Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Likwidacja Technikum w Bałtowie

Bałtów Zamknięcie szkoły

269 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 19:37:38

Za zarządzanie Powiatem i Gminom powinni wziąć się przedsiębiorcy jest to jedyny ratunek dla miasta tylko oni mają to gdzieś.A walczyć trzeba o godność.

#42 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 19:43:48

Czy wiesz co to znaczy godność ?

#43 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 19:44:56

Godność to już tracisz jak staniesz się uczniem Bałtowa .!!!

#44 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 19:45:08

Każdy dyrektor szkoły jest zależny od władz samorządowych, nic mu nie wolno zrobić bez ich zgody. Musi tańczyć jak mu zagrają, jak chce być dalej dyrektorem !!!!!

#45 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 19:51:00

Drodzy rodzice zabierajcie swoje dzieci !!! Nie liczcie na cud !!!!!

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 19:56:09

Wiem i nie zachowuje się jak byle jaki usłużny psiarczyk,który poddaje się wszystkim we wszystkim. :angry:

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 19:57:19

Drodzy rodzice zabierajcie swoje dzieci !!! Nie liczcie na cud !!!!!

Drogi anonimie z urzędu,na ciebie też przyjdzie czas.

#48 ~Anonimmm~

~Anonimmm~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 20:01:37

Godnośc to ty tracisz pisząc takie bzdury! Co masz do Bałtowa ?? Rozwiń swoją wypowiedz .

#49 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 20:08:39

Chyba ten anonim nie skończył szkoły, bo było dla niego za trudno :)

#50 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 20:09:27

Moje dziecko traktowali tam jak przedmiot ! Jak masz dzieci to wiesz co to znaczy !!!!

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 20:09:29

Wykorzystując samą nazwę Bałtowa który jest rozreklamowany w Polsce szkoła nie powinna mieć problemów z funkcjonowaniem a wręcz powinna być hitem powiatu.Do tego trzeba myśleć o zarabianiu pieniędzy a nie likwidacji.W takiej miejscowości utrzymanie szkoły nie powinno być problemem.Problemem jest dziwna decyzja o oddaniu jej za darmo gminnie.Dla mnie jest to przekręt tak jak to było z Modexem i innymi budynkami na terenie miasta.Wszystko w granicach prawa.A Radni przyklaskują ,pytanie za ile?

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 20:11:29

Moje dziecko traktowali tam jak przedmiot ! Jak masz dzieci to wiesz co to znaczy !!!!

Znam te dzieci /rozpieszczone bachory/ które myślą ,że im wszystko wolno.

#53 ~Anonimmm~

~Anonimmm~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 20:18:59

A jak Twoje dziecko traktowało nauczycieli ? Nauczyciele są tam na prawdę w porządku i jeśli uczeń ma jakieś problemy czy kłopoty to nauczyciele się tym zajmują i chcą pomóc ! Wiem , bo jestem uczennicą tej szkoły i NIE WSTYDZE SIE TEGO !!!! Jest takie przysłowie : Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie ! Proste i logiczne .

#54 ~Anonimmm~

~Anonimmm~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 20:19:20

A jak Twoje dziecko traktowało nauczycieli ? Nauczyciele są tam na prawdę w porządku i jeśli uczeń ma jakieś problemy czy kłopoty to nauczyciele się tym zajmują i chcą pomóc ! Wiem , bo jestem uczennicą tej szkoły i NIE WSTYDZE SIE TEGO !!!! Jest takie przysłowie : Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie ! Proste i logiczne .

#55 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 20:27:52

Wreszcie odezwał się jakiś uczeń :) tak trzymać, nie dawać się mieszczuchom :) !!!

#56 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 20:29:17

No to po co bachorów mają uczyć niech zamkną to w cholerę !!!!!! Tak nazywacie uczniów swojej szkoły !!!

#57 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 20:33:15

Drogi Urzędniku i Rodzicu mnie byłego absolwenta Bałtowa w traktowaniu nauczycieli absolwentów możesz mnie pocałować w lewy półdupek lub w prawy półdupek byle nie w centro.

#58 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 20:37:37

Dzieci traktuje się jak bachorów , szczera prawda skończyłem tą budę i mile ją nie wspominam !!!!!!!!!!!!!

#59 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 20:42:28

A jak ty traktowałeś nauczycieli i szkołę ?

#60 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 20:42:54

Co gówniarze uczepiliście się mnie ja mam za miar kupić waszą szkołę nie oczerniajcie nie winnych ludzi !

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Bałtów, Zamknięcie szkoły

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych