Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Marek Rysiak, Rafał Schab, Waldemar Bocheński to są najlepsi radni gminy Opatów w 2019 roku

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 22:56:46

Brawo !

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 05:38:14

A jakimi to osiągnięciami mogą się pochwalić. Najlepiej zasiadają na sesjach czy wysłali na siebie najwięcej smsów.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 08:59:25

A jakimi to osiągnięciami mogą się pochwalić. Najlepiej zasiadają na sesjach czy wysłali na siebie najwięcej smsów.

Pewnie najwięcej kosztowały ich SMS-y bo jak się ogląda sesje

gminy to owszem czasami głos zabiera ten najmłodszy Schab ale pozostali dwaj to marnota. Nawet nie wiadomo jaki mają głos a więc to tylko potwierdza fakt chwalenie  się przez nich samych.

#4 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 09:05:17

Dokładnie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 09:09:21

A gdzie Mariusz? Ludzie nie docenili?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 10:28:53

MR nie wysyłał sms. Dla mnie to najlepszy radny.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 10:32:50

MR zajety wysylaniem sms w innym plebiscycie ? Hehe. O swoim zapomniał.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 11:01:26

Pewnie najwięcej kosztowały ich SMS-y bo jak się ogląda sesje
gminy to owszem czasami głos zabiera ten najmłodszy Schab ale pozostali dwaj to marnota. Nawet nie wiadomo jaki mają głos a więc to tylko potwierdza fakt chwalenie się przez nich samych.

Tylko tego radnego S ja nie moge zrozumiec o co mu chodzi czy on dziekuje czy o coś wnosi nie wynikia nic. Takie malo zwarte te wystąpienia.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 15:35:23

Tylko tego radnego S ja nie moge zrozumiec o co mu chodzi czy on dziekuje czy o coś wnosi nie wynikia nic. Takie malo zwarte te wystąpienia.

przepraszam ze pytam hahah.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 20:22:15

przyklaskuje , żaden konkret, nie jest samodzielny ,

czym sie wyróżnił ?????????? niczym

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 22:18:07

Ci radni bardzo dużo robią dla swoich okręgów. I taka powinna być ich rola a nie jakieś pisma, donosy.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 22:32:08

Ci radni bardzo dużo robią dla swoich okręgów. I taka powinna być ich rola a nie jakieś pisma, donosy.

Radny nie jest dla okręgu tylko dla gminy.  U Pana Radnego Mariusza też są w okręgu wydawane pieniądze publiczne.

#13 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 08:17:27

Tak się składa że w tego typy plebiscytach zwyciężając ci co zbyt dużymi osiągnięciami nie mogą się poszczycić a do kogo trafia kasa za SMS to inna sprawa

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 09:41:19

Ale ja z okręgu nr 1 więcej spraw załatwiam z panem burmistrzem niż z tym radnym co nie wie co się dzieje i jakie są najważniejsze sprawy.

#15 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 09:47:19

Można wiedziec co konkretnie robią ?
Ja nie widze konkretów. I ciesze sie ze nie glosowalam na jedenego z tych panow z mojego okregu. Radny to ludzie mają rację powinien byc obrotny jak pan Ryza bo on i dokument podwazy i wie co i jak zrobić i to mi sie podoba. Bo jakby wszyscy byli na hura to co by to bylo z tego. A poprzednia rada niektorzy radni są i w tej wzięła uchwałę co to jest unieważnione i gmina musiala kase oddac. Ryza chociaz wie nad czym glosuje. A takie zachwalania bez argumentów eh i ah to mozna ale dzieciom. Do pana Mariusza jeszcze duzo duzo ich dzieli co do potrzebnej wiedzy samorządu

#16 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 09:48:02

Ja nie widze konkretów. I ciesze sie ze nie glosowalam na jedenego z tych panow z mojego okregu. Radny to ludzie mają rację powinien byc obrotny jak pan Ryza bo on i dokument podwazy i wie co i jak zrobić i to mi sie podoba. Bo jakby wszyscy byli na hura to co by to bylo z tego. A poprzednia rada niektorzy radni są i w tej wzięła uchwałę co to jest unieważnione i gmina musiala kase oddac. Ryza chociaz wie nad czym glosuje. A takie zachwalania bez argumentów eh i ah to mozna ale dzieciom. Do pana Mariusza jeszcze duzo duzo ich dzieli co do potrzebnej wiedzy samorządu

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 09:50:42

Ale ja z okręgu nr 1 więcej spraw załatwiam z panem burmistrzem niż z tym radnym co nie wie co się dzieje i jakie są najważniejsze sprawy.

A ja z okregu 1 wiecej zalatwiam z Panem Mariuszem. To swiadomy i madry człowiek. Moj ulubiony radny. Brawo. Jestem dumny ze mam u siebie takiego radnego. Profesor by sie nie powstydzil zagłosować na niego.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 09:53:47

Najlepszy Radny to Pan Mariusz. Właściwy czlowiek na właściwym miejscu. Moge same superlatywy. Wybitny radny. Brawo Panie Mariuszu.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 09:57:15

Swoich spraw ? Co zalatwiles. Bo ja chce zeby zlikwidować parkomaty i straz i stanowisko zastepcy zeby ktos oddal kase co wyplacono przewoźnikom i zeby smieci byly tansze??? Zalatwisz mi to jestem SWIADOMYM MIESZKANCEM DOMAGAM SIE !!!!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 10:14:13

No chyba ze sie zakreci to wtedy nie wie nad czym glosuje. Jak mozna zlozyc projekt uchwaly, chciec zeby byla dalej procedowana i wstrzymac sie od glosu nad jej przyjeciem? Takie rzeczy to tylko nasz wyjatkowo zdolny i przerastajacy wszystkich o dwie glowy radny Ryza :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych