Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Rozsądna~

~Rozsądna~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2009 - 19:14:29

Świetny pomysł! Szczególnie Pani Marlenka ma najwięcej do powiedzenia w sprawie wpływu "castingów" na rozwój dzieci.
Nie mam nic przeciwko organizowaniu konkursów piosenki, zawodów zportowych, sprawdzania wiedzy dzieci, ale wybory najpiękniejszych wśród przedszkolaków są wielką przesadą!!! Kto wymyślił taką bzdurę???
Oczywiste jest, że zwycięzcy już będą mieli wypaczony obraz rzeczywistości. Co stanie się dla nich głównym celem w życiu?
Mam nadzieję, że to ostatnia tego typu "impreza". Rodzice, poczekajcie jeszcze 10 - 12 lat na pochwalenie się urodą swoich pociech.

#2 ~~JARO~~

~~JARO~~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2009 - 15:34:16

ECHO DNIA -PRZECHODZI JUZ SIEBIE.WSZYSTKO MA BYC DOBRZE I PO ICH MYSLI...WSZYSTKIE NEGATYWNE OPINIE NAGLE WYKASOWALI,,TO SKANDAL''KAZDY MA PRAWO OPINI NA FORU I PISAC CO MYSLI.PO TO JEST STWORZONE FORUM KOMENTARZY.LUDZIE TROCHE P[OJECHALI PO TEJ PANI MAMIE MARLENKI I POUCZYLI JA JAK RODZIC MA POSTEPOWAC A TU NAGLE.....ECHO DNIA WYKASOWALO WSZYSTKIE NEGATYWY----TYPOWY BRUKOWIEC

#3 ~~GOSC~~

~~GOSC~~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2009 - 15:36:19

A GDZIE TAK NAGLE TE NEGATYWNE OPINIE ZNIKLY.CZYLI ECHO POKAZUJE TE DOBRE.A ZLE KASUJE.ZENADA,ZENADA

#4 ~bebe~

~bebe~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2009 - 17:31:31

JESTEM ZAŻENOWANA TYM CO WYPRAWIA ECHO DNIA,SŁOWEM SCHODZI NA PSY.WCZORAJ W NOCY NAPISAŁAM KOMENTARZ NA TEMAT POZIOMU
WYPOWIEDZI MATKI DZIECKA I CAŁEGO KONKURSU, A DZISIAJ GO JUŻ NIE MA, BO NAJWYRAŻNIEJ BYŁ NIE PO MYŚLI GAZETY.WSTYD, ZERO WIARYGODNOŚCI W OCZACH CZYTELNIKÓW .I WSTYD, ŻE TAKIMI IMPREZAMI PROMUJĄ SIĘ KIELCE NA ANTENIE OGÓLNOPOLSKIEJ TVN.
A PIEŃKOWSKA I JAGIELSKI TO WIDAĆ BYŁO, ŻE TEŻ CZULI SIĘ NIESWOJO W CZASIE WYPOWIEDZI TEJ NIEDOKSZTAŁCONEJ MAMUSI, A PO PROGRAMIE MUSIELI MIEĆ UBAW PO PACHY.

#5 ~hhh~

~hhh~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2009 - 18:29:42

a według mnie jesteście wszyscy zazdrośni , ja też byłam na tych wyborach i widziałam miny niektórych rodziców byli bardzo zazdrośni

#6 ~ble ble~

~ble ble~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2009 - 18:34:14

oglądałem wywiad na temat małej miss w tvn według mnie ok. , nie każdego pewnie tam zapraszają !!! ta mama marlenki wyglądała super !!!

#7 ~fthiki~

~fthiki~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2009 - 18:37:20

pozdrowienia dla ukrytych kamerzystów !!! kto nagrywał ten wie o co chodzi

#8 ~ace~

~ace~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2009 - 18:46:22

wszystkie dzieci które wygrały w tym konkursie były super , takie konkursy powinny odbyć się w kolejnych latach

#9 ~~jaro~~

~~jaro~~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2009 - 19:15:38

FAJNY KONKURS , KOMENTARZE WCZORAJSZE SAMYCH ZAZDROSNYCH I ŻENUJĄCYCH W PRZYSZŁYM ROKU JEŚLI BĘDZIE TAKI KONKURS TO DAM SWOJE DZIECKO DO UDZIAŁU , WTEDY WSZYSCY BĘDĄ MI ZAZDROŚCIĆ POZDRAWIAM WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TJ. PRZEGRANYCH I WYGRANYCH , CIEKAWE JAK JEST W TVN MOŻE ZA ROK SIĘ PRZEKONAM

#10 ~koran~

~koran~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2009 - 19:50:42

TEN KONKURS JEST SUPER SZKODA ŻE LUDZIE ZAZDROŚNI PISZĄ JAKIEŚ GŁUPIE KOMENTARZE - ŻAL WAM D...E ŚCISKA WYDAJE MI SIĘ ŻE TAK NAPRAWDĘ TO KAŻDY BY CHCIAŁ ZEBY JEGO DZIECKO WYGRAŁO ALE WYGRAĆ MOŻE TYLKO JEDEN JAK W KAZDEJ GRZE TRZEBA TO ZROZUMIEĆ I UMIEĆ PRZEGRAĆ TAK JAK JA , POZDRAWIAM MAŁĄ MISS I JEJ MAMĘ WYWIAD W TVN OK. JA CHYBA BYM NIE DAŁA RADY POWIEDZIEĆ COŚ PRZED KAMERAMI NA ŻYWO.

#11 ~~GOSC~~

~~GOSC~~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2009 - 21:32:01

oglądałem wywiad na temat małej miss w tvn według mnie ok. , nie każdego pewnie tam zapraszają !!! ta mama marlenki wyglądała super !!!

NO...SUPER JAK MALOWANA LALA ,,TAPETA''WSZEDZIE.RACZEJ PRZYPOMINALA...........SZKODA SLOW

#12 ~~JAREK~~

~~JAREK~~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2009 - 21:35:35

FAJNY KONKURS , KOMENTARZE WCZORAJSZE SAMYCH ZAZDROSNYCH I ŻENUJĄCYCH W PRZYSZŁYM ROKU JEŚLI BĘDZIE TAKI KONKURS TO DAM SWOJE DZIECKO DO UDZIAŁU , WTEDY WSZYSCY BĘDĄ MI ZAZDROŚCIĆ POZDRAWIAM WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TJ. PRZEGRANYCH I WYGRANYCH , CIEKAWE JAK JEST W TVN MOŻE ZA ROK SIĘ PRZEKONAM

CZLOWIEKU CO TY PISZESZ,TU NIE CHODZI O ZAZDROSC TYLKO O WYPACZANIE OD MALEGO DZIECI I PRANIE ICH MOZGOW.RODZICE CHCA SIE DOWARTOSCIOWAC I ZA ISTNIEC DZIEKI DZIECKU.DZIECKO MA MIEC DZIECINSTWO A NIE OD MALEGO PRAC MU MOZG JAKIE TO JEST PIEKNE,A 90 PROCENT TYCH RODZICOW TO MYSLI O BIZNESIE JAK TU ZAROBIC ZA REKLAMY I INNE RZECZY.WIECTROCHE LOGIKI

#13 ~~EWA~~

~~EWA~~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2009 - 21:39:33

UWAGA!!!!!!!!!!!! ECHO DNIA WYKASOWUJE NEGATYWNE OPINIE. WSZYSTKO MA BYC CACY I PIEKNIE.OD JUTRA TEJ GAZETY NIE KUPIE..........ZENADA I SKANDAL.WYKASOWALI KUPE NEGATYWOW NA TEMAT RODZICOW I TEJ PANI. DRUGI FAKT....

#14 ~~JARO~~

~~JARO~~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2009 - 21:47:51

TEN KONKURS JEST SUPER SZKODA ŻE LUDZIE ZAZDROŚNI PISZĄ JAKIEŚ GŁUPIE KOMENTARZE - ŻAL WAM D...E ŚCISKA WYDAJE MI SIĘ ŻE TAK NAPRAWDĘ TO KAŻDY BY CHCIAŁ ZEBY JEGO DZIECKO WYGRAŁO ALE WYGRAĆ MOŻE TYLKO JEDEN JAK W KAZDEJ GRZE TRZEBA TO ZROZUMIEĆ I UMIEĆ PRZEGRAĆ TAK JAK JA , POZDRAWIAM MAŁĄ MISS I JEJ MAMĘ WYWIAD W TVN OK. JA CHYBA BYM NIE DAŁA RADY POWIEDZIEĆ COŚ PRZED KAMERAMI NA ŻYWO.

NIE ZAL LUDZIA DU..E SCISKA TYLKO MAJA RACJE.OD MALEGO CHCA RODZICE KOSZTEM DZIECKA SIE POKAZAC.MOZE SIE UDA WPASC DO REKLAMY I ZAROBIC.CHORE AMBICJE RODZICOW.MOJA CORKA MA 4 LATKA I NA KONKURS JEJ NIE DALEM,CHOC WSZYSCY MI MOWILI ZAPROWAC JA BO JEST SLICZNA.A JA...NIE BO DZIECKO MA MIEC DZIECINSTWO A JA NIE MAM ZAMIARU Z DZIECIAKA I SIEBIE ROBIC PAJACA.CHOC MA CORKA JEST STO RAZY PIEKNIEJSZA OD TEJ MISS I TO NIE MOJA OPINIA TYLKO,TYLKO CALEGO OSIEDLA. POPROSTU PARANOJA TAKIE WYBORY.

#15 ~~JAREK~~

~~JAREK~~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2009 - 23:04:59

pozdrowienia dla ukrytych kamerzystów !!! kto nagrywał ten wie o co chodzi

JAK WIESZ TO NAPISZ PRAWDE A NIE CZARUJ.WSZYSCY CHCEMY WIEDZIEC,WAL CZLOWIEKU PRAWDE-WOLNOSC SLOWA

#16 ~PSYCHOLOG~

~PSYCHOLOG~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2009 - 23:08:33

NIE ZAL LUDZIA DU..E SCISKA TYLKO MAJA RACJE.OD MALEGO CHCA RODZICE KOSZTEM DZIECKA SIE POKAZAC.MOZE SIE UDA WPASC DO REKLAMY I ZAROBIC.CHORE AMBICJE RODZICOW.MOJA CORKA MA 4 LATKA I NA KONKURS JEJ NIE DALEM,CHOC WSZYSCY MI MOWILI ZAPROWAC JA BO JEST SLICZNA.A JA...NIE BO DZIECKO MA MIEC DZIECINSTWO A JA NIE MAM ZAMIARU Z DZIECIAKA I SIEBIE ROBIC PAJACA.CHOC MA CORKA JEST STO RAZY PIEKNIEJSZA OD TEJ MISS I TO NIE MOJA OPINIA TYLKO,TYLKO CALEGO OSIEDLA. POPROSTU PARANOJA TAKIE WYBORY.

SWIETA RACJA I PRAWDA.popieram !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#17 ~bebe~

~bebe~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2009 - 23:09:29

I to własnie ten przejaw głupoty, o który chodzi większości forumowiczom: popajacować z dzieckiem, polansować się i wciskać dzieciom jakiś kit o karierze. A to dziecko, które tak przekonywujaco i usilnie naśladowało Czesia, to kolejny przejaw głupoty ze strony rodziców i lans pod publikę.

#18 ~~JARO~~

~~JARO~~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2009 - 23:11:01

A CIEKAWE DLACZEGO NASZEGO MISTERA MURZYNKA NIE WZILI TO TVN-U.PRZECIEZ TO TEZ NASZA CHLUBA.CZYZBY RASIZM W TVN CZY WSTYD

#19 ~widz~

~widz~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2009 - 14:26:15

A mnie najbardziej podoba się Mała Miss Publicznści. Dziewczynka naprawdę ładna i wybrana sprawiedliwie. Nie da się przecież przekupić całej sali ludzi którzy ją wybrali najgłośniej ją oklaskując. Dla mnie to jest najważniejsza MISS.

#20 ~lobo~

~lobo~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2009 - 20:19:12

NO...SUPER JAK MALOWANA LALA ,,TAPETA''WSZEDZIE.RACZEJ PRZYPOMINALA...........SZKODA SLOW

Gość to do ciebie- chyba jesteś wie...niakiem który nie wie co się dzieje przed wywiadem w TV kiedyś miałem przyjemność- bo gdubyś wieś..iaku udzielał kiedyś wywiadu w TV to byś wiedział , ze wszyscy goście zaproszeni są pudrowani , wiesz wsiądż na furę i wio w pole orać nie znasz się to się nie odzywaj i nic nie pisz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych