Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mandat a szyba?

76 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Przemek~

~Przemek~
  • Goście

Napisano 11 październik 2015 - 08:58:02

Niestety przekonałem się na własnej skórze że to prawda. Zabolało mnie to dodatkowo bo w Nordglasse udało się zrobić wypełnienie na szybie za przysłowiowe grosze, a mandat już taki tani nie był. Cóż, człowiek się całe życie na błędach uczy.

#42 ~Marko~

~Marko~
  • Goście

Napisano 12 październik 2015 - 21:31:45

Tak naprawdę to człowiek wcale nie uczy się na błędach. U mnie pęknięcie trochę się powiększało i jest już całkiem spore. Niedawno policja mnie zatrzymała. No i wybłagałem, żeby mi mandatu nie wlepili, ale naprawdę niewiele brakowało. Podejrzewam, że limit farta wykorzystałem. Dlatego jadę w końcu wymienić szybę. Czy macie teraz jakieś specjalne zniżki, np. dla starych Opli? ;)

#43 NordGlass

NordGlass

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 14 październik 2015 - 16:51:37

Tak naprawdę to człowiek wcale nie uczy się na błędach. U mnie pęknięcie trochę się powiększało i jest już całkiem spore. Niedawno policja mnie zatrzymała. No i wybłagałem, żeby mi mandatu nie wlepili, ale naprawdę niewiele brakowało. Podejrzewam, że limit farta wykorzystałem. Dlatego jadę w końcu wymienić szybę. Czy macie teraz jakieś specjalne zniżki, np. dla starych Opli? ;)

Nie ma na co czekać, drugi raz może już nie być tyle szczęścia. Aktualnie cena wymiany szyby to koszt 99 zł, koszt samej szyby zależy od kilku czynników dlatego zapraszam Cie do najbliższego serwisu w celu oszacowania kosztów ewentualnej wymiany na nową. Po usłudze dostanie Pan bon w kwocie 60 zł do ponownego wykorzystania. Zapraszam

Pozdrawiam, Sebastian Nikulski

Online Ekspert Nordglass

#44 ~aki~

~aki~
  • Goście

Napisano 15 październik 2015 - 09:37:32

Nie ma na co czekać, drugi raz może już nie być tyle szczęścia. Aktualnie cena wymiany szyby to koszt 99 zł, koszt samej szyby zależy od kilku czynników dlatego zapraszam Cie do najbliższego serwisu w celu oszacowania kosztów ewentualnej wymiany na nową. Po usłudze dostanie Pan bon w kwocie 60 zł do ponownego wykorzystania. Zapraszam

Online Ekspert Nordglass

Te 60 zł to coś nowego? Rok temu nie było czegoś podobnego ,ponieważ nie dostałam go. Od kiedy i do kiedy trwa taka promocja?

#45 ~Piter~

~Piter~
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 11:33:45

Podoba mi się akcja promocyjna w Nordglassie z tym bonem za 60 zeta. Pojechałem tam w sumie z pierdułką a wyjechałem z takim prezentem. Kupili mnie tym i na pewno tam wrócę by go wydać.

#46 sebajedrzejczak

sebajedrzejczak

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 29 październik 2015 - 13:29:54

Slyszałem o takim przepisie, obowiązuje już od bardzo dawna. Dla mnie jest to niezrozumiały przepis, ale warto naprawić szybę żeby nie płacić mandatów i żeby nie stracić dowodu rejestracyjnego.

#47 ~meryyl~

~meryyl~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 08:41:30

Pewnie że warto naprawić szybę jak coś jest nie tak nawet trzeba chodź by dla własnego bezpieczeństwa, nordglass ma całkiem przyzwoite ceny ja ostatnio korzystałem z naprawy.

#48 ~Mates~

~Mates~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2015 - 19:22:42

A czy boczną szybę też można wymienić? Pytam, bo akurat mi pękła i podczas jazdy czasami dziwnie promienie słoneczne się odbijają od szyby, że mnie oślepiają. I w którym salonie w Warszawie najlepiej dokonać wymiany?

#49 ~Kawosz~

~Kawosz~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 20:47:45

Tak, można boczną szybę wymienić, z resztą jak każdą inną szybę. Możesz podjechać do NordGlass, oni zajmują się głównie szybami.

#50 Benek87

Benek87

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 23 listopad 2015 - 22:28:56

Wiesz co w Warszawie to akurat nie wiem w jakim salonie, ale w Kielcach spokojnie możesz pojechać do nordglass na Wiejską. Jakiś czas temu tam byłem. W serwisie szybko mi wymienili szybę, a zależało mi na tym, żeby czas oczekiwania był jak najkrótszy.

#51 ~Tito~

~Tito~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 13:03:34

Niech mnie ktoś oświeci jak się mają sprawy związane z gwarancją przy wymianie szyby w Nordglassie?

#52 NordGlass

NordGlass

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 25 listopad 2015 - 22:20:11

Szanowny Tito,

przy wymianie szyby otrzymuję Pan od Nordglass 2-letnią gwarancję na szybę oraz bezterminową na jej montaż.

Online Ekspert Nordglass

#53 ~PerrySmith~

~PerrySmith~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2015 - 20:21:20

Nie wiem czy jest taki zapis w kodeksie, ale ja dostałem mandat paradoksalnie za zarysowaną szybę. Nie kłóciłem się. Ale na szczęście takie zarysowanie można, w nord glass takie rozwiązanie mi zaproponowali. 

#54 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 20:21:23

Nie powinni za to karać, ale niestety to fakt. Lepiej więc nie lekceważyć tego nawet i pod kątem naszego bezpieczeństwa. W tej branży bezkonkurencyjny ze swoimi serwisami jest Nordglass.

#55 ~Klara~

~Klara~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2015 - 08:49:58

Dobrze że jest mandat za jazdę z uszkodzona szybą, znając życie większość jeździłaby z taką szybą. A jest to ogromne zagrożenie na drodze i to nie tylko dla kierowcy takiego samochodu ale dla innych użytkowników drogi również.

#56 ~Damiano~

~Damiano~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2015 - 10:10:43

Myślę, że nie można pod tym kątem patrzeć na innych. Samemu trzeba zadbać o swoje bezpieczeństwo. Jeśli ktoś naprawia swój samochód tylko dlatego, żeby nie dostać mandatu to musi mieć coś nie tak z głową. Ale prawdopodobnie wiele osób nadal działa w ten sposób. A jeśli nordglass ma takie dobre opinie to rzeczywiście warto skorzystać z ich usług.

#57 ~Miguel~

~Miguel~
  • Goście

Napisano 04 luty 2016 - 12:02:28

Czy po usunięciu pęknięcia Nordglass daje mi jakiś dokument na wypadek kontroli drogówki?

#58 NordGlass

NordGlass

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 04 luty 2016 - 23:51:40

Witam,

Klient po naprawię otrzymuje od nas certyfikat potwierdzający pełną sprawność szyby, który okazany podczas kontroli drogowej wyklucza możliwość otrzymania mandatu karnego, a także zapewnia pozytywną opinię w trakcie corocznego badania technicznego pojazdu.

Online Ekspert Nordglass

#59 Lewiksa

Lewiksa

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 11 luty 2016 - 08:31:19

No to już jest jakiś plus. Bo w Polsce samochody przechodzą przez stację kontroli pojazdu, a drugiego dnia sa zatrzymywani przez drogówkę, bo samochód jest niezdolny do jazdy.

#60 johan

johan

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 04 marzec 2016 - 09:16:51

Czytałem że w niektórych punktach nordglassu można też przyciemniać szyby. Jest taka możliwość w Kielcach?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych