Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~str~

~str~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 22:44:50

Nie chcę najeżdżać głupio na Strawczyn, ale fakt faktem wszystkie mecze grali u siebie. Mieli dużo łatwiej tym samym.

A co to za protest? Ktoś mnie oświeci? ;D

jeden grali w Nowinach, pierwszy mecz. a wygrali 5:0

nie liczy się stadion.

#22 ~jkokn~

~jkokn~
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 22:47:17

Szczerze mówiąc Bukowie należała się ta wygrana. W tamtym roku chłopaki nie wygrali ale kulturalnie to przeboleli w tym roku równie kulturalnie grali i ciesze się że to oni są w finale ;) a no i mają fajne dziewczyny :D co bardzo umilało nam gre ;)

#23 ~Starwczyn~

~Starwczyn~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 09:08:35

Strawczyn zaczynał mecz z chłopakami z trybun , podstawowi gracze spoznili sie 10 - 15 minut , bo nie zdązyli z zawodow wrocic. Wszystkie zmiany zotaly wykorzystane juz w pierwszych 15 minutach i nie mielismy sil już, ponieważ zawody lekkoatletyczne też troche energi zabieraja. Ale fajny mecz byl. Nie było strony przewazajacej.Okazje byly pod obiema bramkami. Małogoszcz wygrał w karnych . Cóż mieli wiecej szczescia i tyle. Ale chyba żadna druzyna nie byla wstanie napsuć tyle nerwów Małogoszczowi co Strawczyn . A Małogoszcz startował w tej lidze jako faworyt. Więc nie mówcie że Strawczyn był cienki. Mielismy swoje akcje ktorych nie wykorzystalismy, tak samo Malogoszcz. Fajny mecz był .Przynajmniej fair play.

#24 ~hehe~

~hehe~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 09:20:20

Małogoszcz <3 <3 11 wygrywamy dupeczki ;*

#25 ~str~

~str~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 10:03:12

a Strawczyn pewnie i tak nie pojawił by się na finale <gdyby im się udało > bo 11 czerwca mają bierzmowanie :D:D

#26 ~lk~

~lk~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 10:17:17

widzieliście nagranie i te ślicznotki z bukowy ? :D jak dla mnie boooombaa :)

#27 ~bvb~

~bvb~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 12:01:33

widzieliście nagranie i te ślicznotki z bukowy ? :D jak dla mnie boooombaa :)

Dzięki ;D 

#28 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 09:53:19

Kibice z Bukowy są na wszystkich meczach i wspierają swoją drużynę! :) Pozdro dla nich :D

#29 ~nr 1 BVB <3~

~nr 1 BVB <3~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 12:50:20

Kibice z Bukowy są na wszystkich meczach i wspierają swoją drużynę! :) Pozdro dla nich :D

Dziękujemy :) <3 . Sądzę , że w pewnym sensie przynosimy im szczęście :) :D

#30 ~Kibicka z BVB~

~Kibicka z BVB~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 15:59:00

Dziękujemy :) <3 . Sądzę , że w pewnym sensie przynosimy im szczęście :) :D

No raczej ! Bez nas by już dawno przegrali ;** 

#31 ~janka~

~janka~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 10:07:20

kibice korony czyli gimnazjum z działoszyc tez byli na wszystkich meczach... szkoda ze pilkarze wypadli troszke gorzej ale jest to fajna przygoda .... brawa dla działoszyc

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 13:30:27

kibice korony czyli gimnazjum z działoszyc tez byli na wszystkich meczach... szkoda ze pilkarze wypadli troszke gorzej ale jest to fajna przygoda .... brawa dla działoszyc

ja nikogo nie widziałem . myślałem , że to tylko jakaś młodzież przyszłą i urwała się z lekcji :) nie to co dziewczyny z bukowy :)

#33 ~janka~

~janka~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 09:58:46

ja nikogo nie widziałem . myślałem , że to tylko jakaś młodzież przyszłą i urwała się z lekcji :) nie to co dziewczyny z bukowy :)

nie neguje kibiców z bukowy ale tak na początek to bynajmniej się pokazały nie tak jak z innych szkoł co wogóle nie byly

#34 ~janka~

~janka~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 10:02:01

ale bynajmniej dzialoszyce się pokazały nie tak jak wieksze szkoly , które były bez kibiców tak dalej tak 3mać

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych