Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mandat a szyba?

76 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Marko~

~Marko~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 21:41:23

Słuchajcie, a czy tak naprawdę czy opłaca się wymiana w przypadku starego samochodu? Mam Opla Corsę B i nie wiem czy ma sens wymiana, a jeżdżę już od dłuższego czasu ze sporą rysą.

#22 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2015 - 13:57:19

Też u nich wymieniałem raz szybę do tej pory się trzyma, jeszcze sobie powłokę hydrofobową przed zimą chcę nałożyć.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2015 - 16:16:40

Słuchajcie, a czy tak naprawdę czy opłaca się wymiana w przypadku starego samochodu? Mam Opla Corsę B i nie wiem czy ma sens wymiana, a jeżdżę już od dłuższego czasu ze sporą rysą.

Chyba nie.

Koszt szyby z montażem do starego parcha to ok. 750 zł.

#24 ~Walery~

~Walery~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2015 - 11:00:51

Jeśli auto ma dla Ciebie wartość sentymentalną i go nie sprzedajesz to wymień tą szybę choćby przez wzglad na bezpieczeństwo i ryzyko mandatu. Najlepszy w tej branży jest Nordglass

#25 ~Marko~

~Marko~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2015 - 22:13:40

Chyba nie.

Koszt szyby z montażem do starego parcha to ok. 750 zł.

750 zł? To przecież jakaś szalona cena. Corsa jest niewiele więcej warta ;) Czy ma wartość sentymentalną? Może trochę tak, ale wolałbym raczej nie narażać się na jakieś dodatkowe koszty związane z jej eksploatacją typu... mandat za pękniętą szybę.

Generalnie zadzwoniłem do nordglass i powiedzieli mi, że za szybę wraz z wymianą zapłacę 238 zł. Myślicie, że to dobra cena?

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 07:22:40

750 zł? To przecież jakaś szalona cena. Corsa jest niewiele więcej warta ;) Czy ma wartość sentymentalną? Może trochę tak, ale wolałbym raczej nie narażać się na jakieś dodatkowe koszty związane z jej eksploatacją typu... mandat za pękniętą szybę.

Generalnie zadzwoniłem do nordglass i powiedzieli mi, że za szybę wraz z wymianą zapłacę 238 zł. Myślicie, że to dobra cena?

Trochę drogo.

Ja taką wymieniłem za 156 zł.

#27 Benek87

Benek87

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 23 lipiec 2015 - 21:34:22

Dla mnie plusem było to, że mogłem szybko załatwić sprawę. Wczoraj zadzwoniłem, dzisiaj wymieniłem i po sprawie.

#28 ~donatello~

~donatello~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 13:50:54

Marko cena jak najbardziej dobra. W lokalnym warsztacie w Astrze II wymieniałem szybę za 450zł wraz z montażem... I teraz widzę, że sporo przepłaciłem :( A masz jakąś gwarancję w nordglass na szybę?

#29 rolando

rolando

Bywalec

• PipPipPip
  • 74 postów

Napisano 05 sierpień 2015 - 10:41:59

Warto dopytać się lokalnych mechaników, za bezcen potrafią wymienić szybę, gdyż nie mają cały czas ruchu na warsztacie, przynajmniej u mnie. ;)

#30 ~marco32~

~marco32~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 18:50:40

im szybciej pojedziesz do serwisu z naprawą szyb  z mała rysą to lepiej bo jak dojdzie do peknięcia szyby np podczas jazdy to będzie problem

#31 ~Jerry~

~Jerry~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2015 - 10:14:56

Pęknięta szyba to nie przelewki. Jeśli policjant dojrzy będzie mandat a dodatkowo może wziąć dowód rejestracyjny, małe też będą szanse że na przeglądzie technicznym auto przejdzie. Lepiej się nie stresować podjechać do nordglassu tam ocenią, wycenią i zrobią co należy. To chyba jedyne sensowne wyjście.

#32 NordGlass

NordGlass

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 19 sierpień 2015 - 19:36:55

Marko cena jak najbardziej dobra. W lokalnym warsztacie w Astrze II wymieniałem szybę za 450zł wraz z montażem... I teraz widzę, że sporo przepłaciłem :( A masz jakąś gwarancję w nordglass na szybę?

Donatello jesteśmy na tyle pewni naszych produktów, że udzielamy bezterminowej gwarancji na usługę naprawy lub wymiany szyby zakupionej i zamontowanej w naszej sieci. Gdyby interesowała Pana również gwarancja rozszerzona, może się Pan dowiedzieć więcej tutaj: nordglass.pl/pl,page,gwarancja-jakosci-1.html

W razie pytań służę pomocą.

Pozdrawiam, Sebastian Nikulski
Online Ekspert | NordGlass

#33 ~Braat~

~Braat~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 14:51:42

Wymieniałem ostatnio właśnie szybę bo miałam pęknięcie i nie dało się naprawić, a o co chodzi z tą gwarancją rozszerzoną?

#34 ~Ruter~

~Ruter~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 12:15:54

Ja wymieniłem szybę w nordglassie bo inna opcja nie wchodziła w grę. Jestem bardzo zadowolony tak z nowej szyby jak i usługi. Teraz manadu z tego powodu już się nie obawiam no chyba że zasłużę w inny sposób, ale wtedy mówi się trudno.

#35 ~Koras~

~Koras~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 22:04:02

A jak duże pęknięcie kwalifikuję się do otrzymania mandatu?

#36 NordGlass

NordGlass

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 20:31:23

A jak duże pęknięcie kwalifikuję się do otrzymania mandatu?

Odprysk lub pękniecie na szybie może być podstawą do otrzymania mandatu karnego, utraty dowodu

rejestracyjnego lub odmowy przedłużenia badania diagnostycznego pojazdu. Oczywiście odprysk odpryskowi

nie równy. Zachęcam do skonsultowania się z naszym specjalistą.

W razie pytań służę pomocą.

Online Ekspert | NordGlass

#37 ~Hirek~

~Hirek~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2015 - 07:29:30

Mentalność nasza polega na tym, że jezdzimy w takim przypadku na farcie dopółki nas policja przypadkiem nie zatrzyma. Konsekwencje później są wiadome. Cena mandatu w tym przypadku równa się wizycie i ewntualnej wymianie szyby w nordglassie. Chyba że kogoś stać to niech płaci dwa razy mandat i naprawę...

#38 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 09:32:22

A co jeśli zatrzyma mnie policja i doczepi się do szyby która jest naprawiona np.wypełniona. Czy w nordglassie dostanę jakieś zaświadczenie, certyfikat że z szybą jest wszystko ok?

#39 ~korek~

~korek~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 16:08:26

Ja mam naprawiona szybę przez nordglass i nic nie widać. 

#40 NordGlass

NordGlass

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 09:04:04

A co jeśli zatrzyma mnie policja i doczepi się do szyby która jest naprawiona np.wypełniona. Czy w nordglassie dostanę jakieś zaświadczenie, certyfikat że z szybą jest wszystko ok?

Bez obaw, po naprawieniu szyby w naszym serwisie dostanie Pan od nas specjalny certyfikat respektowany przez policję i stację diagnostyczne, dzięki temu nawet widoczne uszkodzenie szyby naprawione przez naszych specjalistów nie będzie stanowiło kłopotu podczas kontroli drogowej, czy badania technicznego auta.

Online Ekspert NordGlass

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych