Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

131 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 20:57:48

Ciekawe jak ty byś sobie poradził. Idź startuj droga wolna. Za 2 lata ty będziesz naszym wójtem:) No jak Pan Bóg da nie będzie trzeba czekać dwóch lat.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 21:30:03

Masz jakiś problem z kościołem, bo ja nie każdy wierzy w to co chce jeżeli ty nie wierzysz to spoko, ale nie możesz oceniać innych. Po drugie co lat małżeństwa jest to nie prawda, ale najpierw trzeba znać prawdę, a potem się wypowiadać. Najpierw trzeba się do szkolić. Polecam szkołę ŻAK

co do lat małżeństwa jest to nie prawda? W artykule jest napisane ,,jest mężatką od 18 lat" W tamtym roku na festynie w Adamowie bawiliśmy się świętując 18 urodziny ...... był nawet pokaz fajerwerków. Więc jaka jest prawda? A to było ponad rok temu więc teraz ponad 19 lat? 

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 22:00:47

Łatwo się chwalić ile się zrobiło za pieniądze zdobyte za poprzedników a co zabrakło to trzeba było kredyty wziąć.A co wyborów za 2 lata to może nie będzie trzeba tak długo czekać...

#44 gosc1233545978

gosc1233545978

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 19:34:25

co do lat małżeństwa jest to nie prawda? W artykule jest napisane ,,jest mężatką od 18 lat" W tamtym roku na festynie w Adamowie bawiliśmy się świętując 18 urodziny ...... był nawet pokaz fajerwerków. Więc jaka jest prawda? A to było ponad rok temu więc teraz ponad 19 lat? 

Prawda jest inna odnośnie daty ślubu, jednak to prawda, że były te urodziny, ale ja mówię o latach ślubu. Podkreślam latach ślubu. Czytanie ze zrozumieniem się kłania (specjalnie podkreśliłem ten człon dla zauważenia owych słów)

Użytkownik gosc1233545978 edytował ten post 29 listopad 2016 - 19:43:54

#45 gosc1233545978

gosc1233545978

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 19:40:39

Jarek, zamknij mordę, cymbale!

Widzę, że masz problemy emocjonalne, po drugie nie wiem kto jest Jarek ja tak się nie nazywam i nie mam zamiaru się tak nazywać, jeżeli chcesz to sprawdź na policji po numerze ip komputera.  I na drugi raz używaj ładniejszych słów, bo nie można tak nie ładnie konwersować na forum publicznym. Czasem potrzebne jest trochę obycie wśród ludzi. Dziękuję za odpowiedź. Jednak nie takie było pytanie ,,A skąd masz takie dane, chętnie się dowiem" Nadal to czytanie ze zrozumieniem szwankuje u państwa.

Użytkownik gosc1233545978 edytował ten post 29 listopad 2016 - 19:50:27

#46 gosc1233545978

gosc1233545978

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 19:45:52

Łatwo się chwalić ile się zrobiło za pieniądze zdobyte za poprzedników a co zabrakło to trzeba było kredyty wziąć.A co wyborów za 2 lata to może nie będzie trzeba tak długo czekać...

2 lata to 2 lata dni nie oszukasz. HAHAHAHA

#47 gosc1233545978

gosc1233545978

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 19:48:08

Ciekawe jak ty byś sobie poradził. Idź startuj droga wolna. Za 2 lata ty będziesz naszym wójtem:) No jak Pan Bóg są nie będzie trzeba czekać dwóch lat.

A ile chcesz czekać, chcesz ominąć czasoprzestrzeń. Powodzenia :)

Użytkownik gosc1233545978 edytował ten post 29 listopad 2016 - 19:48:29

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 19:50:31

Prawda jest taka że to nie jest prawda bo nieprawda jest prawdą a skoro prawda to nieprawda to prawda i koniec.

Jasne?

No jasne skoro się zaczyna studia i nie kończy a "sahara" jest "saharą" to jest dopiero prawda. Wszystko gra -  bo ważne jest być prawdą nawet jak się nie jest tak na prawdę bo prawda zawsze może być nieprawdą. Paniał? NO BO WYBORCY CO WYBRALI PANIALI .

#49 gosc1233545978

gosc1233545978

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 19:59:21

Piękna w rzeczy samej nie dzięki Pani W piękną była i będzie. Bo Wójt Śliwa już o to zadbał i ukształtowanie terenu piękne i ludzie dbają o domostwa budują nowe piękne domy bo młodzież mamy grzeczną bo ludzie są wyjątkowo pozytywne nastawieni do życia więc proszę nie przypisywać sobie kolejowych zasług do których nie kiwneła pani palcem.

Po pierwsze nie wiem do kogo Ty piszesz nie jestem Panią Wójt ani Jarkiem w innym komentarzu już takie stwierdzenie padło i nie będę tymi osobami nigdy. Jednak co do tego, że gmina jest piękna, bo ludzie budują ładne domy to się zgadzam, ale kto ma je budować Wójt,Prezydent, Premier wiadomo, że ludzie. Co do ukształtowania terenu tu jest śmieszna sprawa, bo teren, gdzie mieszkamy stworzył nam świat i jego ewolucja. Co do młodzieży nie jest zła:). A Pan Wójt Śliwa Świętej Pamięci był dobry tak jak każdy poprzedni,obecny i przyszli wójtowie, ale nie był wójtem całe życie przed nim byli inni, teraz jest inny, po nim będą inni lub ten sam wójt, więc każdy jakąś cegiełkę od siebie dołożył, dokłada lub dołoży.

Użytkownik gosc1233545978 edytował ten post 29 listopad 2016 - 20:03:00

#50 gosc1233545978

gosc1233545978

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 20:06:07

Prawda jest inna odnośnie daty ślubu, jednak to prawda, że były te urodziny, ale ja mówię o latach ślubu. Podkreślam latach ślubu. Czytanie ze zrozumieniem się kłania (specjalnie podkreśliłem ten człon dla zauważenia owych słów)

Tekst jest napisany w sposób zrozumiały, a ja nie mam cierpliwości tłumaczenia go osobom, które specjalnie denerwują ludzi, bo wyraziłem się w sposób normalny. Nie rozumiem jaki problem tkwi w przekazie. A odpowiedź na niego poniżej jest bardzo dziecinna.

Prawda jest taka że to nie jest prawda bo nieprawda jest prawdą a skoro prawda to nieprawda to prawda i koniec.

Jasne?

No jasne skoro się zaczyna studia i nie kończy a "sahara" jest "saharą" to jest dopiero prawda. Wszystko gra -  bo ważne jest być prawdą nawet jak się nie jest tak na prawdę bo prawda zawsze może być nieprawdą. Paniał? NO BO WYBORCY CO WYBRALI PANIALI .

Użytkownik gosc1233545978 edytował ten post 29 listopad 2016 - 20:09:55

#51 gosc1233545978

gosc1233545978

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 20:26:45

Oczywiście, będzie.

Będzie wszystko a to co nie będzie to i tak będzie. Wszystko będzie czego tylko chcecie.Czyli jak będzie to będzie.Przecież jak powiedziane, że będzie no to będzie. Gówno w (z) kanalizacji też będzie i to jakie!!!

Kanalizacja w Lubieni, będzie zatkało kakao.:)

#52 gosc1233545978

gosc1233545978

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 20:32:03

~Gość~
Ciekawe skąd wiesz tak dużo o historii finansowej gminy Brody? Ciekawe? Bo w gazetach tego nie wyczytasz tak dokładnie. Już wiem, że mam iść do tej pani Kasi czy tam innej osoby to już słyszałem.

Użytkownik gosc1233545978 edytował ten post 29 listopad 2016 - 21:08:53

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 22:35:22

Kanalizacja w Lubieni, będzie zatkało kakao. :)

Tak za 30 lat! 

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 22:50:01

Prawda jest inna odnośnie daty ślubu, jednak to prawda, że były te urodziny, ale ja mówię o latach ślubu. Podkreślam latach ślubu. Czytanie ze zrozumieniem się kłania (specjalnie podkreśliłem ten człon dla zauważenia owych słów)

Tekst jest napisany w sposób zrozumiały, a ja nie mam cierpliwości tłumaczenia go osobom, które specjalnie denerwują ludzi, bo wyraziłem się w sposób normalny. Nie rozumiem jaki problem tkwi w przekazie. A odpowiedź na niego poniżej jest bardzo dziecinna.

Jasne?

Jeżeli chodzi o datę ślubu to powinna być zgodnie z  dziesięcioma przykazaniami wrzesień 1996 r. Więc mężatką z dwudziestoletnim stażem. Nikt z nas święty nie jest ale po co tak ludziom w oczy kłamać i opowiadać jaka ja jestem wierząca. No tak nawet najwięksi grzesznicy mogą się nawrócić........

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 23:04:27

Jeden z naszych starachowickich polityków na portalu społecznościowym zamieścił taką oto informację.Wczoraj byłem na sesji Rady Gminy w Brodach gdzie przedstawione były założenia przyszłorocznego budżetu. Całkiem ciekawe rzeczy tam się dzieją... Gmina, do kasy której wpływa 36 mln zł roczne (takie są szacunki- moim zdaniem zawyżone) ma zamiar wyemitować obligacje oraz wziąć kredyty na około 6 mln zł. I to tylko w 2017 roku... Z tego co słyszałem w 2016 miało być 200 tys. zł nadwyżki budżetowej, skończyło się na zaciągnięciu kredytu w wysokości 1 mln zł. Jeśli ktoś się tam szybko nie obudzi to będziemy mieć kolejną gminę biorącą "chwilówki" na wypłaty dla pracowników.

I co Wy na to?

#56 gosc1233545978

gosc1233545978

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 00:17:49

[quote name="Gość" post="3485205" timestamp="1480456201"]
Jeżeli chodzi o datę ślubu to powinna być zgodnie z dziesięcioma przykazaniami wrzesień 1996 r. Więc mężatką z dwudziestoletnim stażem. Nikt z nas święty nie jest ale po co tak ludziom w oczy kłamać i opowiadać jaka ja jestem wierząca. No tak nawet najwięksi grzesznicy mogą się nawrócić........
Czyli już wiesz kiedy wzięła ślub A nawet wcześniej jak się pomyśli to widać dobre pomysły. Brawo

#57 gosc1233545978

gosc1233545978

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 00:20:21

Tak za 30 lat!
No tak zobaczymy jak Ci oczy z oczodołów wylecą nie do wiarku

#58 gosc1233545978

gosc1233545978

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 00:27:16

Jeden z naszych starachowickich polityków na portalu społecznościowym zamieścił taką oto informację.[color=#666666][font=Helvetica, Arial, sans-serif][size=3]Wczoraj byłem na sesji Rady Gminy w Brodach gdzie przedstawione były założenia przyszłorocznego budżetu. Całkiem ciekawe rzeczy tam się dzieją... Gmina, do kasy której wpływa 36 mln zł roczne (takie są szacunki- moim zdaniem zawyżone) ma zamiar wyemitować obligacje oraz wziąć kredyty na około 6 mln zł. I to tylko w 2017 roku... Z tego co słyszałem w 2016 miało być 200 tys. zł nadwyżki budżetowej, skończyło się na zaciągnięciu kredytu w wysokości 1 mln zł. Jeśli ktoś się tam szybko nie obudzi to będziemy mieć kolejną gminę biorącą "chwilówki" na wypłaty dla pracowników
I co Wy na to?
Jak na Lato. Brednie i jeszcze raz brednie. Jak się nazywał ten polityk Henryk Sztacheta ta wiarygodność artykułu jest tak samo wiarygodna jak te wszystkie twoje szacunki finansów. Tak samo ja mogę powiedziec ile ty masz pieniędzy w kieszeni,a wcale nie wiem,ale ty właśnie taki zamet tu wprowadasz,aż szkoda gadać. Szkoda strzępić r**ja

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 04:38:46

Jeden z naszych starachowickich polityków na portalu społecznościowym zamieścił taką oto informację.[color=#666666][font=Helvetica, Arial, sans-serif][size=3]Wczoraj byłem na sesji Rady Gminy w Brodach gdzie przedstawione były założenia przyszłorocznego budżetu. Całkiem ciekawe rzeczy tam się dzieją... Gmina, do kasy której wpływa 36 mln zł roczne (takie są szacunki- moim zdaniem zawyżone) ma zamiar wyemitować obligacje oraz wziąć kredyty na około 6 mln zł. I to tylko w 2017 roku... Z tego co słyszałem w 2016 miało być 200 tys. zł nadwyżki budżetowej, skończyło się na zaciągnięciu kredytu w wysokości 1 mln zł. Jeśli ktoś się tam szybko nie obudzi to będziemy mieć kolejną gminę biorącą "chwilówki" na wypłaty dla pracowników
I co Wy na to?
Jak na Lato. Brednie i jeszcze raz brednie. Jak się nazywał ten polityk Henryk Sztacheta ta wiarygodność artykułu jest tak samo wiarygodna jak te wszystkie twoje szacunki finansów. Tak samo ja mogę powiedziec ile ty masz pieniędzy w kieszeni,a wcale nie wiem,ale ty właśnie taki zamet tu wprowadasz,aż szkoda gadać. Szkoda strzępić r**ja

A co jest tu nieprawdą? Skoro jesteś tak dobrze poinformowana proszę sprostuj te brednie i napisz prawdę? Czekamy? Ale tego już nie będziesz miała odwagi napisać! 

#60 gosc1233545978

gosc1233545978

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 13:38:39

A co jest tu nieprawdą? Skoro jesteś tak dobrze poinformowana proszę sprostuj te brednie i napisz prawdę? Czekamy? Ale tego już nie będziesz miała odwagi napisać! 

Po pierwsze jestem mężczyzną. Po drugie nie mam żadnych danych tak jak TY i to jest dziwne. Chyba, że sprzedajesz wiadomości z gminy na lewo i prawo. Po trzecie dyskusja z Tobą nic nie daje, bo po prostu trzeba odpuścić i mam taką zasadę głupszym się ustępuję. Bo konwersacja na Pani/Pana poziomie jest słaba. Po czwarte jest Pani/Pan naprawdę wredną(y) osobą oczerniać tak innych i nadmienię, że nie jestem Panią Wójt, ani żadną rodziną, po prostu chciałem podyskutować na poziomie, jednak nie można, bo jeżeli ktoś nie ma obojętnego stanowiska i najeżdża na drugą osobę to szkoda dyskutować i psuć sobie zdrowia. Po prostu będę mądrzejszy i ustąpię Pani/Panu bo myślałem, że to jest prawdziwe forum, prawdziwy dialog między mieszkańcami gminy, bo ja jestem mieszkańcem gminy i chciałem poznać opinię innych, a jak mi Pani/Pan nie wierzy to już pisałem proszę iść na Policję i sprawdzić IP komputera, bo nie jestem z żadnej rodziny Pani Wójt. Dziękuję i życzę powodzenia w dalszym życiu, bo z takim charakterem ciężko sobie poradzić w życiu. Jeszcze raz gratuluję wygrania Komentarza Roku i zachęcam do kierowania swoich myśli w sposób obojętny, patrząc z jednej i z drugiej strony, a nie najeżdżać na jedną ze stron. Bądźmy obiektywni. Do widzenia

PS Jeżeli ma Pani/Pan problem z tym komentarzem to proszę się już nie pogrążać i nic nie pisać, niech Pani/Pan wyjdzie stąd z twarzą i jakimś honorem.

Użytkownik gosc1233545978 edytował ten post 30 listopad 2016 - 13:50:38

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych