Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mamma Mia w Samsonowie :: zobacz komentowany artykuł

pizza

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 14 maj 2014 - 12:08:35

Fajny lokal, dobra pizza i Heineken z kega :-) 

#2 ~gala~

~gala~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2014 - 13:06:17

Takiego badziewia to ja dawno nie widziałam. Niesmaczna pizza, lokal i obsługa pozostawia wiele do życzenia. Ja nie wiem skąd oni mają wygrane rankingi no chyba, że rodzinka straciła cały dobytek na wysyłanie sms-ów.

#3 ~pizzoman~

~pizzoman~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2014 - 11:44:07

w rankingu na najgorszą pizzę w mieście zajmują "zaszczytne" 1 miejsce

#4 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2015 - 23:59:12

chyba nigdy kmiocie nie jadłeś dobrej pizzy i mózg ci wypaliło to gówno z sieciówek... Przyjedź spróbuj a zobaczysz co znaczy dobra pizza.... Lokal ok, personel pRzyjazny.... Pizza super

#5 ~Krzys~

~Krzys~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2015 - 00:02:57

chyba nick powinien Bycz pizdoman a nie pizzoman.... Znasz się na pizzie jak świnia na gwiazdach..... Znów chyba ta konkurencja..... Z Kielc zaglądam tam na pizzę .... Jest świetna.... A jak się ktoś nie zna to nich kaszankę wpierdziela.......

#6 ~byczpizdoman~

~byczpizdoman~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2017 - 00:58:51

chyba nick powinien Bycz pizdoman a nie pizzoman.... Znasz się na pizzie jak świnia na gwiazdach..... Znów chyba ta konkurencja..... Z Kielc zaglądam tam na pizzę .... Jest świetna.... A jak się ktoś nie zna to nich kaszankę wpierdziela.......

ojojo Pan Kamil Zagdan. Człowiek o wielu nickach. Niech sie Pan tak nie emocjonuje. 1,5 m wzrostu a jaki pyskaty... Wiesz chłopie, na pizzy znać się nie trzeba. Wystarczy, że się ją jada. 

Pana pizza to klapa, nie tylko moje to zdanie. W Kielcach czy w Samsonowie. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pizza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych