Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mała Miss wszystko robi w podskokach :: zobacz komentowany artykuł

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~miska~

~miska~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2008 - 19:02:02

pewnie jakas protegowana bo na miske nie wygląda. Jeste mnóstwo ładniejszych dziewczynek i potrafiących ciekawiej spędzac czass wolny niż wasza protegowana julcia :blink:

#2 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2008 - 23:27:16

W Zeszłym roku tez mamuśka zapłaciła i w tym jest to samo.mamusia chciała i dziecko wysłała i oczywiście zapłaciła bo piekna to ona nie jes,były ładniejsze.mamuśki jestescie..............

#3 ~agata~

~agata~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 08:34:25

A mnie bardzo podoba się Julka i uważam, że wcześniejsze wypowiedzi są niesprawiedliwe!!!!

#4 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 08:43:24

DAJCIE JUŻ SPOKÓJ TYM DZIEWCZYNKOM NIE OBRAZAJCIE JE WIADOMO ZE RODZICE ZAPŁACILI ZA SMSY,ALE NIE PISZCIE CZY ONA JEST ŁADNA CZY NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DAJCIE SPOKÓJ,MOZECIE CZEPIAĆ SIE RODZICÓW ALE NIE PISZCIE:::::::::TA DZIEWCZYNKA CZY INNA,NIE WYMIENIAJCIE IMION,JESLI PISZECIE JUŻ TO NIC NA TEMAT JAKIEGOŚ DZIECKA(NIE UŻYWAJCIE WYRAZÓW DZIECKO DZIEWCZYNKA ITD,,,)

moja córka brała udział w zeszlm roku,byl też różne dzieci,ale ja nie mam prawa takiemu dziecku ubliżać i wypowiadć sie na jego temat.
żałuje ze wysłałam córke na ten konkurs i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!

#5 ~gosik~

~gosik~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 08:53:51

Każde dziecko ma swój urok osobisty i każde jest "naj" pod wszelkimi względami dla swoich rodziców przede wszystkim!!!!!!!!!!!!! Nikt nie ma prawa w tak bezczelny sposób ubliżać dziewczynkom, które wzięły udział w tym konkursie. Wypowiedzi, które ubliżają świadczą tylko o "poziomie inteligencji" ich autorów i kompletnym braku taktu.

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2008 - 09:40:07

Moja córka też wzięła udział w tym konkursie, ale tylko dlatego, ze byłam pewna wygranej. Pomyliłam się. Przepraszam Cię córeczko.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych