Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

List Wiktora Stasiaka

Stasiak Wybory Tarnobrzeg

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wiktor Stasiak~

~Wiktor Stasiak~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 12:44:04

List Wiktora Stasiaka

Szanowni Tarnobrzeżanie,

Tak jak Wy, mam już dość obłudy jakiej pełna jest tegoroczna kampania wyborcza! Wobec mnie kierowane są chamskie i wyssane z palca kłamstwa i pomówienia, których wyłącznym celem jest zdyskredytowanie mnie, jako jedynego kandydata mającego realne szanse na pokonanie Norberta Mastalerza.

Kończąca się kampania stała się polem do niewybrednych, bezpardonowych i brutalnych ataków oraz niejasnych tricków wyborczych. Ja tego nigdy nie akceptowałem i nigdy nie zaakceptuje! Moja kampania to rozmowy z mieszkańcami o Tarnobrzegu i rzeczywistych problemach, jakimi żyją ludzie. I dla dobra naszego miasta i Tarnobrzeżan gotów jestem współpracować z każdym, z wyjątkiem samego diabła! Trzymając się zaś zasad, jakimi kieruje się przez całe życie, będę piętnował i zwalczał wszelkie przejawy patologii i nieuczciwości w życiu społecznym.

Do ostatnich sekund kampanii wyborczej, z determinacją i wolą zwycięstwa w wyborach na Prezydenta Miasta, będę pracował na Wasze zaufanie.

Znacie mnie. Wiecie, że dotrzymuję słowa.

Proszę o Wasz głos!

Wiktor Stasiak

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 12:50:49

Bardzo dobrze znamy i dlatego nie zagłosujemy.

#3 ~Kam~

~Kam~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 12:58:00

I dlatego PO na siłę Pana wsadzili do splotu wyborczego promującego Mastalerza? kończ waść wstydu oszczędź. Może mieszkańcy Trześni uwierzą, ale nie Tarnobrzeżanie. 

W debacie w radiu Rzeszów też umizgiwanie do Mastalerza był przypadkiem?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 14:10:52

List Wiktora Stasiaka

Szanowni Tarnobrzeżanie,

Tak jak Wy, mam już dość obłudy jakiej pełna jest tegoroczna kampania wyborcza! Wobec mnie kierowane są chamskie i wyssane z palca kłamstwa i pomówienia, których wyłącznym celem jest zdyskredytowanie mnie, jako jedynego kandydata mającego realne szanse na pokonanie Norberta Mastalerza.

Kończąca się kampania stała się polem do niewybrednych, bezpardonowych i brutalnych ataków oraz niejasnych tricków wyborczych. Ja tego nigdy nie akceptowałem i nigdy nie zaakceptuje! Moja kampania to rozmowy z mieszkańcami o Tarnobrzegu i rzeczywistych problemach, jakimi żyją ludzie. I dla dobra naszego miasta i Tarnobrzeżan gotów jestem współpracować z każdym, z wyjątkiem samego diabła! Trzymając się zaś zasad, jakimi kieruje się przez całe życie, będę piętnował i zwalczał wszelkie przejawy patologii i nieuczciwości w życiu społecznym.

Do ostatnich sekund kampanii wyborczej, z determinacją i wolą zwycięstwa w wyborach na Prezydenta Miasta, będę pracował na Wasze zaufanie.

Proszę o Wasz głos!

Wiktor Stasiak

Ja szanuję człowieka, który potrafi być CZŁOWIEKIEM !

#5 ~poloniusz~

~poloniusz~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 14:51:22

Czyli Stasiak, chce pokonać Mastalerza liżąc mu jaja? To jakaś  nowa technika musi być?

#6 ~dżejn fonda hanoi hilton~

~dżejn fonda hanoi hilton~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 14:51:33

Mastalerz,podobnie jak w poprzedniej kampanii,ugaduje się z innymi ugrupowaniami a potem nie dotrzymując słowa danego wcześniej.Tak wydymał SLD teraz to samo zrobi ze Stasiakiem i PIS!

#7 ~Otworowy_Jeziórko~

~Otworowy_Jeziórko~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 14:55:08

List Wiktora Stasiaka

Szanowni Tarnobrzeżanie,

Proszę o Wasz głos!

Wiktor Stasiak

Bóg jednak współpracował z diabłem (Księga Hioba).

#8 ~af~

~af~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 14:58:02

Kultury wam brakuje, którą jako jedyny prezentuje Pan Stasiak. Już w niedzielę odbędzie się operacja oderwania ryji od koryta.

#9 ~olo kolo~

~olo kolo~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 15:29:04

Kultury wam brakuje, którą jako jedyny prezentuje Pan Stasiak. Już w niedzielę odbędzie się operacja oderwania ryji od koryta.

Kulturę, ma każdy, od profesora Oxfordu do Aborygena, no chyba, że się wśród małp wychował. I tu znów kontekst palm mi się nasuwa

A Wiktor, chyba za mało miał szpitalnego koryta, to i od Mastalerza do miejskiego przyjmuje. Poza tym czy Stasiak, czy Skóra z Grębowa, to nie są nasi ludzie, i niech się swych okolic trzymają (Mastalerz też z Radomia). Mnie po wykonie Stasiaka, jedynie G. Kiełb pozostaje!

#10 ~wic~

~wic~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 16:34:06

Czyli Stasiak, chce pokonać Mastalerza liżąc mu jaja? To jakaś  nowa technika musi być?

eeeeeehehehe jak ten stary pies z kawału - nie zagryzie ale zamemla na śmierć

#11 ~mm~

~mm~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 18:08:18

Stasiak jest SUPER, wszystko z nim załatwisz za flachę.

#12 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 19:51:40

Chyba sądzicie Stasiaka według siebie? Pijak zawsze sądzi, że wszyscy piją. Dobrze, że ma w nosie takie insynuacje. Nie ma sensu taplać się w błocie ze świniami.

#13 ~zatroskana~

~zatroskana~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 20:28:02

Stasiak jest ok, oszczerstwa padają z każdej strony trudno, to jest człowiek który może zmienić Tarnobrzeg. Każdy widzi szerzącą sie patologie, chamstwo, kolesiostwo, afery idt. Czas z tym skoczyć, niech Tarnobrzeg stanie się normalnym miastem, takim jak np. Mielec.Następne podłe zagrywki Mastalerza spychają miasto na margines. Nie mamy posła, senatora, nawet przedstawiciela w sejmiku , więc cóż można oczekiwać, kto ma ściągać inwestorów, środki na inwestycje?. Zamykamy sie w własnym bagnie, jak chociażby działki w Machowie, czy TPPT, czy wyprowadzanie pieniędzy przez prominentnych działaczy PO.

Czas na zgodę, czas na prace na rzecz Tarnobrzega, czas na dbałość o miasto. 

Stasiak i szeroko rozumiane porozumienie z różnymi siłami jest drogą do zmiany sytuacji, sam podkreślał ze jest zwolennikiem szerokiej koalicji. Dla Kiełba też jest miejsce w Tarnobrzegu.

#14 ~kuba~

~kuba~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 20:37:16

PiS POTĘGĄ JEST I BASTA  - WIKTOR STASIAK PREZYDENTEM !!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Stasiak, Wybory, Tarnobrzeg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych