzi przez armię. Dobre rzeczy robi w sposób irytujący, prowokacyjny i denerwujący wojsko.
Rząd PiS może rozwiązać tę sytuację przez konfrontację swoich zorganizowanych Zwolenników z zapleczem opozycji KOD-em. Nie ma innego wyjścia z dotychczasowego patu politycznego. Zwolenniku rządu PiS jest więcej i tę konfrontację wygramy. Rząd powinien stać z boku, robić swoje, pilnie obserwować rozwój sytuacji i skutecznie wspierać swoich Zwolenników. Jan G. Grudniewski"

GDZIE  TAKIE "PEREŁKI" SIĘ RODZĄ?

#122 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2016 - 12:17:03

Czy ten stary dziad wzywa do walki z KODem?
Podzega do przemocy?

#123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2016 - 12:41:43

Czy ten stary dziad wzywa do walki z KODem?
Podzega do przemocy?

To jeneralski bohatyr jest. Twórca wizji  " Bałtowa bis " i całej zawieruchy.Mocarz nad mocarze.

#124 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2016 - 20:45:14

Prasa zakneblowana ale fb Pana Dariusza informuje i bardzo dobrze. SZACUN.

"Zamieszczam na fb pismo skierowane do Rady Gminy w Brodach. Identyczne miało zostać zamieszczone w lokalnej prasie w dniu dzisiejszym, jednak widocznie ktoś przyblokował".

Poczytajcie

#125 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 11:00:06

Prasa zakneblowana ale fb Pana Dariusza informuje i bardzo dobrze. SZACUN.

"Zamieszczam na fb pismo skierowane do Rady Gminy w Brodach. Identyczne miało zostać zamieszczone w lokalnej prasie w dniu dzisiejszym, jednak widocznie ktoś przyblokował".

Poczytajcie

"Jeszcze przed końcem roku wszystkie samorządy chcą przegłosować uchwały budżetowa na przyszły rok."

Ciekawe czy klakierzy sesyjni zaklepią apokalipsę finansową gminy?
Pewnie tak no bo diety ważniejsze niż ludzie i honor. Gratulacje.

#126 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2016 - 16:56:34

Nie ma to jak rozmawiać sam ze sobą na forum. HAHAHAHAHAHAHA!!! :)

#127 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2016 - 19:27:36

Nie ma to jak rozmawiać sam ze sobą na forum. HAHAHAHAHAHAHA!!! :)

Przepraszam pana Andrzeja Przygodę, panią Ewe Przygodę oraz panią Zofię Mąkę za nieprawdziwe i znieważające Ich wpisy na forum internetowym gazety Echa Dnia, których dokonałam w okresie od sierpnia 2015 roku do marca 2016 roku.

Bilska Agnieszka

#128 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2016 - 21:38:22

Co to będzie z tą aneksją Lipia i Kuczowa? Może wprowadzimy stan wojenny? mamy generalicję, strzelców wybornych to nam mogą podskoczyć!

#129 ~Jolanta~

~Jolanta~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2016 - 01:11:41

Ja mam Lipie w cipie!

#130 ~C~

~C~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2016 - 15:35:10

Kuczow i Lipiec to także sukces pani włamania? Gratulacje

#131 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2016 - 18:23:25

Ja mam Lipie w cipie!

Widzę, że inteligencja w naszej gminie powala. Dlatego takich ludzi nie ma co słuchać.

#132 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2016 - 18:52:16

Widzę, że inteligencja w naszej gminie powala. Dlatego takich ludzi nie ma co słuchać.

Plany anektowania Michałowa i terenu przy Animex-ie to jest dopiero inteligencja. To dopiero powala no i jak napisałeś "Dlatego takich ludzi nie ma co słuchać".

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych