Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gosc 1232~

~gosc 1232~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 13:11:28

łuszczyce od listopada ubiegłego roku. po drodze były już novate, lirinden A, protopic, leki antyhistaminowe, maści barierowe maści z b5 i inne cuda. Ostatnio zapomniałem zabrać maści wyjeżdzająć do znajomych z domu i przypadkiem  natrafiłem na sklep konopny kupiłem maść konopna uniwersalna . Jest nieziemska poprawa. skóra nie pęka, zaczęła grubieć. wystarczy posmarować rano i wieczorem. Mam nadzieję, że pomogę komukolwiek . Sklep jest w Poznaniu ale maja także sklep internetowy www konopiafarmacja pl

#2 ~Goscq~

~Goscq~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 22:16:29

Faktycznie, ta maść jest najlepsza obecnie na rynku w Polsce jeśli chodzi o wyleczenie łuszczycy! Zrobiony z oleju konopnego i tego leczniczego CBD , legalnego już w polskiej medycynie, mi pomógł ten krem pozbyć się łuszczycy z szyi w miesiąc!

#3 asienka09

asienka09

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 13:09:06

Faktycznie maść konopna jest cudowna. Sama stosowałam na moje dolegliwości. Jest bardzo skuteczna. Dodatkowo ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Ja zamawiałam na https://www.konopnymarket.pl/ mają duży wybór produktów dobrej jakości, w super cenie.

#4 Dziod

Dziod

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1444 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 21:18:15

Zasrany spamer.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: łuszczyca, ekgzema, konopie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych